Įkraunama...
Įkraunama...

Dituvos sodai

QUOTE(orchideja08 @ 2007 01 14, 19:07)
Ar Dituvos soduose imanoma prasivesti interneta?

tikrai taip - ir dabar skyp'inu su ten gyvenančia sese biggrin.gif Visai gerai ten gyvent jiems smile.gif Priekulė prie pat - labai simpatiškas miestukas, o Kelias iki Klaipėdos - puikus, sako visai nevargina kasdieninės kelionės į darbą.
Atsakyti
O jei namukas pastatytas toliau nuo tu kurie jau senai gyvena, ar imanoma isivesti interneta ? g.gif
Atsakyti
tai ten nuo klaipedos net 20km?as kazkada domejausi. man rodes arciau g.gif
Atsakyti
ar zinot kad sodose yra tik 5kilovatai elektros, o dituvoi su elektra dideles problemos. nuo praitu metu ten duoda tik 3,5 kilovato. koks durnas tokiom saligom gali ten kraustytis giventi as nesuprantu. man toks jausmas kad statybininkai jokias is savo pirkeju. o kadangi dauguma pirkeju yra vidutiniu pajemu, tai ir pola i dituva. galvoja kad buta galim i nama pakeisti. ne negalim reike tureti zimiai daugiau. jau nekalbu kad stato is 20cm. blokialio ir sildo tik is lauko ir tik puta.
Atsakyti
Mano manymu,visuose soduose aplink Klaipėdą problemos vienodos:kanalizacija,elektra,kaimynai.Bet Dituva man rodos geriausias variantas.Susisiekimas ko gero geriausias,autobusai kas pusė valandos vasarą, kas valandą žiemą.Kelias pagrindinis valomas.O dar ir traukinį žada atgaivinti.Prekulė visai šalia.Jau daug pastoviai gyvenančių.Tai ir vagystės mažėja.Aš manau ,kad geriau pirkti tuščią sklypą Dituvoje ir statyti namą,negu kur nors naujuose kvartaluose apie Plikius ar Radailius.Kainos ten astronominės,o susisiekimo jokio.Jei vaikai mokyklinio amžiaus,tai dirbti jų vairuotojais reiks kelis metus.O be to vakar kažkur skačiau,kad jau yra kreiptasi į Seimą,kad keistų Dituvos sodų statusą į gyvenvietės.Nes pasirodo kad tai didžiausia Europoje sodininkų bendrija.Sodųdaugiau negu visas Kretingos miestas.Agentūros tai mato ir supirkinėja sodus.Dabar tuščio sklypo jau prasideda nuo 60000 lt.
Papildyta:
O dar pamiršau,kas man ten daugiausia patinka kai savaitgaliais atvažiuojame pas tėvus:tooks turgelis,tiksliau skudurynas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragama: 13 balandžio 2007 - 10:47
Man tai nelabai Dituvoj patinka, sodai lieka sodais, o dar tokia didžiulė teritorija, kurioje sunku su kaimynais, kurių nemaža dalis pensininkų auginančių kopūstus ir negalinčių prisidėti prie bendros teritorijos tvarkymo darbų. Dituvos sodai - dėl jų nuolatiniai ginčai tarp dviejų savivaldybių - Klaipėdos rajono (kurios teritorijoje yra Dituva) ir Klaipėdos miesto (dauguma sklypų savininkų yra registruoti Klaipėdos mieste), nesutarimai, kas turėtų šia teritorija rūpintis. Mat gyventojai registruoti Klaipėdoje ir jų mokesčiai plaukia į miesto biudžetą, o teritorija rajono ir ginčijasi, kas ko turėtų imtis. Taip ir kabo tarp dangaus ir žemės Dituva. Tai kas, kad suteiks gyvenvietės statusą, nemanau, kad kas greit nuo to pasikeis...Aš rinkčiausi mieste arba arčiau miesto esančias sodo bendrijas, nes ten bent jau yra reali perspektyva, kad prijungs miesto komunikacijas. Dituvoj dar ilgai teks laukti... Dar vienas minusas - pietiniame Klaipėdos miesto pakraštyse numatytos pramoninės teritorijos (ir sparčiai statosi gamyklos) ir jų plėtros teritorija yra tik į numatyta į pietus - panagrinėkite Klaipėdos rajono bendrąjį planą. Netoliese ir Dumpių regioninis sąvartynas, kanalizacijos valymo įrenginiai ir pan. Nelabai patraukli kaimynystė.
Nesutikčiau ir su ragamos nuomone, kad nauji kvartalai aplink Klaipėdą yra prastesni - ten bent jau sklypai didesni (ne po šešis arus), komunikacijas pasidaryti privaloma, o viešasis transportas ten tik laiko klausimas, apsigyvenus didesniam kiekiui žmonių tikrai tokia paslauga atsiras, kaip atsirado Tauralaukyje, Kalotėje ir Žaliajame slėnyje. Todėl, jei daugiau pinigų žmonės turi, patarčiau pirkti geriau naujuose kvartaluose arba mieste ir prie miesto esančiuose soduose (Tauro, Gulbės ir pan.) Beje, sodai šalia Gargždų irgi atrodo patraukliau negu Dituvos...
