Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?



QUOTE(raganaite2005 @ 2008 10 26, 14:45)
o sakykit gal kuri isbandet tas cinamono lazdeles? kiek laiko jos kvepia pakabintos?
bandysiu ikelti pernai metu puosta eglute su savo nertais angeliukais. Kaip grizau is anglijos tai pas mama namuose papuosiau.


priklauso kokios tos lazdeles.. esu turejus tokiu, kurios tik priejus kvepia, ir tokiu, nuo kuriu visi namai pakvimpa g.gif . tad, turbut, reikia ziuret ar jos dirbtinai prisodrintos koncentruotu alieju ar ne, nes jei taip, kvapas bus tikrai stiprus.
labai grazus angeliukai 4u.gif

Ernestyyte, liuks lemputes ant jusu namo - labai grazu, sventiska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 10 27, 18:52)
nesissivaizuoju kas per varvekliai gal foto turi? ir as uzsinoreciau... ax.gif

Tai cia kaip ernestytes namo pamatai, as juos varvekliais vadinu mirksiukas.gif
Atsakyti
na as jau mazdaug turiu ideja eglutei:zaislai.saldainiai,ivairus angeliukai...,drugeliai,gelkytes...Bet ne vieno bumbulo


bumbulus naudosiu stai tokiaam darbeliui:

user posted image


gal kuri zino kaip toki grozi padaryti?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ernestyyte @ 2008 10 27, 18:46)
ACIU 4u.gif
Seip girliandos pirktos ir kauptos ne vienus metus  smile.gif

namas tikrai įspūdingai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
aš ir norėčiau tėvų namus per kalėdas taip papuošti rolleyes.gif ot staigmena būtų lotuliukas.gif tik kad tam laiko su vyru tikrai nerastume...gal žinote, gal kokia firma užsiima tokiais darbais? ax.gif
Atsakyti
Ernestyyte, o man kaip jūs jas pajungėt į elektors tinklą?
Pernai buvau pajungus per terasos duris, kurios tik keletą kartų buvo atidarytos, bet nusilanstė laidai (o gal siaip sugedo g.gif ). Lauke yra išvesta rozetė, bet negi kiekvieną dieną eisi įjungti, Be to, gali būti ir lietus. Kažkaip bijau palikti ar šlapią kištuką kišti. Planuoju nors kiek papuosti ir savo namelius, bet vis nesugalvoju kaip čia geriau su tuo reikalu padarius.

Atsakyti
QUOTE(agnuska @ 2008 10 28, 23:59)
namas tikrai įspūdingai atrodo bigsmile.gif  thumbup.gif
aš ir norėčiau tėvų namus per kalėdas taip papuošti rolleyes.gif ot staigmena būtų lotuliukas.gif  tik kad tam laiko su vyru tikrai nerastume...gal žinote, gal kokia firma užsiima tokiais darbais? ax.gif

oi tikrai nezinau vyras puose as tik pararinejau seip laiko tikrai uzima buosem gal kokias 4 dienas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidaaa @ 2008 10 29, 11:22)
Ernestyyte, o man kaip jūs jas pajungėt į elektors tinklą?
Pernai buvau pajungus per terasos duris, kurios tik keletą kartų buvo atidarytos, bet nusilanstė laidai (o gal siaip sugedo g.gif ). Lauke yra išvesta rozetė, bet negi kiekvieną dieną eisi įjungti, Be to, gali būti ir lietus. Kažkaip bijau palikti ar šlapią kištuką kišti. Planuoju nors kiek papuosti ir savo namelius, bet vis nesugalvoju kaip čia geriau su tuo reikalu padarius.

mes prailgintuvus tampem po visa kiema ir apdengdavom su kokia dezute tai nezinau seip nejunginedavom degdavo lemputes visa para ( aisku jai pinigeliu negaila nes saskaitele atejo ta ohoho doh.gif) ir snigo ir lietus nieko viskas ciki buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestyyte: 29 spalio 2008 - 10:43
Jei kam patiks pirstinaites kaledoms (jos yra pasiltintos, tiks ir puodams paimti ) rasykit i az
user posted image

user posted image

user posted image

Gal patiks tokia lele
user posted image
Atsakyti
keletas ideju:
user posted image
user posted image
user posted image
paspaudus paveiksleli,-jis pasididina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydraite: 29 spalio 2008 - 11:49
QUOTE(raganaite2005 @ 2008 10 27, 11:58)




Oho kaip gražu..! bigsmile.gif Labai kruopštus darbas! blink.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
radau lemputes balkonui yahoo.gif . senukuose kaina nuo 189 iki 199lt. priklauso nuo ilgio girliandos
Atsakyti
katalogiukas akims paganyti
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 10 29, 13:48)
keletas ideju:
user posted image
user posted image
user posted image
paspaudus paveiksleli,-jis pasididina.




antra ideja man labai patiko ax.gif
QUOTE(Vaidaaa @ 2008 10 29, 18:59)



aha akiu ganymas,galetu kainu nebut nes akiytes bado biggrin.gif
Atsakyti