Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 03, 14:48)
gavau kursus thumbup.gif  thumbup.gif  nu man skaiciukai labai patinka,tai ziuresiu gal nebus sunku smile.gif

Saunuole, sveikinu.Aš ir turiu kursu sąrašą, kiek laiko mokytis reikės, su kokiu išsilavinimu priima, tai dabar galvosiu kokius reik pasirinkti.
Atsakyti
Gal galėtum atskenuoti kursų sarašiuką,kiek mokytis,kokio išsilavinimo reikia...
busiu labai dėkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 09 03, 17:05)
Gal galėtum atskenuoti kursų sarašiuką,kiek mokytis,kokio išsilavinimo reikia...
busiu labai dėkinga mirksiukas.gif

Ir as labai noreciau toki sarasiuka pamatyt, buciau bais dekinga smile.gif
Atsakyti
Atskenuoti neišeis, namie neveikia skaneris.
Jei norit, galiu padaryti lentele ir atsiusiu i emailus. Jei norit emailus rasykit per az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bialetti: 03 rugsėjo 2009 - 15:46
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 03, 14:48)
gavau kursus thumbup.gif  thumbup.gif  nu man skaiciukai labai patinka,tai ziuresiu gal nebus sunku smile.gif

man tai idomu, kam duoda apskaitininikes kursus? Jei neturi jokios profesijos, arba ji visiskai nepaklausi, gali gauti apskaitininkes ar buhalteres kursus?
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 03, 17:02)
man tai idomu, kam duoda apskaitininikes kursus? Jei neturi jokios profesijos, arba ji visiskai nepaklausi, gali gauti apskaitininkes ar buhalteres kursus?

duoda visiem,tikrai nepriklauso nuo kazko,tiesiog yra daug laukanciuju ir laimes dalykas ar tave itrauks,kaip sakant ar uzkibs tavo pavarde
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 03, 18:51)
duoda visiem,tikrai nepriklauso nuo kazko,tiesiog yra daug laukanciuju ir laimes dalykas ar tave itrauks,kaip sakant ar uzkibs tavo pavarde

aaaaaaa supratau
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 03, 20:04)
aaaaaaa supratau

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 03, 20:21)

nebedaug, man liko padaryti, uz kokios valandos persiusiu, dabar pasitraukiu nuo PC 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 03, 20:42)
nebedaug, man liko padaryti, uz kokios valandos persiusiu, dabar pasitraukiu nuo PC  4u.gif

labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 03, 20:46)
labai lauksiu 4u.gif


As tik dabar perskaiciau ka parasei i az.Net nemaciau, kad buvo zinutes.
Atsakyti
aciu 4u.gif
Papildyta:
su kokia cia programa?jis net neatsidaro? 4u.gif
Atsakyti