Atsakyti
man kazkaip ir soduose nelabai patinka gyventi. Vasara gali nuvaziuoti pabuti, koki saslykeli issikepti, pabuti, bet vakare vistiek norisi i namucius. Ziema tuo labiau ten nebutu ka veikti.
Atsakyti
sveiki, nu vat noriu paklausti tų kurie gyvena pastoviai Dituvoje. kaip ten reikalai su elektra ? Ar normali elektros srovė? kaip žiemą dėl susisiekimo su klaipėda ar labai užpusto? ar įmanoma išvažiuoti? kiek kainuoja mokesčiai ir kokius tiksliai mokate ten gyvendami? mes su vyru svarstome galimybę ten pirkti namuką ir gyventi. todėl ir galvojame ar verta keisti vieno kambario butą klaipėdos mieste į namelį Dituvoje?
Atsakyti
mano nuomone tikrai neverta i Dituva vaziuoti. Kiek zinau su elektra yra problemu. Patys pagalvokit. Kai buvo statomi tie sodai ,tai elektra buvo vedama ir planuojamas jos poreikis tik atvaziavus zmonems vasara isijungti lempute kokia, kavai virduli uzsikaisti, o ne kaip dabar zmones is miesto kraustosi i Dituvos sodus, namuku pristate + dar firmos dar zmoniu padaugejo, jungia elektr.virdulius, automatines skalbimo masinas,lygintuvus ir t.t.o elektros juk ne padaugejo tenai.O kanalizacija ten ir prasta. Zodziu cia mano nuomone.
Atsakyti
Mes gyvename dituvoje, TEN PUIKU!!!!!!! susisiekimas puikus, visada vazineja autobusai, keliai valomi, kaimynu gausybe ir ju vis daugeja, elektra yra, kanalizacija galima prasivesti, namo kaina tokia pati kaip ir klaipedoje 2 kambariu buto, greitai bus statomas didziulis prekybos centras, neuzilgo bus ivestos ir dujos, vienu zodziu dituva tampa miesto dalimi!!! nedelskit ir pirkit bei statykit namus kuo greiciau, kol dar kainos nepakilo nerealiai, nes jos kyla kaip ant mieliu!! Jei gauni nama prie kokios pardauotuveles tai isvis saunu, pas mus ir prudas salia, tai vasara ten fantastika. Kadangi nerealiai greitai daugeja gyvenanciu zmoniu tai vagiu nebuna visiskai. O kaip malonu kai turi savo kiema, savo NAMA, viskas tavo! TAI YRA NUOSTABU!!!!! greiciau kelkites i DITUVA!!!!!!!
ps. o kur dar kazkas nusisnekedavo del smirdesio - tai ten jo niekada nebuvo, nera ir nebus!!!! nesnekekit nesamoniu prasau! negasdinkit zmoniu nebutais dalykais! thumbup.gif smile.gif smile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(razzle @ 2007 08 17, 21:22)
Mes gyvename dituvoje, TEN PUIKU!!!!!!! susisiekimas puikus, visada vazineja autobusai, keliai valomi, kaimynu gausybe ir ju vis daugeja, elektra yra, kanalizacija galima prasivesti, namo kaina tokia pati kaip ir klaipedoje 2 kambariu buto, greitai bus statomas didziulis prekybos centras, neuzilgo bus ivestos ir dujos, vienu zodziu dituva tampa miesto dalimi!!! nedelskit ir pirkit bei statykit namus kuo greiciau, kol dar kainos nepakilo nerealiai, nes jos kyla kaip ant mieliu!! Jei gauni nama prie kokios pardauotuveles tai isvis saunu, pas mus ir prudas salia, tai vasara ten fantastika. Kadangi nerealiai greitai daugeja gyvenanciu zmoniu tai vagiu nebuna visiskai. O kaip malonu kai turi savo kiema, savo NAMA, viskas tavo! TAI YRA NUOSTABU!!!!! greiciau kelkites i DITUVA!!!!!!!
ps. o kur dar kazkas nusisnekedavo del smirdesio - tai ten jo niekada nebuvo, nera ir nebus!!!! nesnekekit nesamoniu prasau! negasdinkit zmoniu nebutais dalykais!  thumbup.gif  smile.gif  smile.gif  cool.gif

sutinku su sita nuomone 100 proc, statau dabar nama dituvoj, pries tai soda turejau taip pat dituvoj, jokios smarves- nesamone- va ketvergiuose tai smirda, susisiekimas tai puikus , pati sklypa namo statybai eiskojau 2 metus , radau tikrai gera be kaimynu pasonei, ir prie pat misko ir ezeras salia, tai kad gyveni ir dziaugies thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_zija @ 2007 08 19, 19:17)
va ketvergiuose tai smirda

smile.gif kas tau sakė?
Atsakyti