Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

QUOTE(Semile @ 2009 11 15, 10:22)
kiek toks kainuoja g.gif


del visu kostiumu kainu - kur kruva is senuku imeciau - tai nueikit i www.senukai.lt, ten yra internetinis katalogas su kainomis. o nzn kaip dabar anksciau netgi buvodavo sudetas laikrastelis skanuotas i ta puslapi - tai galite net pasiziureti kokiose parduotuvese tais kostiumais prekiauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 19 lapkričio 2009 - 23:39
o su kokiais dazais galima piesti antveido?
maniske bus lape, gal kas turetumet ideju? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mano berniukas bus sernas patarkit prasau kaip daryt gal kas turi blush2.gif fantazijos visiskas nulis pas mane doh.gif
Papildyta:
ne sernas o seskas sory
Atsakyti
maniske siemet bus kralikas- zuikutis biggrin.gif tai suku galva kaip aprengti ausytes ir uodega tai turim bet kaip pacia aprengti net neisivaizduoju mastua kokius sortukus deti ir baltas pedkelnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2009 11 16, 21:28)
maniske siemet bus kralikas- zuikutis  biggrin.gif  tai suku galva kaip aprengti ausytes ir uodega tai turim bet kaip pacia aprengti net neisivaizduoju mastua kokius sortukus deti ir baltas pedkelnes  smile.gif

aš tik sijonuką tavo vietoj wub.gif , pūstą kokį wub.gif apačioje kailiukas thumbup.gif , fainas zuikis turėtų būti wub.gif
Atsakyti
Labas mamytės,
gal turit minčių kaip aprengti 6 metų pingviną?
Atsakyti
QUOTE(banguze @ 2009 11 17, 02:53)
Labas mamytės,
gal turit minčių kaip aprengti 6 metų pingviną?

as tai isivaizduoju baltus marskinius ir fraka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2009 11 16, 10:08)
o su kokiais dazais galima piesti antveido?
maniske bus lape, gal kas turetumet ideju? 4u.gif  4u.gif


Buna specialaus grimo vaikams, as vaiku neturiu, bet pati kai ant veido piesiu - tai su ryskesne kosmetika arba kryolan teatriniais seseliais smile.gif

Laputes kauke buvo jau sitoje temoje - nepatingekite paskaityti nuo pradziu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(margute77 @ 2009 11 16, 14:15)
mano berniukas bus sernas patarkit prasau kaip daryt gal kas turi  blush2.gif  fantazijos visiskas nulis pas mane doh.gif
Papildyta:
ne sernas o seskas sory



O seskuti - aprengt juodai, su balto kailiuko juosta per nugara smile.gif
Galima dar nugrimuot - o plaukucius nupurkst laku (jeigu sviesus - juodai), o per viduri balta skiauteryte padaryt.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 11 17, 08:46)
O seskuti - aprengt juodai, su balto kailiuko juosta per nugara smile.gif
Galima dar nugrimuot - o plaukucius nupurkst laku (jeigu sviesus - juodai), o per viduri balta skiauteryte padaryt.


Tas su balta skiautere - skunsas, o ne šeškas tongue.gif


O vaikiško grimo, net pagal tematiką sudarytų rinkinių ir, spėju, piešimo pavyzdžiu, yra didelis pasirinkimas Rududu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 11 17, 06:56)
Tas su balta skiautere - skunsas, o ne šeškas tongue.gif
O vaikiško grimo, net pagal tematiką sudarytų rinkinių ir, spėju, piešimo pavyzdžiu, yra didelis pasirinkimas Rududu 4u.gif



nu baisiai cia skirtumas, kai tai yra karnavalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 11 17, 12:29)
nu baisiai cia skirtumas, kai tai yra karnavalas biggrin.gif

A tai kam tada iš viso daryt kažkokias kaukes? Bele ką užmovei ir viskas... Koks skirtumas, ar sraigė, ar bitė tongue.gif

Kas turit kokių nenusibodusių minčių snaigės suknelei doh.gif ax.gif ?
Atsakyti
gal kas turit ka pasiulyt idomiau,nei pirktine kiskucio apranga?
laukiu pasiulymu... mirksiukas.gif
Atsakyti