Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis

QUOTE(Lau_rike @ 2007 12 12, 13:04)
QUOTE(Makarončikė @ 2007 12 11, 20:39)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Manau ,kad laimės arba motera su pižama lovoj arba motera su tatoo.

Nebus teisybes jei laimes motera su tatoo, yra zymiai vertesniu nuotraukyciu as taip manau. g.gif

O kokios pvz?
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2007 12 12, 15:56)
Už jumora. Labai pakelia kasdien nuotaika, kai ateinu fotkiu apžiūrėti.

Ir aš už ją balsavau dėl to paties 4u.gif
Atsakyti
[quote=Makarončikė,2007 12 12, 16:19]
Nebus teisybes jei laimes motera su tatoo, yra zymiai vertesniu nuotraukyciu as taip manau. g.gif
[/quote]
O kokios pvz?
[/quote]

Man tikrai daugiau vertos demesio nuotraukytes sios ir konkurso pavadinima atspindi visapusiskai thumbup.gif

http://www.supermama...p...&phid=14289
http://www.supermama...p...&phid=14200
http://www.supermama...p...&phid=14355
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2007 12 12, 15:52)
Perdaug tu menu irgi zmogui kenkia doh.gif Kiekvienas turim savo nuomone, todel mokek ja priimti ir bus viskas gerai, nereikia visur ir visiems aiskinti ka reikia but baigus kad kazka suprastum apie stiliu.


Oje, cia tai geras smile.gif idomu kurioj vietoj ash aishkinau, ka reikia buti baigus, kad suprastum apie stiliu? doh.gif Atrodo, kad kalbam skirtinga kalba ash apie tiltus, tu apie miltus.Arba ash jau nebemoku raishkiai savo minciu ishreiksht smile.gif Niekam nepersu nuomones savo ir neaishkinu, kas yra stilinga ir kas nea, kalbu aipe tai, kad cia tikrai ne viena foto, kur neparodoma kasdienine apranga ir dauguma tu foto temos pavadinimas buvo interpretuotas, o ne suprastas paraidziui.Jokio ginco del skonio ar uz ka reiktu ar nereiktu balsuoti net nebuvo smile.gif


Zodziu man atrodo, kad labai daug atsakymu paaishkes po konkurso kai bus galima atskleisti savo autoryste mirksiukas.gif Nes ideja ir visas detales geriausiai gali paaishkinti pats nuotraukos autorius, kitiems galbut net nekrenta i akis ir nesuprantami tie kodai mirksiukas.gif


Sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
O aš prabalsavau už merginą su tatoo, be to ankščiau mačiau jos vestuvių nuotraukytes iš vestuvių skyrelio- labai graži ir turinti savo stilių nuotaka buvo, ir žinau jos niką ax.gif blush2.gif mirksiukas.gif Matosi, kad žmogus turi savo nepakartojamą stilių ir nebūtinai jis turi patikti visoms. Svarbiausia, kad patinka ir tinka jai. O tos banalios nuotraukos su švarkeliais "ale elegantiškos" jau atsibodo. Linkiu merginai su tatoo, niko aišku neminėsiu, išlikti tokiai pačiai gražiai, stilingai ir nekreipti dėmesio į kitus, kurie žodį "stilius" sieja tik su švarku ir kelnėmis. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2007 12 12, 16:48)
O aš prabalsavau už merginą su tatoo, be to ankščiau mačiau jos vestuvių nuotraukytes iš vestuvių skyrelio- labai graži ir turinti savo stilių nuotaka buvo, ir žinau jos niką  ax.gif  blush2.gif  mirksiukas.gif  Matosi, kad žmogus turi savo nepakartojamą stilių ir nebūtinai jis turi patikti visoms. Svarbiausia, kad patinka ir tinka jai. O tos banalios nuotraukos su švarkeliais "ale elegantiškos" jau atsibodo. Linkiu merginai su tatoo, niko aišku neminėsiu, išlikti tokiai pačiai gražiai, stilingai ir nekreipti dėmesio į kitus, kurie žodį "stilius" sieja tik  su švarku ir kelnėmis.  bigsmile.gif



joooooo mačiau ir aš jos vestuvines foto rolleyes.gif graži moteris ir su savo stilium, ją turbūt sutikus gatvėje tikrai atsisukčiau, g.gif net sakyč labai išskirtinė jauna moteris

