Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko planavimas ir alkoholis

QUOTE(laukinukė @ 2008 01 13, 12:52)
Oi, tik nereikia taip persistengti. Čia teorijų visokių galima prifantazuoti. Klausimas, ar tikrai toks baisus tas tyrimas buvo, ar reikėjo tuos papildus iškišti  g.gif . Jei dar tie papildai visokie a la Tianši, tai iš viso galima prisidirbti tokių bėdų, kad nežinosi, kur dėtis ir kur kaltų ieškoti. Nu, išsivalysite, o jei paskui pvz. 3 metus nepastosite, tai kiek dar "užsiteršite"  per tą laiką mirksiukas.gif . Plius mėsos be jokių priedų dabar iš viso gal tik kaime pas bobutę (ir tai ne kiekvieną) rasi.
Manau, reikia gyventi normalų gyvenimą, šiek tiek gal labiau pasižiūrėti, ką valgai, nenusigerti iki žemės graibymo, bet ir gimtadienio proga nebijoti pakelti vyno taurę. Žodžiu, neužsiciklinti, kad dabar "gaminame" vaikelį, tai turime tapti vos ne šventuoliais. O jei paskui vaikui dar priekaištauti - aš tiek dėl tavęs atsisakiau, aukojausi, o tu... doh.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
gal nuskambes labai grieztai, bet samoningas alkoholio vartojimas, kad ir nedideliais kiekiais mano manymu yra nepateisinams, kai zinai, kad nestuke.gif . Lygiai taip pat nepateisinciau pasakymu, kad alkoholis dar ir kazka gero daro, kaip kazkas minejo, kad brendis padeda neuzkietet viduriams ir pan doh.gif . mano manymu cia tik pasiteisinimas ji vartot ir nesijaust kalta, juk jei rupetu, kad ir anksciau mineta problema, bereiktu sociai darzoviu valgyt, kas butu sveika tiek paciai, tiek maziukui ir issprestu dar ne viena kita problema.. thumbup.gif
Atsakyti
1-2 taures vyno ar alaus per savaite tikrai nieko blogo nedaro mirksiukas.gif tik lazdos nereikia perlenkt.
O jau tapus nestuke.gif , tai reikia isvis atsisakyt alkoholio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 13 rugsėjo 2008 - 12:14
DELFI straipsniukas
http://www.delfi.lt/...php?id=19541049
Atsakyti
QUOTE(charmante @ 2008 12 04, 22:49)


Bet cia tikrai ne simtaprocentine taisykle. Va, viena mano drauge neplanuotai pastojo per viena vakareli, kurio metu gerokai pasventusi buvo. Labai nerimavo, bet gydytojai nuramino, sake tikrai nieko blogo neatsitiks.
Taip kad tikrai negalima piktnaudziauti, ypac jeigu zinai, kad esi nescia. Bet iki to laiko dvi taures vyno per vakara nemanau, kad pakenktu.
Atsakyti
Na mes jau planuojam metus, tai tikrai tenka ir pabaliavoti, juk gimtadieniai ir visokios sventes buna ax.gif Tik manau turi buti jauciamas saikas tongue.gif O pastojus irgi trupuciuka galima, pvz. savaitgali taure raudono vyno ar konjako biggrin.gif Juk nuo senoves sakoma kad konjakas atpalaiduoja biski raumenis thumbup.gif

Atsakyti
As pries pastojant du menesius nieko alkoholinio neturejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2008 12 09, 18:15)
As pries pastojant du menesius nieko alkoholinio neturejau  ax.gif



Ir teisingai thumbup.gif Aš irgi taip stengsiuos.
Atsakyti
idealu butu tris men nevartoti, bet jei II juosteliu nesulauksit ilgai.... tikrai nesusituresit... o bet taciau daznai mamos pradzioje nezino, kad jau laukiasi, todel gamta surede taip, kad mazius kuri laika gyvena namelyje visai autonomiskas, apsaugotas nuo teveliu paklydimu
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2008 12 09, 17:15)
As pries pastojant du menesius nieko alkoholinio neturejau  ax.gif


Labas as kazkur skaiciau kad pries gimdyma reikia maziausiai puse metu jokio alkoholio.Ar tai tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominykos @ 2009 01 22, 14:31)
Labas as kazkur skaiciau kad pries gimdyma reikia maziausiai puse metu jokio alkoholio.Ar tai tiesa? g.gif


Prieš gimdymą turbūt reikia visus devynius mėnesius be alkoholio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 01 23, 15:18)
Prieš gimdymą turbūt reikia visus devynius mėnesius be alkoholio biggrin.gif



drinks_cheers.gif thumbup.gif Nors sako, jeigu vaikelis nenori pasirodyti - burbuliukai gali padeti jam greiciau issiruosti pasirodyti placiajame pasaulyje.. blush2.gif Bet nezinau ar pati tokia priemone naudociausi blush2.gif
Atsakyti