Įkraunama...
Įkraunama...

Ar apie viską kalbatės su antra puse?

Mano drauge nusistebėjo, kad as su vyru kalbames įvairiomis temomis, t.y. darbas, mokslai, seksas, įvairios socialines ir buitines problemos it t.t.
Kaip pas jus šeimoje? Ar yra temų, apie kurias nenorite kalbėti?
Vienintelis dalykas apie ką aš nenoriu kalbėti yra pinigai, kuriuos aš išleidžiu savo garderobui atnaujinti. Kartais numažinu kainas, kad jam širdies neskaudėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie viska viska wub.gif Jis vienintelis zmogus, su kuriuo galiu kalbeti ir kalbeti, ir niekada nepabos wub.gif Ir bet kokiom temom..
Hm, tabu? paslapciu? lyg ir nera.. ax.gif
Atsakyti
mano vyras mano, kad kalbamės apie viską, bet vis dėlto taip nėra. jam nesakau kai kurių dalykų, kurių manau jis ir nesupratų. Nu pvz. kartais nesakau apie savo padarytus ne visai protingus darbus (liemenėlė už 450 Lt). Jis vis tiek nesupranta kiek kainuoja. tongue.gif O visas rimtas temas mes aptariame ir pasitariam, išskyrus dienas, kai jam būna nekalbadieniai (pradėjau temą apie šitą savo problemėlę ir klausiau mamų patarimo). Šiaip manau, kad jei su vyru mažai kalbėsiesi, tai santykiams ne į gera bus.
Atsakyti
Nera pas mus tabu. Kalbames apie viska ir atvirai. Su ne vienu zmogui tokia atvira nebuna kaip su savo vyru.
Atsakyti
Mes kalbam absoliučiai apie viską ir visomis įmanomomis temomis smile.gif
Atsakyti
As savo vyrui galiu sakyti viska.Mes abu esame atviri viens kitam.Kai nera ko slepti - tai gali ramiai gyventi. ax.gif
Atsakyti
Nesenai mes siokia tokia krize ishgyvenome bet dabar viskas "po senovei",kalbames visomis temomis,nera jokiu nelieciamu temu.Pasikalbam apie darba,apie sexa,apie buiti,apie pinigus,aptariam paziureta filma,skaityta knyga ir t.t. ax.gif Neisivaizuoju kaip galeciau gyventi su tokiu zmogum,su kuriuo negali pasisneketi arba snekiesi tik tam tikrom temom,kazkaip berysio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asilisa: 14 kovo 2005 - 14:04
QUOTE(asilisa @ 2005 03 14, 14:03)
Nesenai mes siokia tokia krize ishgyvenome bet  dabar viskas "po senovei",kalbames visomis temomis,nera jokiu nelieciamu temu.Pasikalbam apie darba,apie sexa,apie buiti,apie pinigus,aptariam paziureta filma,skaityta knyga ir t.t. ax.gif Neisivaizuoju kaip galeciau gyventi su tokiu zmogum,su kuriuo negali pasisneketi arba snekiesi tik tam tikrom temom,kazkaip berysio doh.gif


Pas mus irgi taip pat yra: mes kalbames apie VISKA thumbup.gif , nes net neisivaizduoju, kaip su mylimu zmogeliu butu negalima isikalbeti.. juk tada jokiu geru santykiu negali buti..
Na savaime aisku buna moteriskos paslaptys, apie kurias galima su draugem apsneketi gathering.gif ... , bet tik tiek smile.gif
Atsakyti
Neįdomiai kažkaip jūs čia... Davai parašot kuri nors, kad slepia ką nors nuo savo vyro, pvz. meilužį ax.gif tongue.gif Negi aš dabar viena balta varna būsiu, prisipažindama, kad nuo vyro kartais nuslepiu kai kuriuos finansinius dalykėlius ?
Nagi, palaikykykt kas nors man kompaniją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 03 13, 22:41)
Nu va jei mirties atvejis, tada ir as sutinku - galima rasyt "Gelbekit" smile.gif
Ne i tema, bet kaip gali kaktusas numirt?  blink.gif Jie gi nenumarinami...

Nu nepergyvenk, nori, as tau vietoje jo sanpaulija duosiu? Pas mane anu pereboras...  smile.gif

Nesijaudink- manau, dauguma mamašų šiek tiek sumažina išlaidų sumą savo "niekalam" biggrin.gif Aš visad šiek tiek sumažinu kainas- ne dėl to, kad jis man neleistų, tiesiog jam ramiau, kai nežino tikros kainos biggrin.gif Bet tokių variantų vis mažiau. O šiaip šnekam apie viską. Jei kas nors ne itin įdomu, tai tiesiog išklausom vienas kitą thumbup.gif
Atsakyti
Zinot, as irgi viska vyrui pasakau. Karta net is vyresniosios drauges (amzium) gavau patarima, kad vyrui nereikia visko sakyt. Kazkaip mums taip nesigauna. Tikiu, kad ir jis atviras. Nu gal jei kada meiluzi isitaisyciau, tada turbut slepciau. Bet dabar....as net kitus apkalbet jam galiu, tik daznai sulaukiu pastabu, kad pasakiau, kaip pletku boba. Jis pas mane toks tolerantiskas viskam, o as tokia moteriske...
Atsakyti
QUOTE(Mamleta @ 2005 03 14, 19:04)
Neįdomiai kažkaip jūs čia... Davai parašot kuri nors, kad slepia ką nors nuo savo vyro, pvz. meilužį  ax.gif  tongue.gif  Negi aš dabar viena balta varna būsiu, prisipažindama, kad nuo vyro kartais nuslepiu kai kuriuos finansinius dalykėlius ?
Nagi, palaikykykt kas nors man kompaniją  4u.gif  4u.gif  4u.gif


biggrin.gif Ne viena cia tu tokia, va Katyte minejo, kad nuo vyro nuslepia kiek uz liemenele mokejo, as irgi dazniausiai numazinu kainas schmoll.gif
Atsakyti