Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(astiti @ 2008 05 23, 09:49)
as ir laikiau, mantai pasirode sunku....bent uzdavinys....lyg isprendziau, bet po egzo klausem Dauksienes, tai sake reikia spresti pagal kzk byla, kuriuos net nebuvau girdejus verysad.gif ech..... rezultatai bus prasti.....teks tikriausiai ziema laikyti... verysad.gif

jo? Mes su drauge irgi nesprendem pagal jokia byla... Negerai unsure.gif
Tik 2 klausimas tai tikrai lengas buvo,daugeliu bylu pasiremiau, manau bus gerai. Del pirmo abejoju irgi.
Nu ka lauksim rezultatu...tada bus matyt.
Atsakyti
QUOTE(Lilka777 @ 2008 05 24, 14:47)
Tie metai greit labai prabegs, net nepastebesi, kaip islaikysi valstybinius ir gausi diploma  mirksiukas.gif O del magistro, tai jei neplanuoji Danijoj pasilikt gal geriau ir MRU stot. Be to manau ten uzsienieciams nemazai moket reikia, ar ne?
Konspektus perziuresiu i butinai permesiu sian. Sekmes tau!  4u.gif



Aciu labai uz konspektus 4u.gif
Butinai paziuresiu, kai turesiu laiko smile.gif O del mokslo Danijoje, tai jis visai nemokamas EU pilieciams ir darba rasti nesunku, dirbi dvi dienas per savaite, o pinigu uztenka visam menesiui ir uz dvi dienas darbo per savaite gali gyventi nevarzomai, cia daug kas dirba smile.gif siaip ir istoti nelabai sunku ax.gif kainos dideles, bet ir algos nemazos.
Pvz dabar as radau darba universitete dalyvauti eksperimente, tai dirbsiu keturias dienas po 3 valandas ir gausiu apie 700 lt, o darbas toks, kad sedesiu klasej ir skaitysiu zurnalus ir anketa reikes uzpildyti gale biggrin.gif
Bet nezinau ar pasirysiu cia dviem metams gyventi, pasiilgstu Lietuvos smile.gif
Atsakyti
[quote=Ramintata,2008 05 24, 21:04]
Aciu labai uz konspektus 4u.gif
Butinai paziuresiu, kai turesiu laiko smile.gif O del mokslo Danijoje, tai jis visai nemokamas EU pilieciams [/quote]


Na tai super tiesiog, kad mokslas nemokamas thumbup.gif


Bet nezinau ar pasirysiu cia dviem metams gyventi, pasiilgstu Lietuvos smile.gif
[/quote]

Ilgesys Lietuvai suprantamas ir neblogai man pazistamas jausmas...pati buvau pries keleta metu isojusi i uzsienio universiteta, nebloga specialybe, normali stipendija, bet antram kursui ipusejus sprukau namo mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Lilka777,2008 05 25, 11:10]
Na tai super tiesiog, kad mokslas nemokamas thumbup.gif
Bet nezinau ar pasirysiu cia dviem metams gyventi, pasiilgstu Lietuvos smile.gif
[/quote]

Ilgesys Lietuvai suprantamas ir neblogai man pazistamas jausmas...pati buvau pries keleta metu isojusi i uzsienio universiteta, nebloga specialybe, normali stipendija, bet antram kursui ipusejus sprukau namo mirksiukas.gif
[/quote]
O tai cia kiap,istojus i uzsienio universiteta dar ir stipendija moka? lotuliukas.gif Cia dabar naujos taisykles ar as atsilieku? blush2.gif
Atsakyti
[quote=A.U.G.U.S.T.A.,2008 05 25, 14:05]
Ilgesys Lietuvai suprantamas ir neblogai man pazistamas jausmas...pati buvau pries keleta metu isojusi i uzsienio universiteta, nebloga specialybe, normali stipendija, bet antram kursui ipusejus sprukau namo mirksiukas.gif
[/quote]
O tai cia kiap,istojus i uzsienio universiteta dar ir stipendija moka? lotuliukas.gif Cia dabar naujos taisykles ar as atsilieku? blush2.gif
[/quote]

