Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4


kaip jums tai? ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijolevar: 22 lapkričio 2008 - 15:24
gaila man nerodo verysad.gif
koks nuostabus kamuolys iš kankorėžių thumbup.gif
o čia vieną prie kito klijuot reik ar prie teniso kamuoliuko g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
ir kaip greit tos šventės jau.......

http://public.fotki....0711130022.html

http://public.fotki....0711130006.html

http://public.fotki....0711130001.html
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nijolevar @ 2008 11 22, 18:29)

Angelai nerealūs kokius keturis kartus grįžau į temą pasigrožėti wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
as ir susidomejau kastonu eglute blush2.gif kaip tik turiu visa maisa prisirinkus kastonu thumbup.gif sakykit, o negalima ju klijuoti su kokais monent klijais ar kzk kitu, ar butinai tik karstu kliju pistoletas? 4u.gif ir kur ji man reiktu isigyti, nes pirma karta toky daikta girdziu blush2.gif
Atsakyti
Aš vakar bandžiau daryti kalėdinį vainiką. Dariau su karšų klijų pistoletu. Pirmą kartą naudojau, bet pasirodo, ten labai lengva juo naudotis. Kiek žinau, juos pardavinėja senukuose, gal dar kur.
Na ir ką aš noriu pasakyti, man tas vainikas visiškai nesigavo... verysad.gif Kažkas gavosi, bet ten negražu. Tai tikiuosi tie kankorėžiai dar man išsiskleis ir jis taps tankesnis, nes dabar kažkoks retas išėjo...
Atsakyti
dar keletas zvakiu,tik maziau spalvotu

user posted image
Papildyta:
QUOTE(astiti @ 2008 11 23, 13:24)
as ir susidomejau kastonu eglute blush2.gif kaip tik turiu visa maisa prisirinkus kastonu thumbup.gif  sakykit, o negalima ju klijuoti su kokais monent klijais ar kzk kitu, ar butinai tik karstu kliju pistoletas? 4u.gif  ir kur ji man reiktu isigyti, nes pirma karta toky daikta girdziu blush2.gif




nu kazin moment gal nelabai tiktu,gal supermoment(tie kur mazose tubelese),bet visvien manau kad geriausia karsti lklijai.Senukuose ju tikrai yra ,o ir naudotis jais tikrai lengva.Pabandyk mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Lakutė,2008 11 23, 13:27]
Aš vakar bandžiau daryti kalėdinį vainiką. Dariau su karšų klijų pistoletu. Pirmą kartą naudojau, bet pasirodo, ten labai lengva juo naudotis. Kiek žinau, juos pardavinėja senukuose, gal dar kur.
Na ir ką aš noriu pasakyti, man tas vainikas visiškai nesigavo... verysad.gif Kažkas gavosi, bet ten negražu. Tai tikiuosi tie kankorėžiai dar man išsiskleis ir jis taps tankesnis, nes dabar kažkoks retas išėjo...



tai jeigu liko tarpeliu,galima juos kuo nors uzpildyti, pvz: riesutais, kerpem(tokios pilkos ant medziu kamienu auga ir atrodo thumbup.gif ) dar giliu kepureles tinka ir siaip kokie dziovinti augalai,netgi prieskonius galima pasitelkti(lauro lapai,pipirai,gvazdikeliai) kastonai ir dar nuo fantazijos priklauso
Atsakyti
eisiu ryt pirkti tu kartsu kliju, nes toks noras pakilo kazka grazuas pagaminti, tokiu grozybiu cia prisiziurejus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Paul@ @ 2008 11 21, 15:40)
As,taip pat pasidariau kastonu ir konkoreziu eglute blush2.gif  ax.gif
user posted image
user posted image


nagi pasakok, ant ko viska klijavai, bandau rasti savo 'menui" koky daikta, kuri galeciau apklijuoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(astiti @ 2008 11 23, 15:10)
eisiu ryt pirkti tu kartsu kliju, nes toks noras pakilo kazka grazuas pagaminti, tokiu grozybiu cia prisiziurejus thumbup.gif
Papildyta:
nagi pasakok, ant ko viska klijavai, bandau rasti savo 'menui" koky daikta, kuri galeciau apklijuoti 4u.gif


beje labai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 11 22, 16:30)

koks nuostabus kamuolys iš kankorėžių thumbup.gif
o čia vieną prie kito klijuot reik ar prie teniso kamuoliuko g.gif

wub.gif as klijuoju vienaq prie kito -cia jis vaikisko kamuolio dydzio -zodizu, gan didelis thumbup.gif

QUOTE(astiti @ 2008 11 23, 13:24)
as ir susidomejau kastonu eglute blush2.gif kaip tik turiu visa maisa prisirinkus kastonu thumbup.gif  sakykit, o negalima ju klijuoti su kokais monent klijais ar kzk kitu, ar butinai tik karstu kliju pistoletas? 4u.gif  ir kur ji man reiktu isigyti, nes pirma karta toky daikta girdziu blush2.gif

su moment tai uzdust gali, kol suklijuosi lotuliukas.gif senukuose yra ir kliju ir pistoletu thumbup.gif labai geras daiktas -labai thumbup.gif

QUOTE(astiti @ 2008 11 23, 15:13)

nagi pasakok, ant ko viska klijavai, bandau rasti savo 'menui" koky daikta, kuri galeciau apklijuoti 4u.gif


as esu klijavus tiek ant kartoninio pagrindo, tiek ant plastikinio buteliuko, tiek ant storesnio vatmano lapo thumbup.gif
Atsakyti
Kažin o mažu miestų senukuose ar yra tų karštų klijų pistoletų???????
Atsakyti