Įkraunama...
Įkraunama...

Kasdien atrodykite puikiai! 2dalis

Nu ką bigsmile.gif .. Kaimynka third.gif vietą paėmė thumbup.gif ,dar eisim laistyt alc.gif hihihi.gif Aš jai jau buvau išpranašavus laimėjimą,o ji dar netikėjo biggrin.gif
Už Eliną tai pat balsavom, didis.gif (jai taipogi išpranašavau laimėjimą cool.gif biggrin.gif ) Graži nuotrauka tikrai verta pirmos vietos mirksiukas.gif

Na ir dėkui kas už mani balsiukus uždėjo aciuks.gif Visoms po oro_buckis.gif

blush-anim-cl.gif
Atsakyti
tai tavo kaimynė turi laaaaaaabai panašią "kolegę" tada lietuvoj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 12 15, 23:25)
tai tavo kaimynė turi laaaaaaabai panašią "kolegę" tada lietuvoj  bigsmile.gif

Aha bigsmile.gif

Čia tik ant tų nuotraukų panašiai atrodo blush2.gif Mes ir kai iš pat pradžių pamatėm,tai likom apake wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 12 15, 23:13)
Nieko sau bigsmile.gif , tikrai nesitikėjau laimėti, nes buvo labai daug kam ir nepatiko mano nuotrauka smile.gif . Nu čia geras, tikrai maniau, kad laimės Gin chery, juoda suknelė , vaikinukas su žvaigždėm arba Alaja g.gif . Nu dėkui labai už balsiukus bigsmile.gif
Dar noriu paskyt, kad šita nuotrauka- autopotrtretas blush2.gif . Pati save fotkinau 4u.gif


SVEIKINU. Taip ir maniau, kad tu laimesi thumbup.gif


Aciu uz balsiukus mano linksmajai porelei wub.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikinimai laimėtojams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
sveikinimai laimetojoms, dekoju uz balsus man, ir taip ir pat uz visus grazius zodzius konkurso metu mirksiukas.gif
Atsakyti

Dekui visoms balsavusioms uz mane 4u.gif Sveikinu Elina thumbup.gif taip ir maniau, kad bus 1 vieta mirksiukas.gif


Dabar rashau paaishkinima lotuliukas.gif Neturiu nieko bendro nei su gotais, nei su baikeriais nei panasiai lotuliukas.gif Kazkam uzkliuvo nestiliovas apatinukas, tai aprasyme parashyta, kad renkuosi kazka seno smile.gif Beveik visada aprangoj buna bent kazkas vintazinio mirksiukas.gif


QUOTE(Elina @ 2007 12 16, 02:13)

Dar noriu paskyt, kad šita nuotrauka- autopotrtretas blush2.gif . Pati save fotkinau 4u.gif



Mano foto irgi autoportretas tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojas 4u.gif Visos 3 nuotraukos puikios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As balsavau uz pirmaja vieta thumbup.gif , uz zavingai besisypsanti vaikinuka zvaigzdetu bliuzonu ir uz maza juoda suknele wub.gif
Bet GinCherry ir AgneM nuotraukos taip pat labai patiko, bet tik uz 3 balsuot tegalima...taciau geri rezultatai thumbup.gif Esu patenkinta, nes visos man patikusios nuotraukos aukstai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2007 12 15, 16:13)

Dar noriu paskyt, kad šita nuotrauka- autopotrtretas blush2.gif . Pati save fotkinau 4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif Super vykes darbelis, mano balsas nr.1 buvo atiduotas butent jai thumbup.gif 4u.gif sveikinimai laimejus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 12 15, 16:18)

Na ir dėkui kas už mani balsiukus uždėjo  aciuks.gif  Visoms po  oro_buckis.gif 


Mano antras balsiukas buvo skirtas tau bet vistiek uzimta tikrai pakankamai auksta pozicija drinks_cheers.gif 4u.gif

O treciaji atidaviau Pupeliukas ax.gif irgi ne taip zemai nuotraukyte atsidurus thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
o man pas laimėtoją nepatinka lūpos
bveee
negalvojau kad laimės ...

ir trečioji, ketvirtoji vieta schmoll.gif Aaja verta būt prizininkė
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2007 12 16, 01:35)
Dekui visoms balsavusioms uz mane  4u.gif Sveikinu Elina  thumbup.gif  taip ir maniau, kad bus 1 vieta  mirksiukas.gif



kodėl taip manei??????? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žizel: 16 gruodžio 2007 - 09:17
QUOTE(Žizel @ 2007 12 16, 09:18)

kodėl taip manei??????? blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


todėl, kad dauguma pasisakiusių sakė, kad balsuos už šią nuotrauką
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojams clap.gif O vat mano favoritai į pirmą trejetuką nepateko smile.gif
Atsakyti