Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

hi.gif parodisiu savo meškučio kostiumą...Beto temose apie kostiumus daug meškiukų yra...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ellita @ 2008 12 10, 14:50)
[COLOR=red]Labadiena mamos jau as seniai skaitau si puslapai man jis labai patinka, ypac jusu patarimai, tai susiduriau ir as su tokia bedele mano vaikinukui penkiu metu reikia serno kaukes, bet niekur as jos nerandu, tai sugalvojau taip, nupirkau buliaus kauke, persiuvau ausi o vietoj ragu, juos nukirpus, padariau iltis, tai va sioks toks serniukas isejo, bet nesumastau, pacios aprangos ir kanopeliu.Patikekit niekur parduotuvese nieko panasaus kaip sernas nera. Jau per daug prirasiau, prasau patarkit nes jau kita savaite turim apsirengti schmoll.gif AS ellita
Papildyta:

Kai turesiu rezultata butinai idesiu ir musu kostiumeli jei zinoma kas nors iseis, nes labai jau sunkia uzduoti tos auklytes mum jau dave 4u.gif

Joo, g.gif kaukė sudėtinga....bet manau rubeli galima būtų lengvai padaryt iš kokios liemenės - per nugara prisiūt kokia kailiuko juostą (ją pašiaušt).Prie kelnių prikabinti uodegėlę,ant marškinių rankoviu prisiūt tokio pat kailiuko rankogaliukus ir prikabint kanopas iš juodos medžegėlės ar dar ko nors,ir prie pirštelio kilputės pagalba prikabint(kad šokant,plojant ir pn. neatsivertinėtų)....
Tai taip manau galima būtų iš padieties išsisukti.
Atsakyti
Sakyčiau, ne kanopėles prikabint, o tamsias pirštines be pirštų galų užmaut smile.gif
Atsakyti
karnavalui ruosiasi ponas bitinas, nors dar neuzbaigtas bet vis tiek vaizdas jau matosi (kostiumas megztas, kojos ir rankos bus juodos)
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 12 11, 14:30)
uau  thumbup.gif  atrodo saunuole o sparnus pati dare i idomu kai ppadarei konsultacijos noretume  4u.gif

sparnai- ant vielos uzmauta geltona pedkelne, ir pamarginta spec blizganciais klijais (marginima parariau ne as o viena 13-mete daile lankanti mergyte... tiesog ji turejo tu kliju, buciau su blizganciu nagu laku paretliojus)... panasiu sparnu buvo prekybos centruose, tai padarem maza nusikaltima ir nukopijavom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucra: 11 gruodžio 2008 - 13:42
Mano pana užpernai buvo avytė, tik nelabai matosi kostiumas 4u.gif
user posted image

pernai buvo kiškutė 4u.gif
user posted image

O šeis metais bus lapė, bet dar nesugalvojau kaip reikės aprengt g.gif
Atsakyti
mano sunus bus senelis(ne kaledu biggrin.gif ).Kaip idomiau,orginaliau aprengti? g.gif Gal galetumete pasidalinti idejomis 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamyte,
gal kas zinote kaip atrodo RAGANIAUS kauke.
aciu
Atsakyti
QUOTE(mijuta @ 2008 12 11, 17:54)
mano sunus bus senelis(ne kaledu biggrin.gif ).Kaip idomiau,orginaliau aprengti? g.gif Gal galetumete pasidalinti idejomis 4u.gif

barzda senelio salcio ta ku prekybos centruose buna, arbe is vatos kokios daryti akinukai toks biski paplyses nu rubeliia padaryti dar kokia kupra is sinteplono skrybeliuka lazda ir senelis biggrin.gif
labai grazios kaukes wub.gif avyte miela labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Žmona @ 2008 12 11, 18:13)
Vat Jums idejoms dar vienas zuikis...seses darbelis trimetinukui...na beveik

uau zaicikas thumbup.gif orginalu labai
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(ritperliukas @ 2008 12 11, 10:45)
niu va as irgi isbaigiau kostiuma mergaites bus snaige tai idesiu rezultata siandien gal ji  apsirengs  biggrin.gif  labai jau sunku ikalbeti apsirengti mano mergaite  smile.gif

Aš irgi turėčiau Snaigės kostiumą sukurpti. Tik neįsivaizduoju, kaip, o jau kt savaitę eglutė. doh.gif

O gal kas žinote, kur rasti visokių blizgalų purškiamų. T.y. karnavalinio makiažo - bet kad būtų vaikiškas, nealergizuojantis. Kaip kad Euroopoj ar pan. žaidimų kambariuose kad dažo vaikučiams veidus... blush2.gif
Atsakyti
niuva mano sedevras snaige. biski modelio veidas murzinas biggrin.gif
user posted image
dar cia ne visai gatvas bet jau daug maz vaizdas. truksta aksesuaru. tai kai jau busim po eglutes mestelsiu savo mergaite kaip jau isbaigtai atrode
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 12 lapkričio 2009 - 16:05
QUOTE(Snape @ 2008 12 11, 18:18)
Sveikos 4u.gif
Aš irgi turėčiau Snaigės kostiumą sukurpti. Tik neįsivaizduoju, kaip, o jau kt savaitę eglutė.  doh.gif 

O gal kas žinote, kur rasti visokių blizgalų purškiamų. T.y. karnavalinio makiažo - bet kad būtų vaikiškas, nealergizuojantis. Kaip kad Euroopoj ar pan. žaidimų kambariuose kad dažo vaikučiams veidus... blush2.gif

Tikrai, ir mane labai domintų dažai ant veido. Kaži, o jeigu su savo kosmetika padažyti? Mes tai lapę ant veido piešim. Su šešėliais baltais ir morkiniais pabandžiau - visai šviesūs gaunasi. Prastokai ir silpnokai atrodo.. Gal žinot su kuo būtų galima nupiešti? O jeigu su vandeniniais dažais? Kaži vaiko nesualegizuotų?
Atsakyti