Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10 kg per 4 mėn.

mylekime save:)!!!
Atsakyti
Pritariu Tau candyshop-TIK MYLEDAMAS SAVE ZMOGUS BUNA LAIMINGAS...O JEI MYLI SAVE,VADINASI IR KITI MYLES... smile.gif
Atsakyti
Sveikutes prisidedu prie jusu. Per 3.5men pavyko numest 10kg pagal maisto netoleravimo sudaryta mytibos plana.Dabar praejo 4,5men valgau viska bet po nedaug nors taip daryt negalima bet negaliu nukreipt saves teisinga linkme nes labai itemptas laikas pas mane dabar...
Atsakyti
nagi, tai kur tas zadetas stebuklingas receptas??? bigsmile.gif
Kazkaip netikiu receptukais. As pavyzdziu per savo jau netrumpa gyvenima svyravau va sitaip : 58----75 (po I vaiko) -63----84 (po II vaiko)--63---56---63-----89.9 (po III vaiko pries 2 metus, bijau rasyt 90 blush2.gif )----68--80!!!!! ir tsakant SUDAS, nebesiseka su receptukais, o isbandyta VISKAS, isskyrus operacijas arba balionus. Ir Tulcina, ir Chazanas ir kopustu sriuba ir japoniska dieta ir badas ir kaloriju skaiciavimo metodai ir jau nezinau kas dar liko, nebent nusisauti... verysad.gif
Esme paprasta - nuo oro ar vandens niekas nestoreja, bet oras ir vanduo man neskanus biggrin.gif . Cia juokas pro asaras. Kol nesuimsiu saves i rankas ir nepatikesiu, kad nebenoriu valgyt NUOLAT ir daug, nieko turbut ir nebus. Neviltis juoda!
Atsakyti
QUOTE(noriuvasaros @ 2010 03 28, 22:57)
Ir Tulcina, ir Chazanas ir kopustu sriuba ir japoniska dieta ir badas ir kaloriju skaiciavimo metodai ir jau nezinau kas dar liko, nebent nusisauti... verysad.gif



o jūs sportą bandėt? doh.gif lotuliukas.gif Man kažkaip atarus 2 val. treniruoklių salėje porą dienų mintis apie ėdimą neateina. Gaila darbo, vienok... Po nėštumo liko +6 kg daugiau nei norėčiau, tad ilgokai pasimuisčiu ir palaukus stebuklo, kol nukris kilogramai patys, tenka pradėti viską iš pradžių. Juk pavasaris smile.gif Praėjo dvi savaitės sporto 2 kart per savaitę ir žiūrėjimo, ką dedi į burną ir jau 1 kg nebeturiu.
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2010 03 29, 07:24)
o jūs sportą bandėt?  doh.gif  lotuliukas.gif  Man kažkaip atarus 2 val. treniruoklių salėje porą dienų mintis apie ėdimą neateina. Gaila darbo, vienok... Po nėštumo liko +6 kg daugiau nei norėčiau, tad ilgokai pasimuisčiu ir palaukus stebuklo, kol nukris kilogramai patys, tenka pradėti viską iš pradžių. Juk pavasaris smile.gif Praėjo dvi savaitės sporto 2 kart per savaitę ir žiūrėjimo, ką dedi į burną ir jau 1 kg nebeturiu.



Ka Jus! Koks ten sportas, kai yra apie 20 kg virsvoris! Dziaugiesi, kad paeini!
Lankau truputi toki judesi, kad visai neapkiausciau, bet minimaliai. +6 kg tai yra baikes smile.gif . Kai yra + 15-20, tampi is esmes kitu zmogum. Be valios, be sveikatos, be isvaizdos ir be proto sad.gif
Ir nuo to verkslenimo net pykina, o valgyt vistiek norisi labiau negu but zmogum...
Atsakyti
QUOTE(noriuvasaros @ 2010 03 29, 14:09)
Ka Jus! Koks ten sportas, kai yra apie 20 kg virsvoris! Dziaugiesi, kad paeini!
Lankau truputi toki judesi, kad visai neapkiausciau, bet minimaliai. +6 kg tai yra baikes  smile.gif . Kai yra + 15-20, tampi is esmes kitu zmogum. Be valios, be sveikatos, be isvaizdos ir be proto sad.gif
Ir nuo to verkslenimo net pykina, o valgyt vistiek norisi labiau negu but zmogum...


