Įkraunama...
Įkraunama...

Sausa rankų oda

Kamuoja problema: atšalus orams itin išsausėja, šerpetoja rankų oda (nors mane ši problema kamuoja visais metų laikais) verysad.gif

Kaip prižiūrite rankų odą? kokius kremus naudojate, kokias procedūras atliekate, kad rankos būtų švelnios? 4u.gif
Atsakyti
Mano irgi labai sausėja ,tai nežinau kokių tik kremų rankoms nesu išbandžius ,bet neatrandu tokio ,kuris tikrai patiktų ,kad būtų poveikis nors mažulytis ,net ir kartą rankas nusiplovus ax.gif
Dabar turiu tokį riebų ,pirkau iš Eurovaistinės [dabar jam yra taikoma nuolaida ,tai kainuoja apie 15 LT] Iš karto pasitepus uždeda tokį riebalą ,kuris neįsigeria visiškai ,tačiau žadu tept nakčiai ,gal pamaitins per naktį?Šiaip jo reikia labai nedaug,greit sušvelnina ,suglotnina odelę thumbup.gif Tik kvapas schmoll.gif Man primena tokių senų močiutės vaistų kvapą [ atrodo Sintomicino] doh.gif
Atsakyti
man padeda kosmetiniai aliejai smile.gif Gali pabandyti tepti ant dregnos odos. Tinka avokadu, sausmedzio ir kiti riebesni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 01 gruodžio 2007 - 11:41
aciu uz patarimus. 4u.gif Girdejau, kad padeda proceduros su karstu parafinu. ar bandete? ir koks efektas? smile.gif
Atsakyti
man ir aliejai thumbup.gif gerai sudrekina ranku oda wub.gif dar patiko poveikis TBS su kanapem, tikrai rankytes svelnios, sudrekintos, pasaka, tik jau to kremo kvapas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 12 02, 20:29)
man ir aliejai  thumbup.gif gerai sudrekina ranku oda  wub.gif dar patiko poveikis TBS su kanapem, tikrai rankytes svelnios, sudrekintos, pasaka, tik jau to kremo kvapas  blink.gif


norejau pasiteirauti : ka reiskia TBS su kanapem? aciu uz paaiskinima smile.gif
Atsakyti
dabar turiu eucerin kremą rankom
bet jis per lenvas manau stipriai šerpetojančiom rankom
kai man šerpetodavo naudojau Essex tepalą (sudėty tik vazelinas ir parafinas)
vaistinėse yra, tiiubelėse.
bet šitą essex tai tik nakčiai tepdavau nes geriasi jis labai lėtai, dieną neįmanoma būtų..
Atsakyti
QUOTE(Madera @ 2007 12 02, 23:32)
norejau pasiteirauti : ka reiskia TBS su kanapem? aciu uz paaiskinima smile.gif


The Body Shop, ranku kremas su kanapem mirksiukas.gif

http://www.thebodyshop.lt/pub/?id=114
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 12 02, 23:09)
The Body Shop, ranku kremas su kanapem  mirksiukas.gif

http://www.thebodyshop.lt/pub/?id=114

Jo, sitas tai gerulis kremukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 12 04, 04:38)
Jo, sitas tai gerulis kremukas  thumbup.gif


Pats nuostabiausias thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai is Euro vaistines kazkoki kremuka už 5lt ranku gydymui perku
Atsakyti
As Exepialio riebu krema naudoju. Darbe pasitepu paprasciausiu Nivea.
Atsakyti