Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškių vidurinė mokykla

QUOTE(*AMRI* @ 2014 12 16, 12:47)
Su bureliais labai skurdu(pacioje mokykloje)tiek su mokamais,tie su nemokamais.Del meno mokyklos nieko pasakyti negaliu,nes nezinau.

Jau ko ko, o bureliu tai PILNA sioje mokykloje.

O del viso kito - sutinku...

Kai mes rinkomes mokykla, Kulviecio mokyklos atsiliepusi administratore labai nemaloniai nuteike. Po to kitas momentas buvo, net dziaugiausi, kad neuzsirasem i Kulviecio - po to skandalo su meningokoko infekcija..

Fabijoniskiu mokykla apleista, taip, bet man svarbiausia, kad ten viskas yra kas reikalinga, svarbu kad draugiska klase, geri vaikai, mokytoja irgi patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saturno_sesely: 18 gruodžio 2014 - 14:13
QUOTE(saturno_sesely @ 2014 12 18, 14:03)
Jau ko ko, o bureliu tai PILNA sioje mokykloje.

O del viso kito - sutinku...

Kai mes rinkomes mokykla, Kulviecio mokyklos atsiliepusi administratore labai nemaloniai nuteike. Po to kitas momentas buvo, net dziaugiausi, kad neuzsirasem i Kulviecio - po to skandalo su meningokoko infekcija.. 

Fabijoniskiu mokykla apleista, taip, bet man svarbiausia, kad ten viskas yra kas reikalinga, svarbu kad draugiska klase, geri vaikai, mokytoja irgi patinka.

Tik tai ir atsveria apleistą mokyklą ax.gif

Atsakyti
Sveiki, kiek matau 2015 m. pirmokų mokytojos bus lyg ir dvi B.Stonienė ir R.Bruzgelevičienė. Gal galėtumėt pakomentuoti, kurią geriau rinktis? ačiū
Atsakyti
sveikos, kadangi buvau mokykloje ir domejausi, tai suzinojau, kad planuojamos max trys pirmoku klases, o ketvirtoku yra tik 2, tai greiciausiai bus dar viena mokytoja, jei susirinks mokiniu
Atsakyti
jei buvot, gal netyčia paklausėt kuri mokytoja yra rekomenduotina ir reiklesnė?
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2014 12 30, 13:59)
jei buvot, gal netyčia paklausėt kuri mokytoja yra rekomenduotina ir reiklesnė?

jie negalejo atsakyti smile.gif sake bus susitikimas su mokytojom pavasari, patys pamatysit ir nuspresit
Atsakyti
Sveikos.
Nešim ir mes prašymą kitą savaitę.
Mačiau info kad bus nuo sausio 12 d adaptaciniai užsiėmimai. Gal žinot kas čia per daiktas, kokia kaina, ar verti dėmesio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutule: 03 sausio 2015 - 11:03
QUOTE(nefisa @ 2014 12 30, 13:51)
Sveiki, kiek matau 2015 m. pirmokų mokytojos bus lyg ir dvi B.Stonienė ir R.Bruzgelevičienė. Gal galėtumėt pakomentuoti, kurią geriau rinktis? ačiū

griežtesnė ir reiklesnė - antroji, pirmoji - labiau motiniška, globėjiška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 01 03, 12:03)
Sveikos.
Nešim ir mes prašymą kitą savaitę.
Mačiau info kad bus nuo sausio 12 d adaptaciniai užsiėmimai. Gal žinot kas čia per daiktas, kokia kaina, ar verti dėmesio?

Dalyvauti neteko, kiek zinau, tai yra nemokama. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, jungiuosi i jusu busimuju pirmokeliu gretas. Nuo siu metu ir mes jau iseinam i pirma klase kadangi pasirinkti nebeturime is ko, preitais metais dar priklauso Kulvietis siais metais jau nebe. Tad drasiai zengsime i sita mokykla kokia yra tokia. Tik va kaip su mokytojomis. Jusu dvi isvardintos radus atsiliepima nekokie g.gif
R.Bruzgeleviciene
vajeiku, sitoji Rasa ir buvo mano dukreles pradiniu klasiu aukletoja - baidykle, kitaip nepavadiciau
Birutė Stonienė
Stonienė schmoll.gif
Mokytoja Birutė Stonienė labai išprususi moteris, visapušiskai vaikučius lavina, naudoja mokytojos Laimutės metodiką tam tikrose pamokose. Mano nuomone, bet kuri mokykla ir mokytoja vaikeliui tiks, jei jis ten sugebės pritapti...
o kas trecia per mokytoja gal zinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Persikute*: 05 sausio 2015 - 21:01
sveiki, aš taip pat jungiuosi i Jūsų pokalbius kadangi praeitą savaitę jau padavėme prašymą į pirmąją klasę mirksiukas.gif man taip pat aktualu mokytojos, atsiliepimai apie jas. Apie R.Bruzgelevičienę girdėjau gerų atsiliepimų iš ten besimokančių vaikų....nors čia pasiskaičiau apie ją nepergeriausius atsiliepimus....

mes jau apsilankėme adaptacinėse pamokėlėse, gal čia yra mamyčių kurios taip pat lanko šias pamokėles? įdomu būtų apsikeisti nuomonėmis iš Jūsų pusės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzyte @ 2015 01 29, 14:30)
sveiki, aš taip pat jungiuosi i  Jūsų pokalbius kadangi praeitą savaitę jau padavėme prašymą į pirmąją klasę mirksiukas.gif  man taip pat aktualu mokytojos, atsiliepimai apie jas.  Apie R.Bruzgelevičienę girdėjau gerų atsiliepimų iš ten besimokančių vaikų....nors čia pasiskaičiau apie ją nepergeriausius atsiliepimus....

mes jau apsilankėme adaptacinėse pamokėlėse, gal čia yra mamyčių kurios taip pat lanko šias pamokėles? įdomu būtų apsikeisti nuomonėmis iš Jūsų pusės mirksiukas.gif

o kas cia per pamokeles vyksta? nes mes irgi padaveme prasyma i sia mokykla
Atsakyti