Sveka, be reikalo jus taip 4u.gif
Aš irgi turiu +20 kg, bet vis vien po truputį sportuoju, aišku ne taip intensyviai kaip 16 -metės, jau ir pačiai gi jau seniai ne 16 . O pasivaikščioti valandą per dieną gali ir pensininkai, ir mankšta ir nervai ramesni ...
Buvo panašus periodas ir man , tai ne svorio problema- tai dipresijos požymiai .
Nenuleiskite rankų, eikite pasivaikščioti, pažiūrėkite gerą komediją, bendraukite su maloniais žmonėmis, užsiimkite širdžiai mielą veiklą, žodžiu, daugiau gerų emocijų, viskas susitvarkys 4u.gif
Kai atgausite gyvenimo džiaugsmą ir sveikata pagerėja ir išvaizda pagražėja ir motyvacija atsiranda keisti savo gyvenimą į gerąją pusę...
Viskas prasideda galvoje, pradėkite save mylėti, palepinkite savo kūną, tikrai turite už ką jam padėkoti : galite vaikščioti pajūriu, matyti saulėlydį, užuosti gėlių aromatą, paglostyti vaiko galvą ...
Atsakyti
[quote=Bielvesta09,2010 03 29, 15:45]
"O pasivaikščioti valandą per dieną gali ir pensininkai, ir mankšta ir nervai ramesni ... "

Va taip! Taip ir galvojau! Nieko tokio, as ir jauciuosi kaip pensininke... verysad.gif
Pavaikstau dar siek tiek lotuliukas.gif . Bet komentaras patiko drinks_cheers.gif . Jauciuosi pastimuliuota. Tsakant, spyris i uzpakali thumbup.gif .
O jei rimtai, sitas melodijas apie gyvenimo grozi as kitiems irgi daznai dainuoju, bet sau pasisakyti neiseina. Nu nieko, tikiuosi susiimti kada nors kaip nors. O tai greit ir zinuciu neiseis parasyti, tik kriuksesiu prie lovio naturaliu garseliu schmoll.gif. Griztant prie pradiniu minciu - stebuklingu dietu nera, efektyvus yra tik beveikniekonevalgymas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noriuvasaros: 30 kovo 2010 - 21:49
[quote=noriuvasaros,2010 03 30, 22:48]
[quote=Bielvesta09,2010 03 29, 15:45]
"O pasivaikščioti valandą per dieną gali ir pensininkai, ir mankšta ir nervai ramesni ... "

Va taip! Taip ir galvojau! Nieko tokio, as ir jauciuosi kaip pensininke... verysad.gif
Pavaikstau dar siek tiek lotuliukas.gif . Bet komentaras patiko drinks_cheers.gif . Jauciuosi pastimuliuota. Tsakant, spyris i uzpakali thumbup.gif .
O jei rimtai, sitas melodijas apie gyvenimo grozi as kitiems irgi daznai dainuoju, bet sau pasisakyti neiseina. Nu nieko, tikiuosi susiimti kada nors kaip nors. O tai greit ir zinuciu neiseis parasyti, tik kriuksesiu prie lovio naturaliu garseliu schmoll.gif. Griztant prie pradiniu minciu - stebuklingu dietu nera, efektyvus yra tik beveikniekonevalgymas verysad.gif
[/quote]


neįsižeiskite tik, bet tas beveik nieko nevalgymas efektyvus tik tol, kol beveik nieko nevalgai - kiek žmogus taip ištvers? Paskui gi svoris grįžta su kaupu. Realiai, jei tik leidžia finansai ir kitos aplinkybės būtų labai gerai apsilankyti sporto klube. Ne kokioj aerobikoj, o treniruoklių salėje. Jums sudarytų specialią sporto programą, pritaikytą tokiam ansvoriui.Iš tikro nemažai moterų su tokiu ansvoriu sėkmingai sportuoja, jei tik nepristinga valios. Tam ir reikalingi treneriai, kad parinktų indiviadualiai ir pradžiai parodytų kaip tuos pratimus teisingai atlikti. Jei galimybių nėra, tada tikrai galima ir namų salygomis sportuoti. Tie patys pasivaikščiojimai greitu žingsneliu, lipimas laiptais nors ir į antrą ar trečią aukštą, galima namų sąlygomis pasidaryti kokį nesunkų "svarmenį" ir su juo kelis pratimus atlikt - pilnas internetas netgi video pratimų. Manau, čia tik motyvacijos reikalas. Gal kokį prizą sau prisižadėt, jei neužtenka stimulo vien atrodyti geriau ir jaustis sveikiau g.gif
Atsakyti
[quote=noriuvasaros,2010 03 30, 22:48]
[quote=Bielvesta09,2010 03 29, 15:45]
Va taip! Taip ir galvojau! Nieko tokio, as ir jauciuosi kaip pensininke... verysad.gif
[/quote]