o dėl jos stiliaus, tai vieniems jis patiks, kitiems ne, koks skirtumas, bet visos kalbėjusios, pripažino, kad stilių mergina turi ir foto išsiskiria iš kitų, ant daugelio foto man iš vis norėjosi užrašų, kaip rūbų kataloguose džinsai 225 lt S, M, L, švakrkas 200 lt ir bla bla bla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonidas Iljičius: 12 gruodžio 2007 - 17:41
QUOTE(Leonidas Iljičius @ 2007 12 12, 18:40)
o dėl jos stiliaus, tai vieniems jis patiks, kitiems ne, koks skirtumas, bet visos kalbėjusios, pripažino, kad stilių mergina turi ir foto išsiskiria iš kitų, ant daugelio foto man iš vis norėjosi užrašų, kaip rūbų kataloguose džinsai 225 lt S, M, L, švakrkas 200 lt ir bla bla bla


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ir dar "žiūrėkit pirštinaitės tikrai prie batelių dera"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakūdra: 12 gruodžio 2007 - 17:46
[quote=Lau_rike,2007 12 12, 14:40]
O kokios pvz?
[/quote]

Man tikrai daugiau vertos demesio nuotraukytes sios ir konkurso pavadinima atspindi visapusiskai thumbup.gif

http://www.supermama...p...&phid=14289
http://www.supermama...p...&phid=14200
http://www.supermama...p...&phid=14355
[/quote]
drinks_cheers.gif

[quote=Mekačka,2007 12 12, 15:48]
O aš prabalsavau už merginą su tatoo, be to ankščiau mačiau jos vestuvių nuotraukytes iš vestuvių skyrelio- labai graži ir turinti savo stilių nuotaka buvo, ir žinau jos niką ax.gif blush2.gif mirksiukas.gif Matosi, kad žmogus turi savo nepakartojamą stilių ir nebūtinai jis turi patikti visoms. Svarbiausia, kad patinka ir tinka jai. O tos banalios nuotraukos su švarkeliais "ale elegantiškos" jau atsibodo. Linkiu merginai su tatoo, niko aišku neminėsiu, išlikti tokiai pačiai gražiai, stilingai ir nekreipti dėmesio į kitus, kurie žodį "stilius" sieja tik su švarku ir kelnėmis. bigsmile.gif
[/quote]

ale elegantishkos ir yra grazios. ir issiskiria jei moka tame elegantishkume isryskinti kazkokia tai detale arba suderina graziai visuma. o jeigu visos vaiksciotu kaip su karnavalinaiis rubais, tai argi ka beizvelgtum koki stiliu?
as cia siaip bendrai, niekam netaikau. nes mergina su tatoo man irgi labai patiko, ir as stiliaus nesieju vien su svarku ir kelnemis, bet tema buvo apie kasdienybe. o kad atsirado israiskingu, idomiu, orginaliu nuotrauku tai valio. ir kieviena atsirinks kam uz ka balsuoti.
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2007 12 12, 18:47)
as cia siaip bendrai, niekam netaikau. nes mergina su tatoo man irgi labai patiko, ibet tema buvo apie kasdienybe.


o tu tikra, kad tai nėra tos moters kasdieninis stilius? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakūdra: 12 gruodžio 2007 - 17:49
QUOTE(Lakūdra @ 2007 12 12, 16:49)
o tu tikra, kad tai nėra tos moters kasdieninis stilius? smile.gif


ne, netikra. ir as nekritikuoju. aš tik užstoju tas, kurias ale dėl fantazijos neturėjimo puolate.
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 12 12, 18:49)
o tu tikra, kad tai nėra tos moters kasdieninis stilius? smile.gif

jo, jo aš irgi apie tą patį... rolleyes.gif kiek supratau, tai ir yra šios merginos kasdieninis stilius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2007 12 12, 16:48)
O aš prabalsavau už merginą su tatoo,

Aš taip pat thumbup.gif Ir nors man nei tatoo, nei merginos su jomis patinka, šioje nuotraukoje, kaip ir pačioje merginoje, įžvelgiu ryškų stilių ir stiprią individualybę.
Atsakyti