Įkraunama...
Įkraunama...

Iškarpos rūbams

QUOTE(Rence35 @ 2009 02 04, 19:41)
Labas vakaras mergaites esu naujoke siuvima šiek tiek išmanau, labai norečiau siuti gerai, dar esu apkuni,  todel ieskau bendraminčių kurios jau siuva apkuniems madingus rūbu , ypač jaunoms moterimsnes nei kirpimo suprantu nei siuvimo pirkti neisgaliu nes auginu keturis vaikiukus tai va domintu viskas nuo pradzios iki gaminio pabaigos isanksto aciu 4u.gif

na manau padedančių, gal ir atsiras, bet reikia norėti kažko konkretaus, nes kitaip bus sunku susikalbėti, mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena aciu kad atsiliepete i mano zinute iskart atsiprasau kad bus klaideliu mano rasliavoj vaikai padeda rasyti dabar jie mokykloje konkreciai noreciau ismokti sukirpt kelnes ir tunika kad denktu klubus
taipat domintu sukneles pagrindinis brezinys ir siuvimas kiek esu pastebejusi apkuniom ypac megstancioms ka nors jaunatvisko netaip paprasta rasti modelius didziausi trukumai didelis biustas irne ka mazesnis pilvas
zodziu noretusi atrodytii kiek imanoma madingai ir nevulgariai esu virs trisdesimties kiek suprantu labai svarbu suprasti kokia medziaga siuti isansto aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rence35 @ 2009 02 05, 16:11)
laba diena  aciu kad atsiliepete i mano zinute iskart atsiprasau kad bus klaideliu mano rasliavoj vaikai padeda rasyti  dabar jie mokykloje konkreciai noreciau ismokti sukirpt kelnes ir tunika kad denktu klubus
taipat domintu sukneles pagrindinis brezinys ir siuvimas kiek esu pastebejusi  apkuniom ypac megstancioms ka nors jaunatvisko netaip paprasta rasti modelius didziausi trukumai didelis biustas irne ka mazesnis pilvas
zodziu noretusi atrodytii kiek imanoma madingai ir nevulgariai esu virs trisdesimties kiek suprantu labai svarbu suprasti kokia medziaga siuti isansto aciu rolleyes.gif

Na, as tik viena karteli apkunesniai draugei esu suvius kazka panasaus i suknele, tai be abejo sudetingiausia buna graziai suformuoti krutines isiuva. Bet tikrai nera nieko baisaus. Tau patarciau paziurineti Burda, ten visada yra skyrelis apkunesnioms moterims ir pateikiami ivairus modeliukai- kelnes, svarkeliai, sijonai, marskinukai. Ir net turedama viena numeriuka gali pradziai issiversti. O siaip tai siulau netgi is paprastos medziagos kazka pabandyti, paskui nebus gaila jei sugadintum, ar kazkas nesigautu mirksiukas.gif Paskui kai igausi drasos, siuk is geru audiniu... rolleyes.gif
Tikiuos atrasi bent viena kompanjone thumbup.gif 4u.gif Jeigu reiks kazkokio konkretaus patarimo, kreipkis i az, pabandysiu nukreipt tinkama linkme bigsmile.gif
Zinau kaip buna sunku pradet... unsure.gif
Atsakyti
aciu uz geranoriskuma butinai kreipsiuos kai tik reikes nedgi pagalvoju kad


ri
Papildyta:
atsiprasau kad nuspaudziau per anksti norejau baigti minti gal apvalutem reiktu rinktis i nauja tema ir puostis kartu tai butu smagiau ir pigiau kiek esu pastebesi siuvimo apkuniom lyg ir nera .
Atsakyti
QUOTE(Rence35 @ 2009 02 08, 16:03)
aciu uz geranoriskuma butinai kreipsiuos kai tik reikes nedgi pagalvoju kad
ri
Papildyta:
atsiprasau kad nuspaudziau per anksti norejau baigti minti gal apvalutem reiktu rinktis i nauja tema ir puostis kartu tai butu smagiau ir pigiau kiek esu pastebesi siuvimo apkuniom lyg ir nera .

na na jau nebėkit niekur nelabai jau daug čia siuvančių viena kita, mirksiukas.gif , padėsim ir be problemų tik va norisi konkretaus pvz norėčiau pasisiūti va tokias ir tokias kelnes tada reiktų išmatavimų ir tada jau dirbama toliau, galim pamėginti kažin kaip čia gausisi virtualiai, bet pamėginti visada verta 4u.gif
Atsakyti


labai dziaugiuosi atrradus sita tema ir kaip ash jos nepastebejau anksciau doh.gif biggrin.gif

norejau paklaysti gal kazkas internete uzmatet pirstuotu pirshtiniu ishkarpas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 02 08, 22:35)
labai dziaugiuosi atrradus sita tema ir kaip ash jos nepastebejau anksciau  doh.gif  biggrin.gif

norejau paklaysti gal kazkas internete uzmatet pirstuotu pirshtiniu ishkarpas?  4u.gif

burdafashion.com yra, bet mokamos unsure.gif Nedaug ten jos kainuoja, apie 1 eura Bandžiau parsisiųsti vieną iškarpą, bet kortelės mano netinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(papuga @ 2009 02 08, 20:52)
burdafashion.com yra, bet mokamos  unsure.gif Nedaug ten jos kainuoja, apie 1 eura Bandžiau parsisiųsti vieną iškarpą, bet kortelės mano netinka  doh.gif

ten reikalinga turbūt kreditinė arne g.gif , kur tinkama aysiskaityti internetu
Atsakyti
Sveikos siuvėjėlės smile.gif

Kažkada kažkas man aiškino čia forume, kaip reikia įsiūti pamušalą į "užkeltą-uždėtinį" skeltuką, bet aš nlb supratau. Gal galėtų dar kas nors žingsniukais papasakoti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjėlės smile.gif

Kažkada kažkas man aiškino čia forume, kaip reikia įsiūti pamušalą į "užkeltą-uždėtinį" skeltuką, bet aš nlb supratau. Gal galėtų dar kas nors žingsniukais papasakoti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjėlės smile.gif

Kažkada kažkas man aiškino čia forume, kaip reikia įsiūti pamušalą į "užkeltą-uždėtinį" skeltuką, bet aš nlb supratau. Gal galėtų dar kas nors žingsniukais papasakoti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjėlės smile.gif

Kažkada kažkas man aiškino čia forume, kaip reikia įsiūti pamušalą į "užkeltą-uždėtinį" skeltuką, bet aš nlb supratau. Gal galėtų dar kas nors žingsniukais papasakoti? 4u.gif
Atsakyti