Įkraunama...
Įkraunama...

Su angelų sparnais gimusios MONOAMNIONINES dvynės

O dangau!!!.......ka tu isgyvenai...ir tie tavo mazi angeliukai......Skaiciau ir verkiau iki skausmo.Viespatie,kodel taip gyvenime buna? Siprybeles jums.Bukime nuosirdus ir demesingi tiems,kurie jau bent salia musu.Daug meiles jums.
Atsakyti
Dievuliau mano, uzuojauta Jusu seimai verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif

Taip negera ant sirdeles paliko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 26 lapkričio 2007 - 17:10
Negalima išgyvento skausmo išreikšti žodžiais...Tačiau ši istorija kupina skausmo verysad.gif Ašaros rieda, manau, kiekvienai skaitančiai...Stiprybės linkiu Jūsų šeimai... wub.gif
Atsakyti
cray.gif
koks ziaurus ir negailestingas pasaulis....
Atsakyti
joms gal ten tik geriau 4u.gif 4u.gif gamta padaro savo ir mūsų neatsiklausia, o mes turime tik susitaikyti ir džiaugtis tai ką turime, o ne gailėti ko netekome. aš tikiu, kad mirusiems danguje yra geriau ax.gif mums sunku, o jiems geriau... stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Užjaučiu. noriu verkti, bet negaliu, esu darbe. Taip norisi dabar apkabinti savo vaiką ir bučiuoti bučiuoti. laikykis, būk stipri, tu labai reikalinga savo sūneliui. Gal tavo istorija padės išsaugoti kitas gyvybes.
Atsakyti
Antuke skaičiau tavo istoriją anksčiau dvynukuose, bet vėl skaitydama taip ašarojau.
Tik daug stiprybės tau ir žinoma linkiu mergytės 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif vis tiek labai uzjauciu,nors uzuojautos neprasei.Labai gaila tavo dukryciu verysad.gif tai ne jusu,gal gydytojos klaida...o gal toks likimas.Prisiminsiu sia istorija verysad.gif
Atsakyti
DEKUI visoms skaitancioms, Tai reiskia, kad zinosit, jog buna ir tokiu labai rizikingu dvyniu.. Netekties tikimybe yra 50 procentu, tad as pasaulyje esu ne tokia viena.. Tik, kad visos kitos merginos ju netekdavo ankstyvesniame nestume.. Jauciu didele kalte, kad praradau mergytes.. Juk galejau operuotis, o to nepadariau.. Si istorija, tik pirmas zingsnis isperkant mano kalte.. Kitas zingsnis bus tas, kad isversiu straipsni is anglu kalbos ir paprasysiu patalpinti supermamos svetaineje..
Busiu laiminga, jei si istorija kitai merginai pades apsispresti operuotis 32 savaite, nelaukiant kada "bomba" sprogs...
Atsakyti
Antuke, tiesiog trūksta paguodos žodžių. Belieka gyventi su mintimi, kad tovo mažieji angeliukai saugos tave, tavo vyrą ir sūnelį nuo debesėlio ir retkarčiais aplankys sapnuose.... Laikykis....
Atsakyti
Skaityti buvo labai skaudu, ašaros bėgo upeliais. Didelė užuojauta jūsų šeimai. Labai daug minčių sukasi galvoje perskaičius, ir tik bandau įsivaizduoti, ką jums teko išgyventi. Stiprybės, sėkmės ir kada nors susilaukit mergytės
Atsakyti
tikrai labai liudna istorija,skaiciau ir negalejau sulaikyti asaru,labai jus uzjauciu ir noriu palinketi daug daug stiprybes:(
Atsakyti