Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos lopšelyje, darželyje

Dovanojame čekius Europos centre. Stengiamės neįpareigoti ir nepririšti prie vienos parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(Alvydė @ 2007 12 04, 22:51)
Dovanojame čekius Europos centre. Stengiamės  neįpareigoti ir nepririšti prie vienos parduotuvės.



mes irgi aukletojoms Europos dovanu ceki dovanosim. drinks_cheers.gif

del asmeniniu dovanu aukletojoms, manau kad labiausiai tam tinkama proga yra gimtadienis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 11 29, 14:05)
Jau prasidėjo švenčių maratonas  smile.gif
Reikia visiems dovanų, nesinorėtų pamiršti ir darželio auklėtojų bei šeiminkių  ax.gif
Pasidalinkit mintimis ką dovanojote ar dovanosite  mirksiukas.gif

esu gavus daug mielų asmeninių dovanėlių (kalėdinius vėjo varpelius, žvakių, bet viena ypač įstrigo. Metalinėje dėžutėje su kalėdiniais angeliukais pripilta kvepiančių arbatžolių ir labai gražiai supakuota wub.gif Svarbiausia ne dovanos, det širdies dydis. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kalinka2006 @ 2007 11 30, 15:20)
Mes tai irgi visiem vaikam vienodas dovanas dovanosim (po 20lt) - žaidimą "Domino" su paveikslėliais, bet ir čia tevėliai nesutarė - ar paveikslėliai su skaičiais, ar su raidėm, ar išviso tik su paveikslėliais, nes vaikučiai apie 3 -4 metukus, tai vieni skaičius jau moka, kita tik raidės, kiti dar nieko, tai ir nežinau kaip čia išsisuksim  g.gif . Važiuosiu tai aš išsirinkti...  g.gif  Dar nusprendem viena dovaną grupej (po 10lt. nuo vaiko) , koki dideli žaisla-konstruktį kad visi vaikai galėtu grupej žaisti. Tik vėl - ar "mergaitiška" konstriuktorį, ar "berniukiška"??? Kaškaip per viduri nebūna, visi žaislai kaip padalinti - merg. ar bern. Bet manau pirksim virtuvinį didelį komplektą - ten kur su viryklė, mikrobangine , puodai ir t.t. manau ir bern. žais.  bigsmile.gif  Nes grupė turi viena kirpyklą, tai žiuriu bernai irgi sėdi tik šukuojasi, plaukus "kerpa"  lotuliukas.gif
O auklėm ir šeimininkutej po dovanų kuponą į SARMA, ar KristiAna, žiurėsim , kaška iš kosmetikos...
Dėl asmeninės auklėj, tai kaip čia atrodis, visi dovanuoja kartu, o Jus priėisit patiliukais ir nuo saves įteikinėsit??  g.gif  g.gif

siūlau mergaitėms pirkti su barbėm, berniukams su mike pūkuotuku. Mačiau labai fainų maximoj. Vieną su barbėm pirkau 3,5 metų mergaitei, tai buvo labai patenkinta.
Papildyta:
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 11 30, 20:29)
Nu kodėl iškart pliusiukai ir etc.  doh.gif
Negi atrodo, kad negalima šiaip....., be jokių užslėptų tikslų  verysad.gif

tikrai dėl to neskirstau vaikų į labiau, ar mažiau mylimus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2007 12 05, 13:09)
esu gavus daug mielų asmeninių dovanėlių (kalėdinius vėjo varpelius, žvakių, bet viena ypač įstrigo. Metalinėje dėžutėje su kalėdiniais angeliukais pripilta kvepiančių arbatžolių ir labai gražiai supakuota wub.gif Svarbiausia ne dovanos, det širdies dydis. wub.gif
Papildyta:

siūlau mergaitėms pirkti su barbėm, berniukams su mike pūkuotuku. Mačiau labai fainų maximoj. Vieną su barbėm pirkau 3,5 metų mergaitei, tai buvo labai patenkinta.
Papildyta:

tikrai dėl to neskirstau vaikų į labiau, ar mažiau mylimus schmoll.gif

mano vaikas pernai darzelyje gavo arkliuka, ir labai supyko, kodel jam kaledu senis neatnese traukinio, nes jis jo labai norejo, ir mes niekaip negalejome vaikui isaiskinti, kad ateis dar kitas kaledu senis ir atnes doh.gif . tad siemet siulysiu darzely pikrti skirtingas dovanas, nes vaikas uzsimane policijos masinos, ir kiekviena diena pasakoja kaip jam senis ja atnes, tad nenoriu vel liudinti vaiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 12 06, 14:50)

prašom 4u.gif jei dar kas domins prašau į AŽ, mielai atsakysiu, jei tik galėsiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas @ 2007 12 06, 14:35)
mano vaikas pernai darzelyje gavo arkliuka, ir labai supyko, kodel jam kaledu senis neatnese traukinio, nes jis jo labai norejo, ir mes niekaip negalejome vaikui isaiskinti, kad ateis dar kitas kaledu senis ir atnes  doh.gif . tad siemet siulysiu darzely pikrti skirtingas dovanas, nes vaikas uzsimane policijos masinos, ir kiekviena diena pasakoja kaip jam senis ja atnes, tad nenoriu vel liudinti vaiko  schmoll.gif

