Įkraunama...
Įkraunama...

"Vaisinga" mylėjimosi poza

QUOTE(cameron @ 2007 11 25, 10:24)
Beieskodama info apie pastojima, radau kazkur kazkokios moters pasisakyma - anot jo, tos moterys, kurios greitai pastoja, samoningai ar nesamoningai zino kaip "taisyklingai" ir vaisingai myletis  blush2.gif  Rodos, didelio mokslo cia nereikia  smile.gif , bet gal kuri zinote kokiu liaudisku ar mokslisku isvedziojimu del smileysex.gif ? Kokia poza yra tinkamiausia pastojimui, ka reikia daryti po to (viena mano drauge tvirtino, kad reikia pastoveti, ant galvos, kad spermiukai lengviau i gimda subegtu  cool.gif  ). Kaip manot?



Na jau... Ant galvos stoveti tikrai nereikia lotuliukas.gif As jau buvau sunerimusi, kai beveik 6 menesius nepastojau, bet mane mama nuramino, pasake, kad taip greitai tai neivyksta ir pasiule po pasimylejimo tiesiog pakelti kojas... As taip ir padariau.. Kai mano brangiausias grizes is vonios rado mane sukelusia kojas ant sienos nustebo, tr pakvatojo ir tiek 4u.gif Uztat butent tas kartas buvo lemtingas nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Arevika @ 2010 01 31, 13:17)
Na jau... Ant galvos stoveti tikrai nereikia  lotuliukas.gif As jau buvau sunerimusi, kai beveik 6 menesius nepastojau, bet mane mama nuramino, pasake, kad taip greitai tai neivyksta ir pasiule po pasimylejimo tiesiog pakelti kojas... As taip ir padariau.. Kai mano brangiausias grizes is vonios rado mane sukelusia kojas ant sienos nustebo, tr pakvatojo ir tiek 4u.gif  Uztat butent tas kartas buvo lemtingas  nestuke.gif


musu tik pirmas ciklas kai planuojam,bet as irgi paguliu pakelus kojas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums "užkibo" smile.gif kai mylėjomės anksti ryte tradicine misionieriaus poza, o po to aš kojas kokias 10min palaikiau pakėlus sulenkus prie krūtinės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.212 @ 2010 02 12, 10:52)
tai pakelus ar sulenkus?



Tau tai manau reik is cia dingti g.gif tik atskleidi savo kvailuma! biggrin.gif
Atsakyti
moteriske pasakojo, kad po akto reikia pasideti po pilvu didele pagalve ir taip "suniuku" stoveti. Ne vienai padejo rolleyes.gif
Atsakyti
Geriausias būdas pagulėti pakėlus aukščiau kojas smile.gif Ir tai ne bobočių sugalvota, o mediciniškai pagrįsta 4u.gif
Atsakyti
pakelus kojas su orgazmu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,as seniai jau skaitineju jusu patarimus.
Si syki nusprendziau ir as parasyti.
Man kaip man gine aikino gimda i nugara nusisukus,ir po operacijos gimdos kaklelis susiaurejas.
Visokias pozas bandom,ir bandau kojas kelt,bet...
Vis kaip nieko,taip nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(serija74 @ 2010 02 16, 12:35)
Geriausias būdas pagulėti pakėlus aukščiau kojas smile.gif  Ir tai ne bobočių sugalvota, o mediciniškai pagrįsta 4u.gif

Gal galite įmesti kokią nuorodą to "medicininio pagrindimo"?
Atsakyti
QUOTE(serija74 @ 2010 02 16, 12:35)
Geriausias būdas pagulėti pakėlus aukščiau kojas smile.gif  Ir tai ne bobočių sugalvota, o mediciniškai pagrįsta 4u.gif

as tai tuo dalyku netikiu nei truputi schmoll.gif man gryna nesamone...gal kam ir pasitaike toks sutapimas.... bet manau tik sutapimas, kam nelemta tam nelemta...ir kaip as sakau ateina leikas buna ir vaikas biggrin.gif jei dar ne tas laikas tai gali laikyt kiekviena nakti kas kojas kaip tik nori neuzkibs vis vien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daisera @ 2009 06 22, 21:53)
Na, manau nera jokio kirtumo, kokia poza myliesi. Jei bus lemta, uzkibs ir taip. As pastojau visai nesistengdama, kad man ten kas suteketu, priesingai, po pasimylejimo varydavau tiesiu taikymu i vonia, ir va is po anro nepasisaugojimo uzkibo. Svarbu atskirti vaisingas dienas  smile.gif Tai gali padaryti kiekviena moteris, sekdama savo isskyras. Jei jos bus tokios baltos, kaip kiausinio baltymas, labai daug sansu, kad tuo periodu pastosi, nes tada buna vaisingos dienos  smile.gif

O jei pas mane visai nepastebimos baltosios isskyros, ju mazai? As nepastosiu?
Atsakyti
Viskas likimo rankose g.gif
Mano gydytoja pasakojo, kad viena paciente ilgai lankese pas ja, nes turejo problemu su nestuke.gif ir isvaziavus slidineti i kalnus pastojo thumbup.gif
Atsakyti