Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos

Artejant Kaledoms visos pradesime sukti galvas del dovanu doh.gif
tad manau galetume vienos kitoms pagelbeti ir pasiulyti kazka arba papasakoti ka esate dovanoje, gave. Pabandziau uzsakyti savaitgali Druskininkuose, taciau siais metais vietu nebera....
Atsakyti
QUOTE (Atlante @ 2004 11 23, 12:15)
Artejant Kaledoms visos pradesime sukti galvas del dovanu doh.gif
tad manau galetume vienos kitoms pagelbeti ir pasiulyti kazka arba papasakoti ka esate dovanoje, gave. Pabandziau uzsakyti savaitgali Druskininkuose, taciau siais metais vietu nebera....

Keista, va kaip tik vakar uzsakiau gruodzio 10-12 dienomis, ir buvo vietu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Varvara @ 2004 11 23, 12:19)
QUOTE (Atlante @ 2004 11 23, 12:15)
Artejant Kaledoms visos pradesime sukti galvas del dovanu  doh.gif
tad manau galetume vienos kitoms pagelbeti ir pasiulyti kazka arba papasakoti ka esate dovanoje, gave. Pabandziau uzsakyti savaitgali Druskininkuose, taciau siais metais vietu nebera....

Keista, va kaip tik vakar uzsakiau gruodzio 10-12 dienomis, ir buvo vietu wink.gif

Tada tau pasiseke, as siandiena ryte skambinau ir sako sorry jau nebera, dar kazkokia firma tipo uzsisake.
Atsakyti
Dovanos dovanos... Jos priklauso nuo dovanotojo ir ju gavejo. Man asmeniskai nepatinka jokios ant bajerio ar itin meniskos dovanos- nemegstu tokiu nei gauti ir kitiem nedovanoju.
Nepatinka cekiai parduotuvese. Gal as visai i ta parduotuve neinu, nematau ka joje pirkti, o galu gale, uz dovanota suma ne visada issirenki, daznai tenka prideti. Taip kad sukime galvas tongue.gif
Atsakyti
Aš pati šiandien bėgiojau po parduotuves dairydamasi dovanų. Man net širdis apsalo užsukus į "Dorado" parduotuvę. Yra ką pasirinkti. Man asmeniškai patinka muilų parduotuvėlės. Nežinau kaip jos vadinasi, tačiau jose yra sveriamų muilų ir aplamai viskas voniai. Ah kokie kvapai rolleyes.gif . Svarbiausia, kad dovana būtų dovanojama su meile wink.gif .
Atsakyti
svarbiausia , kad dovana butu geras daiktas, o ne koks sh, kuri nezinai kur kisti. jau geriau kai tau dovanoto daikto nereikia, bet gal kas kitas seimoje ji panaudos, negu tokia dovana , kai nupirktas koks maximinis (ar koks kitoks) nekokybiskas niekalas - tik pinigai ismesti i bala
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 23 lapkričio 2004 - 19:35
O as is tiesu galvoju apie kazka gal net crazy biggrin.gif
pvz. as asmeniskai noreciau gauti dovanu suoli nuo tv boksto, bet maniskis bijo aukscio....
viena pazistama buvo uzsakiusi tris striptizo sokejos sokius jiems abiems, bet maniskiui tai kvepetu sexu trise, o to nenoriu...
gal paprasciausiai viesbuti uzsakyti ir tada kas jau i galva saus?....
Atsakyti
mane ir toks klausimas kankina, kazko paprasto nesinori pirkti sakykime kaip dzinsu ar dar kazko, norisi kad prisimintu visa gyvenima!! clap.gif wub.gif
Perskaiciau kad zadi viesbucio kambari uzsakyti ir paglvojau kad labai nebloga ideja clap_1.gif o jei dar padarytum lobiu medziokle g.gif . sakykime pvz po eglute padek rasteli ivyniota graziai kaip dovanele su misle; i kuria atsakes ras kita rasteli su misle, o veliau jau ras rasteli kuriame bus parasytas viesbucio adresas su kambario numeriu.Na o tame kamabary jau kaip fantazija leis thumbup.gif
Ka manai? g.gif
Atsakyti
Su viesbuciu tai gera ideja thumbup.gif ,as irgi noreciau,bet nera kam vaiku palikti sad.gif
Noreciau vyrui padovanoti kazka ipatingo,gal kazka kur butu isgraviruoti jam skirti zodziai g.gif
Atsakyti
O as noriu padaryti vyrui staigmena- padovanoti TATUIRUOTE. Kokia ir kurioje kuno vietoje pats pasirinks, tik vat nezinau, kur jas daro Vilniuje.
Gal kas zinote?
Atsakyti
oj siaip tai daug tu vietu, bet tikriausiai lb reklamuojasi paradize Paradize
Atsakyti
O mano vyras po eglute paprase manes tai turbut reiks kokiais blizguciais apsikarstyt ir... laugh.gif
Atsakyti