Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

QUOTE(visiskai_rami @ 2008 03 28, 13:15)
man dermatologe lyg ir minejo, kad rugstine terpe bakterijoms nepatinka  unsure.gif


Gal, bet tos spuogus sukeliančios bakterijos YPAČ užsispyrusios, kantrios ir atsparios, dėl to vien kremai su rūgštimis gali ir nepadėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 03 28, 10:22)
Benzoilio peroksidas, kurio yra vaistinėse parduodamame Akne BP5, arba arbatmedžio aliejus, bet jo koncentracija produkcijoj turi būti minimum 5 proc. Šiaip benzoilio peroksidas šiuo atžvilgiu yra efektyvesnis, bet arbatmedis geriau toleruojamas, na ir dar jo kvapas ne visiems patinka  ax.gif


Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Kosmetologė sakė, kad kremai su vaisinėmis rūgštimis - tinka probleminės (ir nebūtinai) odos normalizavimui, kuris būna ilgalaikis, o norint greitų rezultatų, tų rūgščių nepakanka. ax.gif
Visiškai pritariui ir dėl Benzoyl peroksido - JAV yra tooookia gausybė priemonių su benzoyl peroksidu, ir labai didžiulis pasirinkimas. Esu išbandžiusi laaabai daug rūšių, nors poveikis jų vienodas 4u.gif T.y 99proc teigiamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 03 31, 16:24)
Visiškai pritariu  drinks_cheers.gif  Kosmetologė sakė, kad kremai su vaisinėmis rūgštimis - tinka probleminės (ir nebūtinai) odos normalizavimui, kuris būna ilgalaikis, o norint greitų rezultatų, tų rūgščių nepakanka.  ax.gif
Visiškai pritariui ir dėl Benzoyl peroksido - JAV yra tooookia gausybė priemonių su benzoyl peroksidu, ir labai didžiulis pasirinkimas. Esu išbandžiusi laaabai daug rūšių, nors poveikis jų vienodas  4u.gif  T.y 99proc teigiamas  4u.gif


Je, Amerikėj mat priemonės su benzoilio peroksidu laikomos tokiomis pat kosmetinėmis kaip ir visos kitos, o Europoje tai jau vaistinis preparatas, kuris gali būti pardavinėjamas tik vaistinėse rolleyes.gif

Dėl rūgščių ilgalaikio poveikio pritariu, nes jau kokį mėnesį kasdien nebenaudoju savo BHA losjono, tiesiog matau, kad odai kasdien jis nebereikalingas smile.gif Kasdien naudojau virš pusmečio ax.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau ir jau tiek info, kad nebezinau...

sugalvojau, kad reikia pasivalyti veido odele savo. nosis ir smakras su inkstiriukais, vienas kitas randelis, paraudimas... neissirenku ka naudoti... pasizymejau du gaminius: Dr. Wolff krema su vaisiu rugstimis arba Uriage Hyseac serija. o gal man visai ko kito reikia... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gamta @ 2008 04 01, 11:34)
skaiciau skaiciau ir jau tiek info, kad nebezinau...

sugalvojau, kad reikia pasivalyti veido odele savo. nosis ir smakras su inkstiriukais, vienas kitas randelis, paraudimas... neissirenku ka naudoti... pasizymejau du gaminius: Dr. Wolff krema su vaisiu rugstimis arba Uriage Hyseac serija. o gal man visai ko kito reikia...  doh.gif  doh.gif


Inkštiriukams reikia salicilo rūgšties, o jos nei vienam iš šių kremų nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 03 31, 17:04)
Je, Amerikėj mat priemonės su benzoilio peroksidu laikomos tokiomis pat kosmetinėmis kaip ir visos kitos, o Europoje tai jau vaistinis preparatas, kuris gali būti pardavinėjamas tik vaistinėse  rolleyes.gif

as UK visai neseniai esu pirkus krema su 5proc peroksidu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(gamta @ 2008 04 01, 10:34)
skaiciau skaiciau ir jau tiek info, kad nebezinau...

sugalvojau, kad reikia pasivalyti veido odele savo. nosis ir smakras su inkstiriukais, vienas kitas randelis, paraudimas... neissirenku ka naudoti... pasizymejau du gaminius: Dr. Wolff krema su vaisiu rugstimis arba Uriage Hyseac serija. o gal man visai ko kito reikia...  doh.gif  doh.gif


Uriage Hyseac man visiškai schmoll.gif Na, gal tiesiog mano odai netiko... Graužė, o kur buvo vos vos paraudimai, tai po to kremo dar labiau paraudo, ir toks nemielas veidukas man po jo buvo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 04 01, 13:32)
as UK visai neseniai esu pirkus krema su 5proc peroksidu mastau.gif


O kur pirkai? Ar tik ne Bootse arba Superdrug'e? biggrin.gif
Atsakyti
man rodos clerasylio kremas tokioj baltoj pailgoj tubelej yra benzoilo peroksidas, kiek pamenu net kvapas toks kaip acne bp5, yra pirkt ir bootse ir superdruge smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 01 balandžio 2008 - 18:22
QUOTE(Blondie @ 2008 04 01, 13:44)
Uriage Hyseac man visiškai  schmoll.gif  Na, gal tiesiog mano odai netiko... Graužė, o kur buvo vos vos paraudimai, tai po to kremo dar labiau paraudo, ir toks nemielas veidukas man po jo buvo...  unsure.gif

O man Uriage Hyseac tiesiog thumbup.gif kai pradejau naudoti, tai kokias dvi savaites nelabai geras buvo poveikis......oda truputeli raudo ir toks gan stiprokas tas kremukas atrode, truputeli dilgciojo kazkaip uztepus, bet dabar.....ir spuogeliu neliko, o ir inkstiru nebe tiek daug bera bigsmile.gif O dar vienas pliusas, kad veido poros daug mazesnes pasidare biggrin.gif Zodziu dziaugiuosi sita serija....turiu krema su AHA rugstim, losijona ir matini kremuka....beliko tik prausikli isigyt, kai senasis baigsis rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už pastebėjimus 4u.gif turbūt kol pati neišbandysiu tai ir nebus galutinio atsakymo...
Atsakyti
[COLOR=purple][SIZE=7]labas 4u.gif
mano oda buvo labai probleminė, spuoguota, tiesiog baisi, tada man padėjo du dalykai - kontraceptikai femina 35 ir kosmetinės procedūros su vaisių rūgštimis.
Pirmiausiai kosmetologė nuvalydavo veidą ir nupylinguodavo, tada uždėdavo vaisių rūgščių ir laikydavo keletą minučių paskui užtepdavo losiono ir darydavo veido masažą apie 20min. galiausiai kaukė. Kosmetika - ERICSON labaratoirie ar kažkas pasašaus. Viskas būdavo super, oda lygi, skaisti, tačiau kosmetologė susilaukė vaikiuko, todėl nebežinau kur eiti, oda normali, tačiau kartą per mėnesį norisi atsišviežinti, pravalyti inkštiriukus. Todėl jeigu kasnors darotės kažką panašaus, ir idealiausiai su ta pačia kosmetika, prašau pasakykite kur !!! Vilniuje!

TAIGI O ČIA SANTRUMPA TIEM KAS TINGI VISKĄ KAITYTI -

IEŠKAU KOSMETOLOGĖS KURI DARYTŲ PROCEDŪRAS SU RŪGŠTIMIS, GERIAUSIAI ERICSON LABARATOIRIE FIRMOS. VILNIUJE. AČIŪ 4u.gif
Atsakyti