Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

4u.gif laba gal galite padeti nusipirkau nemazai lasisos gabaliuku rukytu ,valgau sumustinius, viena,jau nebeskanu darosi ,gal duotumete kokiu salotu receptuka buciau dekinga blush2.gif smile.gif ACIUKAS
Atsakyti
gal zinote salotu su pievagrybiais?????????
Atsakyti
gal kas parašytų skanią burokėlių mišrainę rolleyes.gif
Atsakyti
lasisu salotos :

reikės
lasisu , zaliu salotu arba pekino kopusto , agurkų , pomidoru , svoguno galvutes , alyvogiu geriau juodu , citrinos ir alyvogiu alejaus

visu produktu deti mazdaug po lygiai viska supjaustiti tada iš citrinos išspausti sultis ir uzpilti alieju .
Papildyta:
kazkada svečiuose valgiau toke burokėliu mišraine

sutarkuotas žalias burokėlis , obuolis sutarkuotas ir smulkei supjaustitas svoguniukas pridieta prieskoniu ir viskas sumaišita su majonėzu
Atsakyti
QUOTE(jjjj @ 2007 12 22, 21:01)
lasisu salotos :

reikės
lasisu , zaliu salotu arba pekino kopusto , agurkų , pomidoru , svoguno galvutes , alyvogiu geriau juodu  , citrinos ir alyvogiu alejaus

visu produktu deti mazdaug po lygiai viska supjaustiti tada iš citrinos išspausti sultis ir uzpilti alieju .
[majonėzu


jeeeeee thumbup.gif
O aš vis sukau galvą, kur sunaudoti šaldytuve besivoliojančią lašišą. Nugi ir visai skanu turėtu būti, o ir Kūčioms tinkama.
aciuks.gif
Atsakyti
O as zinau irgi labai skaniu salotu recepta.



Pekino salota
Zali pievagrybiai
Kukuruzu konser. indelis
Rukyto kumpelio apie 200g (del kvapo )
Majonezas, dziuveseliu mazu gabaliuku

Viska supjaustyti, sumaisyti, uzpilti majonezu ir dziuveseliais. Laaaabai skanu.
Atsakyti
Sveikos salotu fanes,

Ryt darau MB gimtadieni, reikia kokias salotikes paruosti, pirkau konservuotu kriausiu, sakau gal ka gridejote ka su jomis galima ruosti, bet tik ne vaisiu salotas.

Is anksto dekoju uz atsakymus
Papildyta:
QUOTE(obelele @ 2007 12 22, 14:26)
gal zinote salotu su pievagrybiais?????????


as su pievagrybiais darau taip:

smulkiais kubeliais supjaustau zalius pievagrybius ir nulupta avokada prinokusia. Viska maisau su alyvuogiu aliejumi ir sojos padazu, idedu salotu prieskoniu thumbup.gif labai patinka
Atsakyti
kai tokie orai, daznai gaminu tokias morku salotas smile.gif

user posted image

morkos, cesnakai, dziovinti krapai ir petrazoles, citrinos sultys, aliejus, pipirai galima dar druskos ax.gif

Atsakyti
Sveiki :4u
As darau tokias salotas

Reikes:
Salotu lapu, kreveciu, pomidoro, paprikos, druskos ir majonezo.
Viska supjaustau, uzberiu druskos ir sumaisau su majonezu.
Kartais idedu dar svogunu laisku, zirneliu arba kukuruzu.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 12 01, 12:15)
Izabele, saliera tai kuria dedi dali? stiebus ar gumba?
skonio tai gal ir skanios, bet turbut labai kose gaunasi viska sumaisius ir nelabai estetiskai atrodo  g.gif


Velokai pamaciau, bet atsakysiu blush2.gif Reikia per stamboka trintuve (kiek smulkesne nei burokine mirksiukas.gif ) sutarkuoti salieru gumbus ir obuolius bei permaisyti viska su citrinu sultimis ir dar ipilti virinto vandens bei siek tiek cukraus, nes gerai sugeria salotos bigsmile.gif Atrodo labai puikiai, kadangi ne per smulkiausia trintuve tarkuojama, tai koses nebuna 4u.gif Man tai labai patinka, tokios gaivios salotos, ir prie mesos galima valgyti, ir vienas thumbup.gif
Atsakyti
Aš labai mėgstu sūrius, todėl pasiūlysiu porą receptukų salotų su sūriais.

Pomidorų-mozarella surio salotos

Reikia:
Šviežių pomidorų
Mozarella sūrio (to, kur parduodamas gnutuliukais vandenyje)
Juodų alyvuogių be kauliukų
Šviežio baziliko (jeigu neturite, tinka ir džiovintas bazilikas)
Alyvuogių aliejaus
Citrinos

Pomidorus supjaustote 0,5 cm storio apvaliais griežinėliais ir išdėliojate juos ant lėkštės. Taip pat apvaliais griežinėliais supjaustote mozarella sūrį ir po riekelę išdėliojate ant kiekvienos pomidoro riekelės. Ant viršaus ir iš kraštų pridedate alyvuogių (gražiai padekoruojate lėkštėje). Viską apibarstote baziliku, apšlakstote šviežiai išspaustomis citrinų sultimis ir alyvuogių aliejumi.

