Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10 kg per 4 mėn.

Sveikos, mergaitės,
pasidalinsiu ir aš savo patirtimi. smile.gif vaikiuko susilaukiau spalio men. nestumo gale sveriau 85 kg doh.gif siaip mano vidutinis svoris budavo 70 kg. oi, kaip jis manes netenkino. ir visi visada man kartodavo - pas tave stambus kaulai ir t.t. visi bandymai atsikratyti svorio baigdavosi ne itin sekmingai.
pas mane bedos su atopiniu dermatitu. kadangi baiminausi, kad suneliui nebutu tokios pat bedos, nusprendziau nuo naujuju metu gireztai susiimti - pradejau kovoti su kandidoze... jokiu batonu, duonu, makaronu, zinoma saldesiu. ai, gal lengviau parasyti, ka valgiau. vista, ryziu trapuciai su ghi sviestu tapo pats didziausias skanestas, zuvis, mesa. nieko kepto, jokiu majonezu, padazu. ziaurokai skamba... is pat pradziu buvo nerealiai sunku. net negaliu apsakyti ,kaip. vyras juk valge normalu maista... bet as atlaikiau. skrandis matyt susitrauke. nejausdavau jokio alkio. papusryciaudavau - naturalus jogurtas, trapuciai, kiausinis. tada pietums vista ar zuvis, vakarienei vel kas nors. daug daug darzoviu valgydavau.. svoris tirpte tirpo. kai pamaciau 65 kg, tai isvis vos neapsivoziau is laimes thumbup.gif dabar sveriu 60 kg thumbup.gif noreciau gal sverti 58 kg, bet negaliu vyrui garsiai sakyti, nes jis nirsta smile.gif smile.gif supratau, kad reikia tik valios, pasiryzimo, o tie krentantys kg tiesiog veikia stebuklingai, susikaupi ir toliau laikaisi savo.
sunui nera jokiu isberimu, mano bedos nelabai pagerejo, nes pritrukau valios... tokios gireztos dietos reiketu laikytis bent metus...
bet kaip kazkas rase - pasaulis po kojomis!!! galiu nusipirkti siauriausius dzinsus ir su jais jaustis puikiai!! o komplimentu komplimentu!!! bet daugiau is moteru. vyrai kazkaip teigia, kad esu per kuda lotuliukas.gif bet man giliai dzin thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimikė @ 2010 08 18, 22:02)
Kokia motyvuojanti tema, ačiū autorei!

Pastebėjau, kad daugelis sieja papildomus kg su neštumu,
tačiau yra ir toks dalykas kaip su amžiumi lėtėjanti medžiagų apykaita,
kai tenka keisti mitybos įpročius. Šiuo metu kaip tik bandau susiprotėti ir primesti, ko atsisakyti, ką palikti, gerai būtų surasti patyrusį dietologą...

Einu ieškoti temos apie medžiagų apykaitą skatinančius dalykus smile.gif

Medziagu apykaita greitina reguliarus valgymas (kas tris valandas), sportas (|gerai sortuoti ant orbitreko, begimas ir vaziavimas dviraciu)taip pusvalandi per diena ir maziausiai tris kartus i savaite:) vaisiu ir darzoviu valgymas (antioksidantu saltinis) taip pat reikia neatsisakyti bulviu bei miltiniu patiekalu, nes juose gausu sudetiniu sacharidu, kurie mums suteikia sotumo jausmo, taip neapsiedame ir nestorejame:)
Tikrai padeda, ant savo kailio sibandyta:)
Atsakyti
QUOTE(Ledita1 @ 2011 10 01, 22:26)
Medziagu apykaita greitina reguliarus valgymas (kas tris valandas), sportas (|gerai sortuoti ant orbitreko, begimas ir vaziavimas dviraciu)taip pusvalandi per diena ir maziausiai tris kartus i savaite:) vaisiu ir darzoviu valgymas (antioksidantu saltinis) taip pat reikia neatsisakyti bulviu bei miltiniu patiekalu, nes juose gausu sudetiniu sacharidu, kurie mums suteikia sotumo jausmo, taip neapsiedame ir nestorejame:)
Tikrai padeda, ant savo kailio sibandyta:)

as visadagalvoju,viskas siandien paskutine diena,kai apsiedu,ale ryt is ryto-vel taspats g.gif blush2.gif ....kazkada sveriau 54-pastojau,priaugau 21,pagimdziau,nukrito 13 iskart thumbup.gif ,o kitus likusius dietomis ir sveiku maistu istirpdziau,bet iki 56....dabarvel kazkas pasidare,59kg,reikia gero spyrio,kad nebeesciau ir susiimciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(serox @ 2011 10 03, 15:36)
as visadagalvoju,viskas siandien paskutine diena,kai apsiedu,ale ryt is ryto-vel taspats g.gif  blush2.gif ....kazkada sveriau 54-pastojau,priaugau 21,pagimdziau,nukrito 13 iskart thumbup.gif ,o kitus likusius dietomis ir sveiku maistu istirpdziau,bet iki 56....dabarvel kazkas pasidare,59kg,reikia gero spyrio,kad nebeesciau ir susiimciau verysad.gif