oi bus sunku su skirtingom dovanėlėm. Nemanau, kad kiti tėveliai sutiks g.gif vaikų norai keičiasi labai greitai ir gali būti tokia tikimybė, kad jūsų vyrukas gavęs policijos mašiną neapsidžiaugs, kai pamatys, kad kitas vaikas gavo kažką didesnio, ar labiau blizgančio. Bet kokiu atveju sekmės ir linksmų švenčių santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2007 12 07, 13:03)
prašom 4u.gif jei dar kas domins prašau į AŽ, mielai atsakysiu, jei tik galėsiu ax.gif
Papildyta:

oi bus sunku su skirtingom dovanėlėm. Nemanau, kad kiti tėveliai sutiks g.gif vaikų norai keičiasi labai greitai ir gali būti tokia tikimybė, kad jūsų vyrukas gavęs policijos mašiną neapsidžiaugs, kai pamatys, kad kitas vaikas gavo kažką didesnio, ar labiau blizgančio. Bet kokiu atveju sekmės ir linksmų švenčių santa2.gif



Aš irgi manau. schmoll.gif Tikrai bus sunku. O kiek vaikam bus ašarų, kai pamatys skirtingas dovanas. Pagalvokit ir apie kitus. Juk jis kolektyvo narys, tai ir gauna tokias dovanas kokias atneša Kalėdų senelis į darželį.

Parašiau, o po to tik perskaičiau kokioj temoj parašiau. Juk čia kalbama apie dovanas auklėtojoms, o aš apie vaikų. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 07 gruodžio 2007 - 15:14
O mes niekaip negalime įtikinti tėvelių, kad dovanoti vienodas dovanėles vaikams g.gif ... jau kelinti metai dovanojam kas ką ax.gif ...problemų lyg ir nebuvo mirksiukas.gif
Vieną ką sutarėm, tai nedovanoti super brangių ir didelių gabaritų dovanų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheshkiux: 07 gruodžio 2007 - 23:22
Mes taip pat galvojame dovanoti ceki aukletojai, tik niekaip neapsisprendziam kaip su seimininkute pasielgus ar jai uz tokia pat suma dovanoti kaledine dovana g.gif
Manau, kad jos abi yra vienodai svarbios musu mazyliams ir nereiketu isskirti dovanomis, taciau ne visu vaikuciu teveliai taip galvoja.
kaip kiti teveliai daro?kokia jusu praktika?
labai aciu uz pasidalinima mintimis 4u.gif
Atsakyti
Siaip aukletojoms ir seimininkems yra dovanojamos vienodos dovanos. Nemanau, kad reikia isskirti. smile.gif
Aisku buna tokiu atveju ir esu ne karta pati girdejusi, kad aukletojos pyksta jog vienodai vertina, nors daugiau dirba nei seimininke g.gif . Zinote kartais kai kuriose grupese seimininkes daugiau plusa, negu aukletojos.
O uz asmenines kaledines dovaneles, tai yra teisingai pasakiusi viena mamyte, kad svarbu sirdies dydis, o ne dovanos didumas. Kartais nuosirdus is tevelio isgirstas ACIU sirdziai buna mielesnis 4u.gif
Esu gavusi asmeniskai nuo teveliu ir sienini kalendoriu, ir sokolado dezute, ir burbulu i vonia. Zinokit viskas miela, bet koks demesys aukletojai yra mielas 4u.gif Cia tiesiog pasakiau savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2007 12 08, 02:38)
Mes taip pat galvojame dovanoti ceki aukletojai, tik niekaip neapsisprendziam kaip su seimininkute pasielgus ar jai uz tokia pat suma dovanoti kaledine dovana  g.gif
Manau, kad jos abi yra vienodai svarbios musu mazyliams ir nereiketu isskirti dovanomis, taciau ne visu vaikuciu teveliai taip galvoja.
kaip kiti teveliai daro?kokia jusu praktika?
labai aciu uz pasidalinima mintimis  4u.gif

praeitais metais kai lelius mano ėjo į lopšelį, dovanojom čekius kosmetikos parduotuvėje apsipirkti,taip pat ir šiais metais nesprendėm tą patį. be abejo auklitės neišskiriam, dovanojam vienodas dovanas, na dar niekas nepaprieštaravo iš tėvelių per susirinkimą, visi pritarė. na gal kas nors ir asmeniškai nuo savęs dar sveikins.
Atsakyti
QUOTE(juoduke @ 2007 12 09, 13:35)
praeitais metais kai lelius mano ėjo į lopšelį, dovanojom čekius kosmetikos parduotuvėje apsipirkti,taip pat ir šiais metais nesprendėm tą patį. be abejo auklitės neišskiriam, dovanojam vienodas dovanas, na dar niekas nepaprieštaravo iš tėvelių  per susirinkimą, visi pritarė. na gal kas nors ir asmeniškai nuo savęs dar sveikins.


Geriausia dovana aulkletojoms dovanu cekiai
mes abiem aukletojom seimininkutei ir muzikei nes darzeli svente tai pas maziuka po50lt cekius o pas dydyji aukl po100lt cekius o seimin ir muz po 50lt
ir taip kiekvienais metais
siemet megos cekius perkam
Atsakyti
vaikams po vienodas dovanėles už 10 lt, dariau pati, tai dar is likusių pinigų nupirkau auklėtojoms po saldainių dėzę, bet jie tokie faini matosi daug šokoladinių sirdelių, tai kaip nuo mūsų vaikucių. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti