Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

Merginos, jei reikia nemokamos konsultacijos uzuolaidu klausimais - prasom - galite kreiptis i mane! jei ka- dirbu senukuose Kaune (draugystes g.) - tad galite ir atvykti tiesiai i uzuolaidu skyriu - mielai priimsiu!!! Pas mus dizaineres konsultacija nemokama, nebent jei norite, kad atvykciau i namus - tada kainuoja 50lt, bet bet kuriuo atveju - jei jus uzsisakote siutis uzuolaidas pas mus - tie 50lt jums grazinami. tai labai patogu. galiu jums parekomenduoti jums tinkamiausia varianta jusu langams - ar uzuolaidas, ar romanetes, roletus, sirmas. parinkti audinius ir kt. prasom, jei ka - galite ir skambinti - patarsiu viska, paziuresim kas jums tinka.

Raimonda 8652 28776
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda20: 13 balandžio 2008 - 11:53
QUOTE(rimulia12 @ 2008 04 13, 12:51)
Dalbara ar pati roletus darei ar uzsisakinejai?

mastau.gif dar galima pačiai unsure.gif ne aš užsisakiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 13, 15:37)
mastau.gif dar galima pačiai  unsure.gif ne aš užsisakiau  4u.gif

aisku, labai grazu
Atsakyti
auksarankems
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 09, 15:03)
Seniuose klausiau del romaneciu mechanizmo tai kainos tokios: mechanizmas su vievelemis 108lt , o su grandinele 180.
Tik jie rinkinuku neturi , o vietoje atpjauna reikiama ilgi ir visas kitas detales reikia prikti atskirai. Tai cia visur taip ar gal kur yra jau sukomplektuotu mechanizmu?

sveika, as esu uzuolaidu dizainere, dirbu Kaune senukuose (draugystes g.). gero romanetes mechanizmo metro kaina yra 144lt. cia yra kasetinis-grandinelinis mechanizmas. jis pas mus uzsakomas, bet cia jau i ta kaina ieina ir visos kitos dalys, net ir strypeliai. taip kad tikrai nera labai brangu. jei audinuka pasirinksite ne is brangiausiuju tai puikia tilpsite i 400lt ar 500lt su viskuo vieno lango romanetei. tikrai.prasom uzsukti pas mane - viska paderinsim jei tik domina!
Atsakyti
QUOTE(Raimonda20 @ 2008 04 13, 18:36)
sveika, as esu uzuolaidu dizainere, dirbu Kaune senukuose (draugystes g.). gero romanetes mechanizmo metro kaina yra 144lt. cia yra kasetinis-grandinelinis mechanizmas. jis pas mus uzsakomas, bet cia jau i ta kaina ieina ir visos kitos dalys, net ir strypeliai. taip kad tikrai nera labai brangu. jei audinuka pasirinksite ne is brangiausiuju tai puikia tilpsite i 400lt ar 500lt su viskuo vieno lango romanetei. tikrai.prasom uzsukti pas mane - viska paderinsim jei tik domina!



Aciu , bet as esu Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 13, 20:09)
Aciu , bet as esu Vilniuje 4u.gif

a... aisku, todel ir kainos didesnes. na kagi....
Atsakyti
user posted image

user posted image

dar tokie pas mani mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 14, 15:10)
user posted image

user posted image

dar tokie pas mani mastau.gif

O kaip sitie roletai ar uztamsina kiek ar tik nuo pasaliniu akiu ir saules jie?
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 04 14, 16:19)
O kaip sitie roletai ar uztamsina kiek ar tik nuo pasaliniu akiu ir saules jie?

Kadangi saulę matom tik vasarą verysad.gif tai rinkausi tik nuo pašalinių akių smile.gif
Atsakyti
o man reiketu kad ir nuo akiu ir nuo saules nes uzknisa juodai kai ryte saules spinduliai zadina mane.norisi ilgiau pamiegoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 04 14, 18:00)
o man reiketu kad ir nuo akiu ir nuo saules nes uzknisa juodai kai ryte saules spinduliai zadina mane.norisi ilgiau pamiegoti g.gif

jei norite ,kas nuo saules spinduliu apsaugotu - rinkites roletu audini su gumuotu pagrindu. Tai is vidaus bus grazus rastas, o is lauko puses tiesiog baltos spalvos gumos pagrindas. ne kiek nepraleidzia sviesos!
Atsakyti