Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

Sveikos merginos 4u.gif , ruosiuosi Valdymo teorijos egzaminui...gal kas laike jau? Ar imanoma pasiruosti per 4 dienas blush2.gif gal kas galite pagelbeti su konspektais? As kaip visada susigriebiu, kai jau dega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliukstis @ 2008 05 29, 17:03)
Sveikos merginos 4u.gif , ruosiuosi Valdymo teorijos egzaminui...gal kas laike jau? Ar imanoma pasiruosti per 4 dienas  blush2.gif  gal kas galite pagelbeti su konspektais? As kaip visada susigriebiu, kai jau dega  doh.gif


Sveika smile.gif Na is tikruju 4 dienu tikrai mazoka... unsure.gif As laikiau menesio pradzioje, egzaminas atrode nelabai sunkus, tik ivertinimai buvo prastoki unsure.gif
Kazkur sitoj temoj arba MRU studentes ir as ir kitos merginos rasem apie pati egzamina. VT konspektu turiu daug, yra ten vienas sutrumpintas, todel jei nori galiu permest, ji iveiksi per 4 dienas tikrai (na dar + 4 naktys mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilka777: 29 gegužės 2008 - 16:30
Sveikos studentėlės,

aš truputį nesigaudau, atleiskit unsure.gif Tai dabar taip išeina 4 kurse reikia laikyti egzus valstybinius, o ne diplominį rašyt? Kažkaip nelabai maloniai gaunasi... Ir galima pačiam pasirinkti kokio dalyko egzaminus nori laikyti, taip?

P.S. 1 kurse aš kol kas dar, tai neteko domėtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 05 30, 00:18)
Sveikos studentėlės,

aš truputį nesigaudau, atleiskit unsure.gif Tai dabar taip išeina 4 kurse reikia laikyti egzus valstybinius, o ne diplominį rašyt? Kažkaip nelabai maloniai gaunasi... Ir galima pačiam pasirinkti kokio dalyko egzaminus nori laikyti, taip?

P.S. 1 kurse aš kol kas dar, tai neteko domėtis blush2.gif


baigiant mru, reikia laikyti 1 privaloma valstybini egz. - teiseje - teises teorija, teiseje ir valdyme - KT. O kita reikia pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Lilka777 @ 2008 05 29, 18:28)
Sveika smile.gif Na is tikruju 4 dienu tikrai mazoka... unsure.gif As laikiau menesio pradzioje, egzaminas atrode nelabai sunkus, tik ivertinimai buvo prastoki  unsure.gif
Kazkur sitoj temoj arba MRU studentes ir as ir kitos merginos rasem apie pati egzamina. VT konspektu turiu daug, yra ten vienas sutrumpintas, todel jei nori galiu permest, ji iveiksi per 4 dienas tikrai (na dar + 4 naktys  mirksiukas.gif )


Buciau labai dekinga uz konspektu sutrumpinta varianta thumbup.gif ...bandysiu ir naktim pasinaudoti biggrin.gif , tai jei gali - permesk i el. p. gasdov@one.lt . dar karta labai ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliukstis @ 2008 05 30, 09:06)
Buciau labai dekinga uz konspektu sutrumpinta varianta  thumbup.gif ...bandysiu ir naktim pasinaudoti  biggrin.gif , tai jei gali - permesk i el. p. gasdov@one.lt . dar karta labai ACIU  4u.gif


Ka tik permeciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(doviliukstis @ 2008 05 30, 09:06)
Buciau labai dekinga uz konspektu sutrumpinta varianta  thumbup.gif ...bandysiu ir naktim pasinaudoti  biggrin.gif , tai jei gali - permesk i el. p. gasdov@one.lt . dar karta labai ACIU  4u.gif



Ka tik permeciau 4u.gif Sekemes tau laikant VT! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilka777 @ 2008 05 30, 10:04)
Ka tik permeciau  4u.gif
Papildyta:
Ka tik permeciau  4u.gif  Sekemes tau laikant VT!  mirksiukas.gif


ACIU 4u.gif , jei islaikysiu - perduosiu tau gero vyno buteli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 05 29, 23:18)
Sveikos studentėlės,

aš truputį nesigaudau, atleiskit unsure.gif Tai dabar taip išeina 4 kurse reikia laikyti egzus valstybinius, o ne diplominį rašyt? Kažkaip nelabai maloniai gaunasi... Ir galima pačiam pasirinkti kokio dalyko egzaminus nori laikyti, taip?


Gal ir geriau butu diplominis... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 05 29, 22:18)
P.S. 1 kurse aš kol kas dar, tai neteko domėtis blush2.gif


Kol daeisi iki mokslų pabaigos jau bus ir diplominis.. smile.gif Keista.. kad mokytis įstojai.. o net programos nepaskaitei.. kas tavęs pabaigoj laukia.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2008 05 30, 20:49)
Kol daeisi iki mokslų pabaigos jau bus ir diplominis.. smile.gif Keista.. kad mokytis įstojai.. o net programos nepaskaitei.. kas tavęs pabaigoj laukia..  doh.gif


Stojantiems swarbu- istoti smile.gif O kas pabaigoj laukia- ateis laikas ir suzinos smile.gif Bet siaip nera tie walstybiniai toks baisus vilkas, kaip daugelis nupasakoja. Patys destytojai sako, kad jei ir nori mus suklupdyti, tai buna per paprastus egzaminus; o per valstybinius jie patys suinteresuoti, kad studentai islaikytu...smile.gif
Atsakyti
Sveikos, neuzilgo laikau ir as valstybini AT, norejau paklausti, gal kas galetu kokiais konspektais pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(Neo_laura @ 2008 05 31, 11:31)
Bet siaip nera tie walstybiniai toks baisus vilkas, kaip daugelis nupasakoja. Patys destytojai sako, kad jei ir nori mus suklupdyti, tai buna per paprastus egzaminus; o per valstybinius jie patys suinteresuoti, kad studentai islaikytu...smile.gif

g.gif schmoll.gif Ui kaip aš tuo jų geranoriškumu netikiu... bigsmile.gif
Atsakiau į abu klausimus, bet nepilnai. Tai jau tokie GERANORIŠKI tikrai turėjo 5 parašyti... unsure.gif O kai iš 200 nubyra virš 60, nesitiki, kad tiek daug žmonių priėję 4-ą kursą nesimokydami g.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ashai: 31 gegužės 2008 - 19:26