Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

Mano vaikina siemet bus pranasas smile.gif Ka patatumet, kaip aprengti?
Atsakyti
Labas vakaras ...gal kas galite patarti,vaikas vaidins raganiu ...o ideju tai galvoje nulis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doole: 30 lapkričio 2009 - 18:50
Labas vakaras, gal gali kas pasakyti kur Vilniuje galima issinuomuoti kalinio ir policininkes kostiumus (jumoristinius) suaugusiems? ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
sunus bus pingvinu siemet, tai bandziau padaryti kepure su snapeliu ...
pirmakart isejo panasi i anti, o antra - i varna blink.gif
niekaip neiseina kad butu pingvinas.... jau ir googlinau ieskodama , nuotraukuose atrodo kaip pingvinas, o kai padarau - isejo varna biggrin.gif
gal kas daret ...

Atsakyti
QUOTE(liblanka @ 2009 11 30, 22:21)
Sveikos mamos,
sunus bus pingvinu siemet, tai bandziau padaryti kepure su snapeliu ...
pirmakart isejo panasi i anti, o antra - i varna  blink.gif
niekaip neiseina kad butu pingvinas.... jau ir googlinau ieskodama , nuotraukuose atrodo kaip pingvinas, o kai padarau - isejo varna biggrin.gif
gal kas daret ...

Ir man reik pingvino... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta48 @ 2009 11 26, 13:51)
Sveikos, mano mergaitė bus kregždė gal turit kokiu nors idėjų. Būkit geros padėkit. : ax.gif


Sveiki,
na tikriausiai baltos pedkelnytes, balta maikyte ar golfukas (aptemptas) + svarkelis-frakas juodos spalvos (kad galas butu ilgas iki keliuku). Bet vat kur toki gauti? nebent siutis? g.gif ax.gif O ant kaklo galima (maikytes atveju) dar uzdeti ar balta trumpa salikeli ar kaip pas arlekinus buna tokie kaspinai... Na gal taip kazkaip smile.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Doole @ 2009 11 30, 19:50)
Labas vakaras ...gal kas galite patarti,vaikas vaidins raganiu ...o ideju tai galvoje nulis  doh.gif


Gal koki ilga plosciu ir skrybele (kaip pas raganas) g.gif Kelnytes tamsias, o marskinukai, pvz. atlasiniai zali blink.gif Na, man jau bent toks ivaizdis iskarto "pasirode" kai perskaiciau jusu zinute wink.gif
Atsakyti
BATUOTAS KATINAS(zaliom kelnem)4klaseuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 20, 19:30)
sveikutes 4u.gif
nu va ir man prisireike kostiumo jau doh.gif  dukrai reikia peledos kostiumo 4u.gif gal netycia ideju turit blush2.gif

va pora radau pas jusčbet gal dar ak turit 4u.gif

http://www.janbrett....sks_the_owl.htm

http://www.a2z-kids....0077_161024.jpg


oi man irgi ta pati bėda-pelėdos kostiumas doh.gif -gal kas užmatė kur galima būtų išsinuomuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,kokie visi vaikuciai grazus,mamytes auksarankes wub.gif gal galit pasiulyti kokiu ideju Saules kostiumui,2 metuku mergytei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S-aldainiuke @ 2009 12 02, 11:21)
Sveikutes,kokie visi vaikuciai grazus,mamytes auksarankes wub.gif  gal galit pasiulyti kokiu ideju Saules kostiumui,2 metuku mergytei smile.gif



saldainiuke,mano mergaitė buvo saulyte, tai aš pati iš geltonos organzos kirpau kelis apskritimus, juos dėjau vienas ant kito, kažkaip apsiuvau, ir pasiuvau pūstas kelnites su karbatkom ir geltonas pėdkelnes (tik jos nuotraukose kažkodėl kaip baltos atrodė g.gif ). jei įdomu būtų tai gal dar kompe ir nuotr.turiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMYČIUKAS2: 02 gruodžio 2009 - 17:17
Sveiki,
mamytes, gal kuri siuvote telatabio kostiuma savo maziukui? Gal galetumet pasidalinti mintimis, kaip tai igivendinti? 4u.gif
Mes esame teletabiu fanai, tai noretumem, labai pasipuosti per dveju metuku gimtadieni, teletabio kostiumu wub.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2009 12 02, 18:46)
Sveiki,
mamytes, gal kuri siuvote telatabio kostiuma savo maziukui? Gal galetumet pasidalinti mintimis, kaip tai igivendinti? 4u.gif
Mes esame teletabiu fanai, tai noretumem, labai pasipuosti per dveju metuku gimtadieni, teletabio kostiumu wub.gif
Aciu 4u.gif


http://www.solnet.ee...lery/knk30.html

Gal kiek norspades isivaizduoti 4u.gif aplamai tas rusiskas tinklapiukas neblogas, labai daug ivairiausiu kaukiu, ivairia tematika, kitur net ir lekaliukai yra thumbup.gif
Atsakyti