Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(Indijaa @ 2012 05 18, 08:11)
Man pries antradieni vyksianti KT valstybini tai ne itin dziugi zinia. Neakivaizdininkai saukia, kad blogai vertino ir t.t. Nesuprantu negi 50 proc studentu i valstybini ejo nepasimoke, klausimai tikrai nebuvo labai sudetingi.....

Sakyciau tiesiog vertinimas labai grieztas.
As laikiau pries metus, klausimai taipogi nepasirode sunkus, dauguma po egzo isejo gerai nusiteike, bet rezultatai buvo labai nekokie.
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2012 05 18, 07:11)
Man pries antradieni vyksianti KT valstybini tai ne itin dziugi zinia. Neakivaizdininkai saukia, kad blogai vertino ir t.t. Nesuprantu negi 50 proc studentu i valstybini ejo nepasimoke, klausimai tikrai nebuvo labai sudetingi.....



Man irgi reiks antradieni laikyti, o taip bijau, kai neakivaizdininku tiek neislaike sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eila @ 2012 05 17, 14:36)
Laba, na aš pagal save tai galiu pasakyti, jog pamačiusi užduotį (buvo vienas uždavinys ir 3 klausimai) maniau jog tikrai paliksiu tuščią lapą, nes man asmeniškai pati pateikta situacija pasirodė žiauriai sudėtinga ir paini, nesusigaudžiau iš viso, reikėjo sąlygą perskaityti kokius 4 kartus kad pradėt kažką mąstyti. O klausimai iš tiesų nebuvo sudėtingi. Atleisk, bet sąlygos tikrai neatkartosiu, nes ji buvo gan ilga ir paini... Klausimai buvo tiesiog dėl teismo sprendimo, kaip vertiname, kuo remiantis, dėl kokio juridinio fakto teismas atmetė prašymą, dėl apskundimo paskui ir pan. Na gal aš čia padrikai aprašiau, nežinau, man kažkaip pasirodė kad nemažai žmonių buvo pasimetę pamatę užduotį (arba man tik taip pasirodė). Teiva, nežinau ar pavyko išlaikyti, bet bent tikiuosi... Sėkmės vėliau laikant!  smile.gif
O dėl to kaip vyko, tai galėjai naudotis kompu, kas čia daugiau... Na, nežinau kažką pagavo su ausinėmis, bet aš to nepastebėjau, o tik perskaičiau Delfi vakare  biggrin.gif


Sveikos, mergaites, labai prasau parasykit kas nors kokie buvo klausimai is Konstitucines? Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 05 18, 07:38)
Sakyciau tiesiog vertinimas labai grieztas.
As laikiau pries metus, klausimai taipogi nepasirode sunkus, dauguma po egzo isejo gerai nusiteike, bet rezultatai buvo labai nekokie.


Istikro tai gi valstybinis egzaminas, o ne paprastas, nera ko ir noret , kad vertinimas nebutu toks grieztas. Bet kita vertus butent KT ir LKT paskaitu kokybes buvo labai prastos, vienos prasciausiu is visu dalyku. Tai gal tegull susimasto katedra ka siuncia destyt ir kaip destyt
Atsakyti
islaikiau administracine!!! Viskas, baigiamieji islaikyti, liko pasiimti diploma!!! Aciu visoms mergaitems uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif vacation1.gif vacation4.gif
Atsakyti
Sveikinimai islaikiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
noriu paklausti kas laike Tarptautines t. baig. egzamina, is kokios medziagos daugiausia ruosetes? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(dontik @ 2012 05 21, 15:12)
islaikiau administracine!!! Viskas, baigiamieji islaikyti, liko pasiimti diploma!!! Aciu visoms mergaitems uz pagalba 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  vacation1.gif  vacation4.gif

nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontik @ 2012 05 21, 15:12)
islaikiau administracine!!! Viskas, baigiamieji islaikyti, liko pasiimti diploma!!! Aciu visoms mergaitems uz pagalba 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  vacation1.gif  vacation4.gif

ar geri pažymiai ? pas mus tai labai geri buvo ir nesunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sefiene* @ 2012 05 21, 18:03)
ar geri pažymiai ? pas mus tai labai geri buvo ir nesunku  smile.gif

na nelabai, bet svarbiausia islaikem... is musu grupes 3 neislaike, kiek zinau siuo metu.. daug 5, 6, vienas 7, kiek man zinoma... bet uzdavinys tikrai sunkus buvo, net neaiskunuo ko pradeti reikejo... i visus klausimus atsakinejau remdamasi reg. 2913/92, uzd buvo susijes su baudziamaja man daugiau nei su administracine...
Atsakyti
Na ką damušiau MRU ir aš smartass.gif assa.gif Nors ir nekaip, bet svarbiausia išlaikiau administracinę ir pagaliau galiu ramia dušia atostogaut thumbup.gif
O šiaip tai keistai man su administracine gavos. Nors ir viską parašiau pagal LVAT bylą, iš kurios ir buvo uždavinys, bet vis tiek kažkas jiems nepatiko. Bet šiaip ar taip svarbiausia - finišas pasiektas!!! yahoo.gif
Atsakyti
Kaip sveikinu islaikiusias jau drinks_cheers.gif
Labai laukiu, kada ir as galesiu atsipusti, nors egzaminai jau visai cia pat ir nerimas begalinis doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas turite baudžiamosios teisės baigiamojo egzamino konspektus? Didelis ačiū. lavilazaira@gmail.com
Atsakyti