Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

QUOTE(hegs @ 2011 03 12, 14:03)
vat vat  g.gif  ir nezinau ar pirktis dar viena pientrauki ar pabandyti TT o jei netik tada jau pirktis kita unsure.gif

Man siaip irgi keistai,kad dar ne leliuko nera,o jau pientraukis namie,su tais pientraukiais,tik maiznamas pienuko kiekis. aisku,jei pvz reikia i kokias paskaitas lekti nuo pirmuju dienu,tada gal rekia jo,bet siaip gali ir nereiketi. Juk kai isbandysit (jei isvis teks) tada ir ziuresit,ar jis jums tinka,ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2011 03 14, 11:11)
Man siaip irgi keistai,kad dar ne leliuko nera,o jau pientraukis namie,su tais pientraukiais,tik maiznamas pienuko kiekis. aisku,jei pvz reikia i kokias paskaitas lekti nuo pirmuju dienu,tada gal rekia jo,bet siaip gali ir nereiketi. Juk kai isbandysit (jei isvis teks) tada ir ziuresit,ar jis jums tinka,ar ne.

jis jau yra nupirkatas , nes pikau vis kompelta TT o komplekte buvo ir pientraukis smile.gif o Lietuvoje tikrai nesiriuosiu nieko pirkti schmoll.gif nes kainos tiesiog is dangaus nukritusios doh.gif kam pirkti brangiau jei galima viska daug pigiau susipirkti blush2.gif
Atsakyti
nu va, išbandėm pagaliau ir šią gertuvę, šiuo metu gertuvė Nr.1 biggrin.gif mūsų metinukei thumbup.gif nors turbūt, su šiaudeliu niekuo nenusileidžia drinks_cheers.gif dabar jau būsim išbandę visas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lizarde: 15 kovo 2011 - 15:03
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2011 03 13, 13:41)
o kodėl jūs budama 27 savaitėlių mastot kad būtinai reiks pientraukio? smile.gif aš neturiu,sakiau jei reiks tada mastysiu kokį pirktis cool.gif

drinks_cheers.gif

as ibandziau kelis pientraukius,tai avento visiskai netrauke
ir siaip rankiniai pientraukiai prasti labai, vat nusipirkau elektrini,tai liuks daiktas
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 03 17, 01:05)
ir siaip rankiniai pientraukiai prasti labai, vat nusipirkau elektrini,tai liuks daiktas

nepasakyčiau, kad prasti g.gif bandžiau ir rankinį ir elkektrinį, tai traukimas lygiai tas pats, tik su rankiniu ranka pavargsta, jei dažnai reikia, o su elektriniu gali arbatėlę maloniai gurkšnoti drinks_cheers.gif rezultatas abejais atvejais tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos o kas liecia patys buteliukai kudikiams,kaip jums ar ora praleidzia ar ne g.gif nes mano pazystama jau bande ir sake kad ji pati truputi ikirpo kad praleistu ora g.gif
Atsakyti
Man tai superiniai TT buteliukai. Nežinau nebandžiau įklotų į liemenėlę hmm. Tarp kitko rankinio pientraukio kaina labai patraukli lyginant su AVENT
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 03 17, 15:26)
Merginos o kas liecia patys buteliukai kudikiams,kaip jums ar ora praleidzia ar ne g.gif nes mano pazystama jau bande ir sake kad ji pati truputi ikirpo kad praleistu ora g.gif

jei kalba apie anti-colicą, tai tą vožtuvėlį, kur ant vamzdelio maunasi reikia tarp pirštų patrinti, kol atsiveria angelė, vievniems labai lengvai ir greitai prasiveria, kitą tenka ilgiau patrinti, bet prasiveria ji vistiek 4u.gif
QUOTE(Ingna @ 2011 03 17, 20:46)
Man tai superiniai TT buteliukai. Nežinau nebandžiau įklotų į liemenėlę hmm. Tarp kitko rankinio pientraukio kaina labai patraukli lyginant su AVENT

įdėkliukai man asmeniškai geriausi, kokius galima LT nusipirkti, Avento irgi nieko, tik jų minusas man, kad mažesni ir gerokai storesni už TT, o tai jau nepatogumas, ypač vasarą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2011 03 17, 20:51)
jei kalba apie anti-colicą, tai tą vožtuvėlį, kur ant vamzdelio maunasi reikia tarp pirštų patrinti, kol atsiveria angelė, vievniems labai lengvai ir greitai prasiveria, kitą tenka ilgiau patrinti, bet prasiveria ji vistiek  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2011 03 17, 19:51)
įdėkliukai man asmeniškai geriausi, kokius galima LT nusipirkti, Avento irgi nieko, tik jų minusas man, kad mažesni ir gerokai storesni už TT, o tai jau nepatogumas, ypač vasarą  ax.gif

aciu uz informacija ok.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Mano 4 men berniukui tik toks buteliukas tinka. Aš pati maitinu, bet būna, kad reikia išlėkti, tai nusitraukiu ir paliekiu pieniuko. Tai vat su Tommy tippee buteliuka jis man ir krūti pakui ima. bet reikia man dabar didesnės talpos buteliuko 260ml. Gal galite partarti kur galima įsigyti pigiau??
Atsakyti
Sveikutes. Kur perkat TT produkcija? Gal internetinese parduotuvese pigiau? 4u.gif
Atsakyti