Įkraunama...
Įkraunama...

Sausa rankų oda

nakciai - migdolu alieju itrinu i dar dregnas rankas
diena - tepliojuosi Weleda kremuku su saltalankiais smile.gif
Atsakyti
Man Weledos saltalankiu kremukas irgi labai patiko, tik ziemai man jis per silpnas, bet to labai brangus verysad.gif

Reiks isbandyt aliejukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Madera @ 2007 11 30, 19:01)
Kamuoja problema: atšalus orams itin išsausėja, šerpetoja rankų oda (nors mane ši problema kamuoja visais metų laikais)  verysad.gif

Kaip prižiūrite rankų odą? kokius kremus naudojate, kokias procedūras atliekate, kad rankos būtų švelnios? 4u.gif

Naudoju Mary Kay "aksominiu rankeliu" prieziuros sitema. Tai prabangi ranku odos prieziura namu salygomis. Ieina trys priemones- naktinis kremas/vaskas, ranku prausimo priemone (nuostabiai kvepia persikais) ir dieninis kremas.
Jeigu norite daugiau info apie sias priemones, parasykite man asmenine zinute.
Atsakyti
Dove krema. man labai padeda thumbup.gif
Atsakyti
o tas migdolų aliejukas gal vaistinėse yra? Taip ir vadinasi? ir kiek maždaug kainuoja? Norėčiau jo įsigyti
Atsakyti
as naudojau les karites ranku krema, pirkau vaistinej, su sviestmedziu jis. Ziemai man jis per lengvas, turiu kaip tik dabar meginuka l'occitane kremo su sviestmedziu, sis turetu buti labai geras, reikai isbandyti. Taip pat geras Margaritos kremas su salaviju jei neklystu ax.gif O stebuklingiausias dalykas pasaulyje man yra toks kremas, kuris yra vien si naturaliu produktu, gaminamas Lietuvoje, pavadinimo nepasakysiu, nepamenu. Buna per parodas ji pardavineja. Labai suskilusias rankas, suskerdusias lupas pernakt sutvarko, kur su kitomis priemonesmis ilgai reikia tepliotis, tiesiog aukso vertas dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar atradau neutrogena rankų krema. Labai geras mano sausoms rankoms. Geresnio dar nemačiau. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
nakciai itrinu alyvuogiu aliejum ir uzsidedu medvilnines pirstinaites,kad geriau isigertu ir patalynes nesuteptu,o diena oliva krema su alyvuogiu aliejum 4u.gif
Atsakyti
nepykit, visos temos, nors ir trumpos neskaitau, tik pasidalinu savo patirtimi, nes sia beda issigydziau.

1. indus plaudama naudoju pure indu plovikli - tipo jautriom rankom
2. visa buitine chemija lieciu tik su guminem pirstinem
3. skalbiu automatu, tai cia dideles bedos nera
4. rankutes teplioju garnier intensive care extra-dry skin (diena) ir neutrogenos ranku kremu (vakare, nes riebesnis)

na man to kaip ir pakanka ax.gif
Atsakyti
o kam nors teko naudoti Uriage rankų kremą? Būtų įdomu atsiliepimai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
suradau TBS analoga, Aldo Vadini Extra, su alyvuogiu aliejumi ir granatu seklom, labai gerai drekina, po pirmo karto nenusiplauna, zodziu fainulka wub.gif

pirkau Eurokose 100ml ~11lt
Atsakyti

smile.gif Man padeda kosmetiniai aliejai. Juos naudoju ant dregnos odos. Tinka avokadu, sausmedzio.
Dar pasidarau rankoms kaukę: medus,citrinos sultys,sviestas. Viskas lygiomis dalimis, ir tepi ant rankų, jei sausas veidas galima ir ant veido.PO 10min. viską nuplauni ir patepi kremu. Man tai labai veiksminga. bigsmile.gif



Atsakyti