Įkraunama...
Įkraunama...

Su angelų sparnais gimusios MONOAMNIONINES dvynės

Liūdnas praeities puslapis... užjaučiu... Įsivaizduoju, kaip norėtumėte mergytės - sulaukti dar vieno sveiko stebuklo aš jums nuoširdžiai linkiu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Penkeri metai is vienos puses ziurint taip daug, is kitos-tiek mazai... Antuke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2012 09 28, 13:11)
mamos meilė amžina  wub.gif  wub.gif

begaline..............
Atsakyti
Asaros rieda...
pries 3menesius susilaukiau dvynuku, neisivaizduoju koki skausma turejote iskesti! linkiu,k ad svjone susilaukti mergytes issipildytu!
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ojojojIeva: 04 spalio 2012 - 20:14
labai uzjauciu del mergyciu... verysad.gif pati sita istorija perskaiciau pries savaite laiko ir taip verkiau....kiekviena vakara dabar prisimenu verkiu i galvoju ne duok dieve kam taip....labai istrigo i sirdele tavo istorija verysad.gif pati esu nestuke 3menesiu tikiuosi mums su mazyliu bus viskas gerai
Atsakyti

4u.gif
tikiuosi, kad si istorija pades isvengti netekciu kitoms mamoms.
uzuojauta seimai. daug laiko praejo, bet skausmas mamos sirdy amzinas
Atsakyti
gal nepastebejau...bet ar yra berniuko gimdymo istorija po mergyciu angelyciu? man labai artima tavo istorija del dvinukiu....nes tureciau jau dvi sesutes...kuriu neturiu...
Atsakyti
QUOTE(antuke @ 2012 09 28, 11:52)

O siandien mazyliu gimtadienis.. 5eri metukai..
Visada liksite mano sirdyje...

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Skaitau jau ne pirma karta sia istorija, tiesiog zodziu truksta ....Tiesiog stipriai apkabinu 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif uzuojauta jums didziause tik nekaltinkit saves 4u.gif
Atsakyti
Negaliu sulaikyti ašarų ir neįsivaizduoju kaip Jus viską ištvėrėt. Stiprybės Jums ir Jūsų šeimai
Atsakyti
Jau seniai skaičiau jūsų istoriją, neišeina ji man iš galvos.
Liūdna, skaudu.

Kažkaip užkliuvo man, kad jūs norėjote mergaitės.

Kartais mamos nežino, kad nors ir fantastiškai skamba, yra galimybė susilaukti norimos lyties vaikelio, ir tai ne burtų pagalba, o tiesiog gamtoje taip yra, kad vyriškos ir moteriškos lyties spermatozoidai turi skirtingas savybes, pvz. vyriški greitesni. Todėl yra būdų suplanuoti lytį. Daug informacijos yra internete, anglų kalba, patikimumas apie 80 proc.
Atsakyti