Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji butai "Ozo parkas"

idomu, kas buvo atviru duru dienose si sestadieni. ka ten girdejo ir pamate?
Atsakyti
Sveiki, Ozo parke gyvenu beveik pusmetį ir esu labai patenkinta. Kiek žiūrėjusi esu kitų projektų, man juose trūksta elementarios erdvės aplink, viskas visur taip sugrūsta.. Čia pažiūrėjus pro langą matau labai daug, namuose jau man jauku ir gera. Kaimynų aplink nedaug, tai dėl kažkokio triukšmo nelabai ką kolkas galiu pasakyti. Žinoma, iki parko įrengimo dar toli gražu, bet kai jis bus, aš manau, kad ten bus išvis gera - aplink daug erdvės, butas bent jau mūsų irgi labai erdvus, patogus susisiekimas ir t.t. Tobulėti ir tvarkyti ten dar tikrai yra ką, bei jei reiėtų rinktis iš naujo, tai nekeisčiau. Bet prieš renkantis būtinai reiktų apsilankyti ten, pasivaikštinėti po aplinką ir po pačius butus.
Atsakyti
Gal galite parasyti kiek mokate uz sildyma?

QUOTE(VoveryteM @ 2010 01 26, 14:11)
Sveiki, Ozo parke gyvenu beveik pusmetį ir esu labai patenkinta. Kiek žiūrėjusi esu kitų projektų, man juose trūksta elementarios erdvės aplink, viskas visur taip sugrūsta.. Čia pažiūrėjus pro langą matau labai daug, namuose jau man jauku ir gera. Kaimynų aplink nedaug, tai dėl kažkokio triukšmo nelabai ką kolkas galiu pasakyti. Žinoma, iki parko įrengimo dar toli gražu, bet kai jis bus, aš manau, kad ten bus išvis gera - aplink daug erdvės, butas bent jau mūsų irgi labai erdvus, patogus susisiekimas ir t.t. Tobulėti ir tvarkyti ten dar tikrai yra ką, bei jei reiėtų rinktis iš naujo, tai nekeisčiau. Bet prieš renkantis būtinai reiktų apsilankyti ten, pasivaikštinėti po aplinką ir po pačius butus.

Atsakyti
QUOTE(Zaneta+ @ 2010 01 26, 15:18)
Gal galite parasyti kiek mokate uz sildyma?


sveiki, ozo parke sildymas 86kv.m. bute atsieina apie 400lt. smile.gif
Atsakyti
Kosmaras kazkoks doh.gif tiek moketi ir cia uz nauja statyba.
As gyvenu 2003 m statytame name tai uz sildyma + karsta vandeni 54 kvm bute moku visada iki 100 Lt. Tiesa pas mane dujinis isldymas. Tik 2 kmbariu per mazai jau mums. Tai ieskom 3-4 kambariu buto. Ozo parke vieta patinka, bet noretusi uz sildyma moketi maziau. 4u.gif

QUOTE(smart'as @ 2010 03 01, 00:03)
sveiki, ozo parke sildymas 86kv.m. bute atsieina apie 400lt.  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(smart'as @ 2010 03 01, 01:03)
sveiki, ozo parke sildymas 86kv.m. bute atsieina apie 400lt.  smile.gif

oho kaip brangu! doh.gif
Atsakyti

bet siaip pagalvojau gal Jus tada labai jau sildet smarkiai ta buta, nes kiek ziurejau tai tenais sildimas dujinis kolektorinis, idomu kodel tokia kaina g.gif Nes mano pazistama turi virs 120 kv.m su tokiu pat sildimu moka max 500lt, bet tik tada kai nori kad namie butu labai silta
Atsakyti
Na, labai smarkiai nešildėm, bet girdėjau nuomonių, jog namas kadangi naujas, tai dar sienos neišilusios - namui pirma žiema (nežinau, kiek tame tiesos yra). smile.gif Taip pat žiema dar nebuvo daugelio kaimynų, tai tas taip pat smarkiai prisidėjo, nes kai gretimuose butuose baisiai šalta, iš savo buto taip pat daugiau šilumos išeina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smart'as @ 2010 04 08, 15:59)
Na, labai smarkiai nešildėm, bet girdėjau nuomonių, jog namas kadangi naujas, tai dar sienos neišilusios - namui pirma žiema (nežinau, kiek tame tiesos yra). smile.gif Taip pat žiema dar nebuvo daugelio kaimynų, tai tas taip pat smarkiai prisidėjo, nes kai gretimuose butuose baisiai šalta, iš savo buto taip pat daugiau šilumos išeina. smile.gif


O siaip kaip Jums tenais gyvenasi ? Kokie minusai kokie pliusai ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2010 04 08, 23:00)
O siaip kaip Jums tenais gyvenasi ? Kokie minusai kokie pliusai ?  ax.gif


Pirmiausia, sakyčiau labai gera vieta, nes susisiekimas puikus. Asmeniškai man patinka bendras išplanavimas ir aplinka, kai bus parkas - dar geriau. smile.gif Vienas iš didesnių minusų, jog žiema jaučiasi, kad langai vos šaltį praleidžią, apačioj ties sujungimais. Lyg ir užtektų subalansuot, bet kaimynas sakė, kad meistrus kvietėsi, vis tiek nepadėjo. doh.gif Daugiau minusų kažkaip dabar ir nesugalvoju... smile.gif Butą pirkom su apdailą, pasirinkom 'ramų' stilių, tai viskas tikrai gražiai atrodo - nors lankstinuke ar tinklapy atrodė, kad sienas padarys žalias, bet rezultate gavosi žalsva (vos vos) vanilės spalva - labai maloni. smile.gif Pagaliau daugėja kaimynų, jau daugelis butų išpirkta. smile.gif Net nežinau, ką daugiau papasakoti, visos nuomonės kaip ir susigulėjusios, gal kai kurie dalykai pasimiršo. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
idomu kokios siuo metu ten realios kainos? Ar imanoma kazkiek nusidereti...
Atsakyti
Dar neseniai tikrinausi jų tinklapy, tai pasak realco kai kurie butai 'akcijinėmis kainomis' parduodami - ten galima pažiūrėti, parašytos tikslios kainos, tik įdomu ar dar daugiau būtų galima nusiderėti g.gif

P.S. Beje, laiptinėj kabo skelbimas, kažkas parduoda 2 kambarių butą (pasak skelbimo 10% pigiau)
Atsakyti