Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos

QUOTE (Cider @ 2004 11 28, 20:41)
O mano vyras po eglute paprase manes tai turbut reiks kokiais blizguciais apsikarstyt ir... laugh.gif

aha man ir ta pati vyras kartojo!! wub.gif biggrin.gif kai buvom toli viens nuo kito o dabar kai kartu leliuko praso wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Missy @ 2004 11 25, 10:57)
O as noriu padaryti vyrui staigmena- padovanoti TATUIRUOTE. Kokia ir kurioje kuno vietoje pats pasirinks, tik vat nezinau, kur jas daro Vilniuje.
Gal kas zinote?

Aš dovanojau Paradizės dovanų kuponą. Tiesiog nueik ir nupirk- atviruko forma. Paskui kada norės, tada ir pasidarys, nors ir už 10 metų (taip man pasakė). Tiesa, ten labai brangu, bet daro tikrai kokybiškai ir gražiai tokia moteris. Jiems patiko mano vyro tatu, tai kvietė fotografuotis, didelę nuolaidą pritaikys kitiems kartams, o ir paprastai suteikia 10-20% nuolaidą .

Vyras dovana buvo labai patenkintas- tas ir svarbiausia)
Atsakyti
Vat vat maniskis irgi kazko extremalaus nori arba tatuiruotes,bet kad cia labai brangu,tai daznai taip ir lieka -kitam kartui sad.gif
Atsakyti
As saviskiui dovanosiu nugaros masazo seansa.O tai kas vakara -gal gali pamasazuoti.
Kokia orginaliausia dovana esate gavusios pacios?Gal cia butu geru ideju?
Atsakyti
gal pasirodysiu kaip is akmens amziaus nukritus, bet man originaliausia dovana yra ranka RASYTI LAISKAI. paprasau dragu visad ilgo ilgo laisko, nes tie kapoti trumpi meilai, kveliantys ekranu ir elektronika, nusibodo.
arba pasakau, jog tokia tokia tematika sukurti koki apsakymeli, eiliuota poema ar pan.

pas mane beveik visi kuriantys, rasantys, net vyras, taigi...
ner nieko fainiau kaip vakare ar nakti atsisesti, paimti i rankas miela prirasyta popieriu...ir skaityti skaityti DAUG DAUG KARTU....

beje, laiskas, dar dekoruotas, apipiestas, rasytas rasalu ar tusinuku, kai nera nei SVETIMOS kitu autoriu kopijuotos minties ar svetimu graziu sentenciju ar aforizmu, uztat pilnas to zmogaus apmastymu, minciu, pastebejimu, taip dvelkia senove, retenybe. yra toks brrrrraaaaanguuuuuuus....

tarsi pacia isplesta sirdi buciau gavusi ir dar plius visu brangiausia dovana-laika, nes tokios dovaneles uzima l-a-i-k-o. tongue.gif
Atsakyti
Noreciau pasiulyti keleta ideju, tai nedideles idomios dovaneles pavyzdziui su jusu nuotrauka (ar vaiku nuotraukele...): tai gali buti marskineliai, kelnaites ar siaip kokia pagalvele su jusu nuotraukele; taip pat gali buti deliones, puodeliai, kalendoriai, peles kilimeliai, laikrodziai, zvakes. Gal kam pravers tokios idejos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (zuzu @ 2004 12 05, 18:38)
gal pasirodysiu kaip is akmens amziaus nukritus, bet man originaliausia dovana yra ranka RASYTI LAISKAI.

kazkodel prisiminiau mokyklos laikų ' be naujų metelių nekiišk nagelų', visai smagu buvo atidarinėti laiškleius prirašytus visokių sveikinimų. Būdavo gana smalsu laukti pvz. kok mėnesį, o laiškas toks didelis kvepiantis, ar dar kaip išpuoštas.

Aš tai savo vyrui būdavo( kai laiko daug turėjau) padarydavau toki advento kalendorių- kai kiekvieną dieną budavo po mažą dovanėlę prikabinta, tai smagu matyti žmogaus džiagsmą akyse, kai reikia surasti tos dienos skaičiuka ir nusikabniti tą dovanėlę. O 24 dieną pažymėta dovanėlė būdavo didesnė, kad būtų smagiau laukti švenčių.

Sakiau , kai vaikia paaugs reiks atnaujinti šį kalendorių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovesa: 05 gruodžio 2004 - 18:50
QUOTE (Tinulis @ 2004 12 03, 17:52)
Vat vat maniskis irgi kazko extremalaus nori arba tatuiruotes,bet kad cia labai brangu,tai daznai taip ir lieka -kitam kartui sad.gif

O jei tu padarytum jam tokia dovana- nuejusi susitartum tatoo studijoje, kiek kainuoja nupiesti tatoo. Manau net 50 lt nesieks. Taciau ir siaip malonu ir paziures kartu ir pats ar jam tai tinka. smile.gif
Atsakyti

Kazin ka sefui tokio orginalaus galima dovanoti, KALEDU PROGA?kEICIAMES DOVANOMIS.... IR ISTRAUK TU MAN SEFA doh.gif
Atsakyti
Visgi apsiemiau suorganizuoti "kelione" iki dovanos biggrin.gif
su mazyte dovana (pvz dvd apie krepsini) arba joje ras laiskeli su nuoroda, kur sekasnti stotele smile.gif
o galutine - viesbucio baseine, kur busiu ir as.
biggrin.gif na nzn kaip jums , bet man tai patinka smile.gif
zinoma padejo drauge , kuri vadovauja viezbuciui ir as uz ji nieko nemoku wink.gif
Atsakyti
QUOTE (melagele @ 2004 12 08, 00:04)

Kazin ka sefui tokio orginalaus galima dovanoti, KALEDU PROGA?kEICIAMES DOVANOMIS.... IR ISTRAUK TU MAN SEFA doh.gif

Sefui gali dovanoti ka nors is ofisiniu menkniekiu - pvz. laisku atplesimo peili, parkeri ir pan. Galima ir gera, naujovisko dizaino pvz. vyno atidarytuva.
Jei dovana turi buti nebrangi ir nelabai rimta, tai padovanociau- Kaledini kaklaraisti, kepure ir gal net kaledines kojines. rolleyes.gif
Atsakyti
Sefui gali padovanoti gera vizitiniu korteliu dekla.Todel kad turi jie ju kruvomis ir viskas stalciuose metosi.
Dabar gan populiaru atramas knygom knygu lentynoj.Ir grazu ir praktiska.
Atsakyti