Salotos su Feta sūriu

Fetos sūris (aš perku tokį nemažą 400 g. Fetakio gabaliuką - kvadratiniame žydrame įpakavime, bet jo užtenka labai ilgam, salotoms sunaudojama tik labai maža dalis)
Švieži pomidorai
Šviežias agurkas
Žali salotų lapai
Konservuoti geltoni kukurūzai
Juodos alyvuogės be kauliukų
Svogūnas (pagal skonį)
Graikiški riešutai
Citrina
Alyvuogių aliejus
Galite įberti baziliko arba kitų salotų prieskonių, įpilti šlakelį sojos (aš pati improvizuoju pagal skonį)

Galima visus ingredientus supjaustyti kūbeliais, viską išmaišyti, palikti pastovėti 10-15 min., kol viskas "susistovės". Kartais feta sūris suminkštėja ir tada visos salotos "nusidažo" nuo sūrio šiek tiek baltai. Man būtent taip skaniau, nes susimaišo skirtingų ingredientų skoniai.

Kad atrodytų labai estetiškai, galite salotas serviruoti kiekvienam svečiui į atskirą lėkštutę. Tada siūlau pirmiausia sudėti stambiai plėšytus arba supjaustytus salotų lapus, stambesniais gabalėliais supjaustytus pomidorus agurkus, smulkiai supjaustytą svogūnelį (bet ne per daug, kad nepermuštų viso salotų skonio) arba kaip tik apvaliais žiedais supjaustytą svogūną, kukurūzus, kvadratėliais supjaustytą feta sūrį, alyvuoges, ant viršaus pabarstyti graikiškus riesutus, apšlastyti citrinų sultimis, aliejumi, prieskoniais. Nemaišykite, išsimaisys patys svečiai valgydami.

Skanaus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jusumarykay @ 2007 12 30, 17:17)
Aš labai mėgstu sūrius, todėl pasiūlysiu porą receptukų salotų su sūriais.

Pomidorų-mozarella surio salotos

Reikia:
Šviežių pomidorų
Mozarella sūrio (to, kur parduodamas gnutuliukais vandenyje)
Juodų alyvuogių be kauliukų
Šviežio baziliko (jeigu neturite, tinka ir džiovintas bazilikas)
Alyvuogių aliejaus
Citrinos

Pomidorus supjaustote 0,5 cm storio apvaliais griežinėliais ir išdėliojate juos ant lėkštės. Taip pat apvaliais griežinėliais supjaustote mozarella sūrį ir po riekelę išdėliojate ant kiekvienos pomidoro riekelės. Ant viršaus ir iš kraštų pridedate alyvuogių (gražiai padekoruojate lėkštėje). Viską apibarstote baziliku, apšlakstote šviežiai išspaustomis citrinų sultimis ir alyvuogių aliejumi.

Salotos su Feta sūriu

Fetos sūris (aš perku tokį nemažą 400 g. Fetakio gabaliuką - kvadratiniame žydrame įpakavime, bet jo užtenka labai ilgam, salotoms sunaudojama tik labai maža dalis)
Švieži pomidorai
Šviežias agurkas
Žali salotų lapai
Konservuoti geltoni kukurūzai
Juodos alyvuogės be kauliukų
Svogūnas (pagal skonį)
Graikiški riešutai
Citrina
Alyvuogių aliejus
Galite įberti baziliko arba kitų salotų prieskonių, įpilti šlakelį sojos (aš pati improvizuoju pagal skonį)

Galima visus ingredientus supjaustyti kūbeliais, viską išmaišyti, palikti pastovėti 10-15 min., kol viskas "susistovės". Kartais feta sūris suminkštėja ir tada visos salotos "nusidažo" nuo sūrio šiek tiek baltai. Man būtent taip skaniau, nes susimaišo skirtingų ingredientų skoniai.

Kad atrodytų labai estetiškai, galite salotas serviruoti kiekvienam svečiui į atskirą lėkštutę. Tada siūlau pirmiausia sudėti stambiai plėšytus arba supjaustytus salotų lapus, stambesniais gabalėliais supjaustytus pomidorus agurkus, smulkiai supjaustytą svogūnelį (bet ne per daug, kad nepermuštų viso salotų skonio) arba kaip tik apvaliais žiedais supjaustytą svogūną, kukurūzus, kvadratėliais supjaustytą feta sūrį, alyvuoges, ant viršaus pabarstyti graikiškus riesutus, apšlastyti citrinų sultimis, aliejumi, prieskoniais. Nemaišykite, išsimaisys patys svečiai valgydami.

Skanaus!  smile.gif




ACIUKAS UZ PATARIMUS wub.gif

KAIP TIK NUSIPIRKAU FETOS SURIO, SAKIAU NAUJAMECIUI SALOTU
PASIGAMINSIU thumbup.gif

wub.gif
Atsakyti