Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vartotojo vardo galiojimo laiko

Kaip kompiuterastė pasakysiu tik tiek, jei klystu pataisykit. Kaip narys pati užsiregistravau seniai, dar 2004, tačiau dėl įvairių gyvenimiškų priežasčių aktyviai pradėjau lankytis ne taip seniai, mano vartotoja galėjo ištrinti jau n kartų, bet ačiū, kad to nepadarė. Trinti duomenis, juos atrinkinėti tikrai didelis darbas, juos reiktų trinti tik tada, jei jau serveryje pritrūktų vietos ar programiškai būtų apribotas narių skaičius, bet tuo abejoju, be to tik nario vardas užima vos pora bitų. Nežinau kaip visą tai administruojasi, bet praeiti ir ištrinti visus nikus užimtų begales laiko, jau nekalbant apie tai, kad reikia visą forumą prižiūrėti. Žemai lenkiu galvą, kad išvis formumas niekad nebuvo lūžęs, su tokiais duomenų ir vartotojų kiekiais dirba tiesiog super stabiliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selll @ 2005 03 16, 15:18)
Ale mamkos, atidziau skaitykit ir įsiskaitykit į rašomus postus. Kalba eina apie tuos, kur prisiregistravę senai, o žinučių 0 mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif kad reikėtų tuos kurie seniai ir nei vienos žinutės ax.gif
Atsakyti
sakot kad trin negalit? O iš registruot galit. Čia forume esu mačius kelis pasisakymus kur apie dalyvi nera jokiu žiniu tik parašyta un......., na kaškas iš u raides, tai kaip supratau liktai išregistruota. Ar aš ka netaip supratau.
Atsakyti
Galima prašyti Admin grupės atstovo, kad tavo duomenis pašalintu tavo noru ir tai bus padaryta. ax.gif Tada ir būna parašytas žodis iš "U" raidės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(selll @ 2005 03 16, 14:18)
Ale mamkos, atidziau skaitykit ir įsiskaitykit į rašomus postus. Kalba eina apie tuos, kur prisiregistravę senai, o žinučių 0 mirksiukas.gif


labas rytas
trint visus nikus, o po to juos aukcijone prakišt, ane?
sedžiu su jumis jau nuo kovo men, o tipo naujokas, net balsavimo teisės neturiu, tipo tie kurie rašo "lygesni" už tuos, kurie skaito jo pa pa.
Atsakyti
QUOTE(Lamborgini @ 2005 08 25, 21:22)
labas rytas
sedžiu su jumis jau nuo kovo men, o tipo naujokas, net balsavimo teisės neturiu,

Tos balsavimo teisės neturi, nes ta taisyklė sugalvota tam, kad balsavimas vyktų sąžiningai. Juk koks darbštuolis dalyvis gali prisiregistruoti kad ir 20 kartų ir prabalsuoti už savo nuotrauką. Kad taip padarytų, jis turi parašyti 400 žinučių. Tai jau vis dėl to darbas, ar ne mirksiukas.gif Taigi parašyk dar 10 žinučių ir galėsi balsuoti mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintbak @ 2005 03 16, 13:25)
As esu nauja nare, bet nelabai aktyviai rasau zinutes. Nenoreciau , kad mane pasalintu vien del to , kad nereiskiu savo minciu. Paprasciausiai kartais man norisi tik paskaitineti, o rasau tik tada jei kyla kokiu nesklandumu...Mano manymu tos, kurios ilga laika nieko neraso, paprasciausiai yra per daug uzimtos arba joms nekyla jokiu klausimu.Bet kas bus bus jei iskilus kokiai bedai, jos kreipsis i siuos forumus ir gaus atsakyma, kad jau nebegali tiketis pagalbos, nes yra isbraukta???

pritariu ir as taip manau
Atsakyti
o nuo kada jau esi nenaujokas kiek zinuciu reikia parasyti kad galetum balsuoti
Atsakyti
QUOTE(laurinaitiene @ 2005 11 05, 20:47)
kiek zinuciu reikia parasyti kad galetum balsuoti



Apklausose 20 žinučių mirksiukas.gif
Atsakyti
man norėtųsi,kad pratrintumėte tas senas žinutes ,kurios jau prieš metus rašytos..
Atsakyti
Sveiki, tikrai nepritariu, kad reikia ištrinti nė vienos žinutės neparašiusius narius. Esu prisiregistravusi jau labai seniai, bet iki šiol tik skaitinėjau, nes neturėjau ką protingo pasakyti. O dabar rašau savo pirmą žinutę dėl šventos ramybės, kad nieks iš forumo neišmestų smile.gif
Atsakyti
Labai jau nenoreciau, kad mane kas nors imtu ir istrintu vien delto, kad galbut as tikrai neturejau galimybiu parasyti. Pvz, man arteja labai svarbus darbai ir kvalifikacijos kelimo kursai ir as tikrai neturesiu galimybiu itin daznai ateiti prie kompiuterio, taigi tiukriausiai nelabai galesiu ka nors ir parasineti, o po kokiu 3 mensiu as kelsiuosi gyventi kitur ir vel kokius 5 mensius as neturesiu interneto, bet tikrai tai nereiskia, kad as nenoresiu, kad paskiau ir vel dalyvauciau forume, kaip pilnateise dalyve. blush2.gif
Atsakyti