Aisku moka, ok.gif kaip ir normaliam studentui, cia as apie dienini. Nors tai buvo pries 5 metus kazkur, dabartiniu taisykliu nzn. Be to manau priklauso nuo to, kurioj saly ir kuriam universitete. g.gif
Atsakyti
Na, Danijoj tai pavyzdziui stipendijas studentams moka firmos, po to didele tikimybe ten ir darba gauti smile.gif
Atsakyti
na ka... laikiau ir as siandien KT.... doh.gif klausimai buvo nesudetingi, bet nzn kaip cia pasiseks, nes butent juos isimint kazkaip pasiseke maziausiai, todel daba su siaubu lauksiu rezultatu.... taigi mano klausimai...
Vyriausioji rinkimu komisija:formavimas ir igaliojimai
Vyriausybes formavimas LR konstitucijoje ir konstitucinio teismo jurisprudencijoje
Politines partijos:steigimas, veikla, veiklos nutraukimas
berods tiksliai parasiau... kol kas dar neatsigaunu niekaip... nes kazkaip tikejaus kitokio pobudzio klausimu... na bet ka padarysi.... o kaip bus taip, suzinosiu kita savaite (turbut) doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2008 05 28, 00:23)
na ka... laikiau ir as siandien KT....  doh.gif  klausimai buvo nesudetingi, bet nzn kaip cia pasiseks, nes butent juos isimint kazkaip pasiseke maziausiai, todel daba su siaubu lauksiu rezultatu.... taigi mano klausimai...
Vyriausioji rinkimu komisija:formavimas ir igaliojimai
Vyriausybes formavimas LR konstitucijoje ir konstitucinio teismo jurisprudencijoje
Politines partijos:steigimas, veikla, veiklos nutraukimas
berods tiksliai parasiau... kol kas dar neatsigaunu niekaip... nes kazkaip tikejaus kitokio pobudzio klausimu... na bet ka padarysi.... o kaip bus taip, suzinosiu kita savaite (turbut)  doh.gif  ax.gif


dekui, kad pasidalinai info. Man sis dziaugsmas bus gruodi...
Manau, kad tikrai islaikysi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2008 05 27, 23:23)
na ka... laikiau ir as siandien KT....  doh.gif  klausimai buvo nesudetingi, bet nzn kaip cia pasiseks, nes butent juos isimint kazkaip pasiseke maziausiai, todel daba su siaubu lauksiu rezultatu.... taigi mano klausimai...
Vyriausioji rinkimu komisija:formavimas ir igaliojimai
Vyriausybes formavimas LR konstitucijoje ir konstitucinio teismo jurisprudencijoje
Politines partijos:steigimas, veikla, veiklos nutraukimas
berods tiksliai parasiau... kol kas dar neatsigaunu niekaip... nes kazkaip tikejaus kitokio pobudzio klausimu... na bet ka padarysi.... o kaip bus taip, suzinosiu kita savaite (turbut)  doh.gif  ax.gif



tu, matyt, ish vakarinio busi wink.gif ash pirmadieni laikiau (ash dieniniam), tai klausimai mano grupei buvo mazdaug tokie:

Konstitucinio Teimo aktai: samprata, vieta teises aktu hierarchijoje
Konstitucinio Teismo jurisdikcija: Prancuzija, JAV, D.Britanija, Vokietija
Parlamentine kontrole: LR ir JAV

kitos grupes nelabai pamenu, kazkas ten buvo su parlamentu rinkimu sistema (palyginti reikejo), konstitucines teises principai: tipologija ir t.t., o trecio nepamenu

pas mus ta antroji grupe tai buvo dauguma nepatenkintu, nes ju klausimai sunkesni buvo
Atsakyti
Gal yra laikiusiu AT valstybini? Kazkoki testuka zada duot ir uzdawini g.gif Oj kaip tas egzas arteja smile.gif Vakar jau vienas malonumas buvo TT, nu bet nieko klausimai blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neo_laura: 28 gegužės 2008 - 09:35
Sveikos studentes 4u.gif

Na va as jau po visu egzaminu thumbup.gif Laikiau viesojo administravimo bakalauro egzaminus mirksiukas.gif Na net nezinau- sunkus jie buvo ar lengvi.. Matyt sekmes dalykas, koki klausima issitrauksi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2008 05 28, 09:54)
Sveikos studentes 4u.gif

Na va as jau po visu egzaminu thumbup.gif  Laikiau viesojo administravimo bakalauro egzaminus  mirksiukas.gif  Na net nezinau- sunkus jie buvo ar lengvi.. Matyt sekmes dalykas, koki klausima issitrauksi rolleyes.gif


sveika 4u.gif
oho kaip idomu, tai loterija cia kaip ir visada bigsmile.gif ka istrauksi ta ir rasysi g.gif
kaip paciai sekesi ax.gif
Atsakyti