Ir as vis taip mastau, bet valios neturiu sad.gif
Atsakyti
paprasta..paprasta numesti pirmus 10..o po to jau sunkiau..
Atsakyti
baltas pavydas ima , džiaugiuos už tas, kurioms pasisekė sukontroliuoti save
Atsakyti
vienas malonumas skaityti... šaunuolė autorė, ir be drąstiškų priemonių, svarbiausia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kasyte @ 2006 03 12, 17:24)
per 4 men tik 10 kg? man pavyko numesti po 4 kg i menesi ir be jokiu saves varginimu ir dietu. Nemaniau, kad kadanors atsiras tox produktas, kuris taip gerintu sveikata, bet pagaliau jis yra smile.gif
Papildyta:
turiu nerealu recepta jei domina smile.gif


per 4 mensiu NET 10 kg smile.gif toliau nesiplesiu, visos suprantat ka noriu pasakyti, pati numeciau beveik 9 per 3 menesius ir labai bijau kad nebutu jojo efekto, ir bijau vel istoti i normalias vezes.
Atsakyti
smile.gif+2012 05 25, 19:30-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2012 05 25, 19:30)
per 4 mensiu NET 10 kg smile.gif toliau nesiplesiu, visos suprantat ka noriu pasakyti, pati numeciau beveik 9 per 3 menesius ir labai bijau kad nebutu jojo efekto, ir bijau vel istoti i normalias vezes.

kaip tu juos numetei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2005 03 14, 11:43)
vienas pardavėjas man perkant trumpą sijonuką tarė - "pasimatuokit šitą- jūsų graži figurytė, jums tikrai labai tiks"


Hehe biggrin.gif pazistama situacija. Karta nuejau i drabuziu parduotuve (kai turejau +10kg) tai pardaveja man pasiule sportines kelnes nusipirkt, po kurio laiko atejau kai jau buvau numetus tuos 10 kg, ji zinoma manes neatsimine, ir sake: Oi, ant tokios grazios figuros ir sita suknyte tiks lotuliukas.gif


Papildyta:
smile.gif+2012 05 25, 20:30-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2012 05 25, 20:30)
per 4 mensiu NET 10 kg smile.gif toliau nesiplesiu, visos suprantat ka noriu pasakyti, pati numeciau beveik 9 per 3 menesius ir labai bijau kad nebutu jojo efekto, ir bijau vel istoti i normalias vezes.


Tai cia normalu tiek numesti, as daug kur skaiciau, kad per savaite geriausia yra atsikratyti 0,5-1 kg, tik ne daugiau, nes tuomet krenta ne riebalai, o liesasis audinys.

Jau pvz jei gertumet kava, arbata be cukraus, tai pagalvokit kiek galetumet numesti. Viename saukstelyje cukraus yra apie 40 kaloriju. Kiek suvartojat tu sauksteliu paroj? As kokius 4 suvartodavau. Tai dabar paskaiciuojam ir gaunasi, kad per menesi prisicukrindavau sau beveik 5000 kaloriju, o kad numesti 1 kg reikia sueikvot 7000 kaloriju. O jei dar vietoj pyrago gabalo koki vaisiuka suvalgius? mirksiukas.gif Dabar aisku pas mane visi gerimai be cukraus. Ir pyragu nebevalgau. Ir sportuoju. Ir 10 kg per 2menesius numeciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apu @ 2012 05 28, 14:54)
Hehe biggrin.gif pazistama situacija. Karta nuejau i drabuziu parduotuve (kai turejau +10kg) tai pardaveja man pasiule sportines kelnes nusipirkt, po kurio laiko atejau kai jau buvau numetus tuos 10 kg, ji zinoma manes neatsimine, ir sake: Oi, ant tokios grazios figuros ir sita suknyte tiks  lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai cia normalu tiek numesti, as daug kur skaiciau, kad per savaite geriausia yra atsikratyti 0,5-1 kg, tik ne daugiau, nes tuomet krenta ne riebalai, o liesasis audinys.

Jau pvz jei gertumet kava, arbata be cukraus, tai pagalvokit kiek galetumet numesti. Viename saukstelyje cukraus yra apie 40 kaloriju. Kiek suvartojat tu sauksteliu paroj? As kokius 4 suvartodavau. Tai dabar paskaiciuojam ir gaunasi, kad per menesi prisicukrindavau sau beveik 5000 kaloriju, o kad numesti 1 kg reikia sueikvot 7000 kaloriju. O jei dar vietoj pyrago gabalo koki vaisiuka suvalgius? mirksiukas.gif  Dabar aisku pas mane visi gerimai be cukraus. Ir pyragu nebevalgau. Ir sportuoju. Ir 10 kg per 2menesius numeciau  biggrin.gif


Na šiaip geriausia numesti, kiek aš domėjausi ir skaičiau, apie 1kg per mėnesį smile.gif Tuomet nepadaroma žala organizmui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alyva777: 02 lapkričio 2012 - 13:08
O kaip numesti, jeigu ir taip kava arbatą geri be cukraus, sportuoji, valgai atrodo su saiku (na vakare gal kiek gautųsi pamažinti). Belieka ieškoti burtų lazdelės.
Atsakyti