Įkraunama...
Įkraunama...

Į lopšelį nuo metukų?

QUOTE(Silvute @ 2005 06 02, 07:11)
Elina - na ka paputojai, pasipjaudei gal ir gyvent lengviau pasidare?
O mano mazajai tokios "uztarejos" visai nereikia, nes darzelyje jinai jauciasi kuo puikiausiai - cia itariu ne kai kuriu personu issiuciui


Na, jei tau kažkur pasivaideno " putojimasis, spjaudymasis", tai ką aš žinau.... g.gif Ar tik ne kompleksiukas išlindo? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 02 birželio 2005 - 09:37
Na,,kai mažiukui sueina vieneri metukai ,baigiasi pinigėliai.Štai kas nutinka,kad vaikutį reikia išleist į lopšelį sad.gif Aš ,beje,žadu leist nuo 1.5,nes nėra nei močiučių ,nei gerų tetų ,galinčių prižiūrėt mažiukę.O darželiu kol kas labiau pasitikiu nei auklėmis smile.gif Gal persigalvosiu ,bet dabar taip manau.
Atsakyti
Tokiam mažiukui dar labai svarbu jaustis saugiam. O saugumo jausmą užtikrina įprasta namų aplinka 4u.gif . Todėl aš esu už auklę bent iki 2-jų metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2005 06 03, 08:47)
Tokiam mažiukui dar labai svarbu jaustis saugiam. O saugumo jausmą užtikrina įprasta namų aplinka 4u.gif . Todėl aš esu už auklę bent iki 2-jų metų smile.gif

Jei auklė pasitaikys smurtaujanti- ir jaukiausia namų aplinka nepadės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LINCE @ 2005 06 02, 16:16)
Na,,kai mažiukui sueina vieneri metukai ,baigiasi pinigėliai.Štai kas nutinka,kad vaikutį reikia išleist į lopšelį sad.gif Aš ,beje,žadu leist nuo 1.5,nes nėra nei močiučių ,nei gerų tetų ,galinčių prižiūrėt mažiukę.O darželiu kol kas labiau pasitikiu nei auklėmis smile.gif Gal persigalvosiu ,bet dabar taip manau.

As tai labai nenoriu leist vaiko i darzeli, bet taip bijau kad gali tekt cry.gif . Visokiu minciu kyla kaip prasimanyt pinigu, kad tik nereiketu unsure.gif . Bet... diskusijoms apie lopseliu, aukliu zala ar nauda yra kitos temos. Cia noriu pasiskaityt tik apie lopselius- darzelius. smile.gif
Atsakyti
sad.gif Aš kad ir kaip nenoriu, bet bijau , kad teks leisti savo mažiukus nuo 1,2 mėnesių į lopšelį, nes dirbti reikia, o auklės dvynukams susirasti tikrai sunku. aišku, jie galėčiau mokėti dvigubai, gal ir atsirastų norinčių dirbti, bet ... jei mokėsiu auklei dvigubai, tas kas man liks...??? sad.gif sad.gif ir mano leliukams???
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 06 03, 12:40)
Jei auklė pasitaikys smurtaujanti- ir jaukiausia namų aplinka nepadės. smile.gif

Auklėtojų daržely irgi visokių yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2005 06 06, 20:29)
Auklėtojų daržely irgi visokių yra doh.gif

Matai, smurtaujančią auklėtoją galima paduoti teisman, o auklės atvėjų- gali tik pats teisman pakliūti, kaip nelegalus mokesčių nemokantis darbdavys. Ir nieko negalėsi apkaltinti ar nubausti, nes pats palikai savo vaiką svetimam žmogui.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 06 07, 09:31)
Matai,  smurtaujančią auklėtoją galima paduoti teisman, o auklės atvėjų- gali tik pats teisman pakliūti, kaip nelegalus mokesčių nemokantis darbdavys. Ir nieko negalėsi apkaltinti ar nubausti, nes pats palikai savo vaiką svetimam žmogui.

Betgi ne visos namų auklės smurtaujančios-reikia tik paieškoti iš pažįstamų arba pasikalbėti su tėveliais, pas kuriuos prieš tai ji dirbo.
Daržely vaikai vistiek dažniau serga. Kai ateina į grupę koks 20 vaikučių-visų nori, nenori nesužiūrėsi. Ir lauke, kažin ar visiems pažiūri, ar uždengtos ausytės, ar nepripus vėjas, o gal vaikas prisilakste, sušilo ir pan. Va taip ir susergama, gerklės, ausų uždegimais. O vaikas, kai visai mažiukas, jo ir imunitetas silpnesnis ir imlesnis visokiom ligom.
Atsakyti
Nesuprantu kodėl kaskart pamokslaujama dėl to, kad planuojama vaiką daržan vest nuo metų?
Juk pinigai iš dangaus nekrenta! Vaiką reikia sveikai maitint, rengti, o to iš menkų lėšų padaryt neįmanoma. Gerai, jei vyras uždirba fontanus babkių, tada galima postringaut ir rėkaut, kad va, nedorelės mamkos, išleidžia vaikus į ligų lizdus, į žiaurią realybę - lopšelius ir t.t. arba patarinėja samdyt auklę...už kokias babkes? Gera rėkaut už "šilto pečiaus" sėdint
O vat mums reik paskolas atidavinėt, mokėt už lizingu įsigytas prekes... taip, kad nemokykit gyvent ir naiškinkit. Kiekvienas gyvena kaip išmano ir savo vaikams tikrai nelinki blogo. Aš buvau vedama daržan nuo metų, nieko....nenumiriau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 07 birželio 2005 - 14:20
QUOTE(Upsiukas @ 2005 06 07, 13:42)
Nesuprantu kodėl kaskart pamokslaujama dėl to, kad planuojama vaiką daržan vest nuo metų?
Juk pinigai iš dangaus nekrenta! Vaiką reikia sveikai maitint, rengti, o to iš menkų lėšų padaryt neįmanoma. Gerai, jei vyras uždirba fontanus babkių, tada galima postringaut ir rėkaut, kad va, nedorelės mamkos, išleidžia vaikus į ligų lizdus, į žiaurią realybę - lopšelius ir t.t. arba patarinėja samdyt auklę...už kokias babkes? Gera rėkaut už "šilto pečiaus" sėdint
O vat mums reik paskolas atidavinėt, mokėt už lizingu įsigytas prekes... taip, kad nemokykit gyvent ir naiškinkit. Kiekvienas gyvena kaip išmano ir savo vaikams tikrai nelinki blogo. Aš buvau vedama daržan nuo metų, nieko....nenumiriau tongue.gif

Ir kodėl taip piktintis g.gif . Niekas čia nepamokslauja, tiesiog išsako savo nuomonę. Kiekviena renkasi, kaip jai geriau.
Tarp kitko, ne visos, nevedančios vaikus į darželį sėdi "už "šilto pečiaus"". Aš pradėjau vesti 2,5 metų, gyvenam nuo algos iki algos. Ieškaus darbo. Taigi, šiek tiek įsižeidžiau unsure.gif
Atsakyti
Tikrai nenorėjau nieko įžeist. Aš turiu darbą ir man REIKIA grįžt, nes paskolas ir mokesčius mokam iš vieno algos, o iš kito algos gyvenam. Ir negalim sau leist nedirbt, ar samdyt auklę. Todėl tiesiog pikta, kai kiti atvirai piktinasi, kad mes planuojam nuo metų leist vaiką daržan. Na būtų sąlygos, tai tikrai neleisčiau, juk ne iš gero gyvenimo tokį kelią renkamės.
Atsakyti