Labai atsiprašau, nenorėjau įžeisti , net tokios minties neturėjau doh.gif
Tai pasakydama turėjau galvoje, kad pasivaikščiojimai gryname ore prieinami kiekvienam, nieko nekainuoja ir neišvargina, be to jokių lankymo grafikų nėra ...
Man ir pačiai gi jau labai seniai ne 18, ir antsvoris ... doh.gif Tiesiog norėjau kad nepasiduotumet noriuvasaros , kol gyvi esame, viską galima išspresti
O kadangi pensinį amžių ilgina, pensijos gal ir visai nesulauksim, g.gif todėl reikia savo sveikata rūpintis čia ir dabar . Ar aš neteisi?
O pusbadžiu gyventi irgi ne išeitis, paskutinę sveikatą prarasti galima, lieknėti galima ir nebadaujant, tiesiog šiek tiek sumažinti kalorijų skaičių iki 1500 ir jas suvartoti per 5-6 kartus per dieną. Man šis metodas tinka, bado ir kito diskomforto nejaučiu, valgau ką noriu tik po nedaug, per 2 mėn numečau beveik 5 kg. Pabandykit , gal ir jums tiks toks būdas, be drastiškų metodų.
Be to jūsų labai gražus nickas 4u.gif
Aš irgi laaabai noriu vasaros ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bielvesta09: 31 kovo 2010 - 08:12
sveikutes,ir mane kamuoja ta pati beda...svoris...po pirmo gimdymo neliko nei vieno kg virsvorio,o po antro liko daaaaaaug...nenumeciau,veliau sunki liga,po kurios negaliu sportuoti,uzdraustas sportas,negalima fizinio kruvio(net su dviraciu negalima,o taip noriu).nuo vaistu jauciuosi kaip balionas,kai sveikatyte susitvarke,ziuriu i veidrodi ir matau ....tetulyte apvalia.labai svori noriu numest,stengiuosi po 6 nebevalgyt,nevisada iseina,nes nedirbu namuose bunu,o cia saldytuvas po nosim,darau seimai valgyti.bet labai stengiuosi,sportuot negaliu,jokiu papildu lieknejomo negalima man,lieka tik NERYTI.gerai kad ateina vasara bus daugiau darzoviu,zalumynu,uogu.oh verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2005 03 14, 11:43)
Atsistojau aš kartą prieš veidrodį - pamaniau jis man meluoja... Kur ta mergička, kuri kažkada svėrė 48 kg? Sakyčiau, jog pagimdytas būrys vaikų... Ale ne - tiesiog sėdimas darbas ir vienintelis malonumas gyvenime - valgyti... Ir kas, kad kiekvieną kartą tenka pirkt naujus draubužius dėl elementarios priežasties - senieji pasidarė per maži... Kartą pardavėja puse lūpų tarstelėjo - na jums nemažos išmieros reikia... Pasakiau sau - gana.

Jau anksčiau mėginau sportuoti, tačiau valios užtekdavo tik pirmai savaitei... Kad taip nenutiktų antrą kartą - užsirašiau į brangų sporto klubą. Kai pinigai sumokėti - gaila nesinaudoti smile.gif (Ne suvalkietė, rodos, bet vistiek...) Stengiausi sportuoti 3 kartus į savaitę treniruoklių salėje, tačiau gaudavosi visaip - ir po du kartus ir po vieną...  Trenerio paprašiau, kad sudarytų treniruočių programą ir nepagailėtų manęs smile.gif Tai jis ir nepagailėjo  biggrin.gif Po tokios treniruotės grįždavau namo nors dar savom kojom, bet apsivalgyt net mintis nebūdavo - juk tiek vargta smile.gif Taip vakarais mano geriausias draugas tapo kefyras ir krabų mėsa smile.gif

Po kelių savaičių išsiskyriau su draugu. Tai tapo dar didesniu stimulu atrodyt gražiai... Gaila kad stresas padarė savo ir teko laikinai nutraukti savo sportus... Tačiau nauji mitybos įgūdžiai liko - daugiau vaisių, daržovių, pieno produktų, žuvies, mažiau miltinių ir cukringų patiekalų... Tačiau jei reiktų įvardinti, ko teko atsisakyt, ranką prie širdies pridėjusi galiu pasakyt - nieko. Leidžiu sau ir šokoladuką suvalgyt, ir bandelę - jei saldumynų noras didesnis už norą būt lieknai - vadinasi reikia smile.gif Svarbu, kad po truputį, bet svoris krenta...

Svarbiausia, kad per tą laiką išmokau vieną labai svarbų dalyką - mylėti save... Juk nekankinsi savęs badu, ar nekiši į pilvą visokio š... kai save myli, nori, kad būtų gerai...  Dabar situacija kiek kitokia - vienas pardavėjas man perkant trumpą sijonuką tarė - "pasimatuokit šitą- jūsų graži figurytė, jums tikrai labai tiks". Žinau, perdeda jis - jo toks darbas, bet vistiek malonu... Jausmas toks, jog visas pasaulis tau po kojom... Nuo kito mėnesio grįžiu sportuoti, dar porą kilogramų - ir galėsiu sakyt, kad nuveikiau nenuveikiama...


saunuole 4u.gif pritariu, kad subalansuota dieta ir sportas geriausias bdas tureti gera figura
Atsakyti