Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10 kg per 4 mėn.

QUOTE(kasyte @ 2006 03 12, 15:24)
turiu nerealu recepta jei domina smile.gif

Nagi,nagi listen.gif
Atsakyti
...nuojauta man kužda (ką ten kužda- RĖKIA): HERBALIFE...HERBALIFE... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kasyte @ 2006 03 12, 16:24)
per 4 men tik 10 kg? man pavyko numesti po 4 kg i menesi ir be jokiu saves varginimu ir dietu. Nemaniau, kad kadanors atsiras tox produktas, kuris taip gerintu sveikata, bet pagaliau jis yra smile.gif
Papildyta:
turiu nerealu recepta jei domina smile.gif

Laukiam laukiam receptėlio.... g.gif
Žaviuosi žmonėmis, kurie turi stiprią valią ir pasiekia užsibrėžtą savo tikslą, tikiuosi, kad ir aš pasieksiu ir galėsiu savimi didžiuotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kasyte @ 2006 03 12, 16:24)
per 4 men tik 10 kg? man pavyko numesti po 4 kg i menesi ir be jokiu saves varginimu ir dietu. Nemaniau, kad kadanors atsiras tox produktas, kuris taip gerintu sveikata, bet pagaliau jis yra smile.gif
Papildyta:
turiu nerealu recepta jei domina smile.gif

tikrai l;abai domina, pasidalink jei nesunku iš anksto dėkui! biggrin.gif
Atsakyti
Aš po pirmo vaiko svorį numečiau greitai,gruodį pagimdžiau dukrą,sportuoju, stengiuosi daug nevalgyti tačiau nenumetu nei gramo.
Atsakyti
QUOTE(Anastacia @ 2006 03 12, 21:07)
...nuojauta man kužda (ką ten kužda- RĖKIA): HERBALIFE...HERBALIFE...  blink.gif

Labai teisinga nuojauta thumbup.gif jau užvedė temą ČIA doh.gif
Atsakyti
Herbalife cia neturi nieko bendra. Taip, as ji kazkada seniai seniai bandziau ir jis man kazkiek padejo, bet jis man buvo per brangus. Dabar as jum is viso nieko nesiulau, nes matau,kad jum patinka labiiau verkti del svorio.
Atsakyti
nera jokiu stebuklingu papildu , kad nuo ju svoris kristu schmoll.gif . as geriu PU-ERH arbata , ji nebrangi , greitina medziagu apykaita, mazina cholesterolio kieki, gal tik skonis keistas , bet pripratau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
labai džiaugiuosi dėl tavęs. skaitant tavo istoriją, įsivaizdavau tavo vietoj save. Mūsų istorijos beveik identiškos, išskyrus tai, kad nelankau sporto klubo, o užsiimu bodyflexu. ir skirtumas dar tas, kad man visas šitas mitybos ir sporto džiaugsmas tęsiasi mėnesį ir nepamačius stebuklingų rezultatų buvau jau besirengianti nuleisti rankas..
Atsakyti
[quote=kasyte,2006 03 12, 16:24]
per 4 men tik 10 kg? man pavyko numesti po 4 kg i menesi ir be jokiu saves varginimu ir dietu. Nemaniau, kad kadanors atsiras tox produktas, kuris taip gerintu sveikata, bet pagaliau jis yra smile.gif
Papildyta:
turiu nerealu recepta jei domina smile.gif
[/quote\


domina domina ir net labai.na laukiu stebuklingo receptuko
Papildyta:
[quote=Lalaila_Vln,2006 05 02, 12:24]
[quote=kasyte,2006 03 12, 16:24]
per 4 men tik 10 kg? man pavyko numesti po 4 kg i menesi ir be jokiu saves varginimu ir dietu. Nemaniau, kad kadanors atsiras tox produktas, kuris taip gerintu sveikata, bet pagaliau jis yra smile.gif
Papildyta:
turiu nerealu recepta jei domina smile.gif
[/quote\
domina domina ir net labai.na laukiu stebuklingo receptuko
[/quote]


jau matau biggrin.gif
Atsakyti
Valio Alvyda taip ir toliau laikykis thumbup.gif
Atsakyti