Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos auklei

mokam 100 proc. atlyginimo. Bet atostogavo tuo metu, kai mes atostogavome,t.y. atostogos buvo suderintos, ir man nereikejo rupintis, kas paziures vaika tuo metu, kol aukle atostogaus. Per vasara gavosi 1 men., bet ne is eiles. Valandinei auklei greiciausiai nemokeciau, bet tokiai, kuri ateina kiekviena diena ir gauna reguliaru atlyginima, nebaisiai suvokiu kaip galima nemoket.
Atsakyti
QUOTE(zlt @ 2008 08 25, 17:42)
ko čia puolat, mano manymu nereikia mokėti, o jei jūsų manymu reikia tai ir mokėkit. ar negalima turėti kitokios nuomonės nei jūs? g.gif

Argumentuok kodel Tu nenori moket? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zlt @ 2008 08 25, 14:42)
ko čia puolat, mano manymu nereikia mokėti, o jei jūsų manymu reikia tai ir mokėkit. ar negalima turėti kitokios nuomonės nei jūs? g.gif

Nuomone turi tureti ir argumentus 4u.gif
Atsakyti
gal dar pradėkime mokėti ir išeitines pašalpas g.gif juk darbdavys jums irgi moka kai išeinate iš darbo, arne?
Atsakyti
QUOTE(zlt @ 2008 08 26, 12:22)
gal dar pradėkime mokėti ir išeitines pašalpas g.gif  juk darbdavys jums irgi moka kai išeinate iš darbo, arne?

kažkuria prasme išeitinę pašalpą sumokėsime savo auklytei ax.gif samdėm nuo vidurio vasaros iki rudens - šešiom savaitėm. Ir taip gavosi kad šią paskutinę savaitę jos tereikia pusei dienos. Kad merginai nebūtų skriaudos dėl tikėtosi ir negauto atlyginimo - gaus pusės savaitės atlygį.
Dėl išeitinės pašalpos išeinant iš darbo - darbdavys ją moka tik jei atleidžia be jokios darbuotojo kaltės. O jei išeina pats darbuotojas ar sutartis buvo terminuota (kaip paprastai būna su auklėmis), tai jokia išeitinė nemokama.
Iš esmės, juk mes esame auklių darbdaviai. Tai kaip mes su savo darbuotojais elgiamės, tokio ir atsako iš jų sulaukiame.
Liaudies išmintis byloja - kaip šauksi, taip atsilieps mirksiukas.gif
Atsakyti
O! Nuska ) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes irgi sutarem auklytei uz atostogas moketi visa 100 proc. atlyginima, nors ji ankstesnej seimoj gaudavo tik puse, kazkakip nesmagu palikti auklyte be pinigu sedeti namuose per atostogas, jei ji gerai pasiilses, tai ir musu grazuolytei daugiau demesio skirs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš dar neturiu auklės. Bet galvoju, jeigu aš ją turėčiau, tai pirmiausia išsiaiškinčiau jos lūkesčius.
Žinau tik, kad nežaisčiau su ja "darbdavys" ir "darbuotojas" ir nežaisčiau mokesčių inspekcijos.

Jeigu auklė gera, vaikas laimingas, tėvai ramūs, tai manau reiktų ne tik atostoginius sumokėt, bet ir dovanėle viena kita pamaloninti kartas nuo karto. Na pačios suprantat, kad neišeitų.

O jeigu tik ir laukiama, kada tas svetimas žmogus padarys kokią klaidą ir taip jį "atleisti", tai ir taip aišku.
Konkrečioj situacijoj visaip galima padėtį išvartyti.
Bet žmogiškąja prasme tai man atrodo, kad smagu, kai negėda susitikti žmogų, kuris pas tave gyveno keletą metų ir augino tavo vaikus.
Atsakyti
Mes pasamdėme auklytę nuo spalio mėnesio, buvome sutarę, kad vasarą jai bus 3 mėnesiai atostogų, t.y. 1 mėnuo mokamų atostogų, o 2 mėnesiai - nemokamų, bet tai tik tuo atveju, jei ji būtų kitais metais nuo rugsėjo mėn. pas mus dirbusi toliau. Man tai atrodė protingas variantas. Tik nepatiko auklės užklausimas per pirmąjį pokalbį - "O kaip bus atostogomis, ar pamokėsite man?"
Atsakyti
Auklytei už atostogas moku 50 proc. mėnesinio atlyginimo, jeigu atostogauja mėn, jeigu 2 sav, vienos savaitės mokestį ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Mes esam sutarę, kad už atostogų savitę mokam 200 Lt, o už darbo 300 Lt. Tinka abiems pusėms.
Nesuprantu, kaip galima už atostogas nemokėti..
Atsakyti
Dirbu aš ne aukle, bet slauge. Tačiau darbo pobūdis panašus. Slaugau 2 senukus. Teko atostogauti daugiau nei 2 mėn be jokių atostoginių. Liūdna. Dar būna dienų, kai man pasako - va dabar kokias 3 dienas gali pailsėti, nes atvažiuoja giminių ir jie tas dienas prižiūrės. O man ką? belieka tuos grąšius tik uostyti, nes nelabai pragyvensi 2 savaites už 2 dienų atlygį schmoll.gif
Atsakyti