Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

QUOTE(VBP @ 2009 02 27, 19:49)
Mes per vedybu metines vestuves baznycioje organizuojame  wub.gif




o kaip tai imanoma? leidzia baznycioje tuoktis kasmet is naujo? kur ir kaip cia prasyti reiketu?..
Atsakyti
QUOTE(editapaulius @ 2009 03 09, 23:25)
o kaip tai imanoma? leidzia baznycioje tuoktis kasmet is naujo? kur ir kaip cia prasyti reiketu?..

cia mergina turbut turejo omeny, kad jie yra susituokia civiline santuoka, o dabar praejus metams susituoks baznycioj, t.y palaimins savo santuoka ax.gif

Atsakyti
as tai galvoju kai bus 5 metai kaip vede tai reiketu atnaujinti priesaika.
Atsakyti
smile.gif Mes kiekvienais metais paminim,gaunu gėlyčių,kartais nuvažiuojam kur kavinėj pasėdėt. Šįmet bus 15 doh.gif keista,bet vyras nori šventės blink.gif aišku malonu,bet ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors kokiu nauju ideju turit? smile.gif
Atsakyti
Galiu papasakot kaip mes sventem mano seneliu auksines vestuves.
veiksmas vyko Klaipedoje. Visi sveciai susirinko baznycioj, tuo tarpu prie namu privaziavo papuostas limuzinas (puosem aukso spalva). man limuzinas jau nera "kazkas tokio", bet seneliams ispudis nerealus. kaip jie sake: niekad negalvojom,kad pamatysim,kaip jis atrodo is vidaus".
baznycioj pirmas ejo proanukis ir barste ziedlapius, paskui seneliai, paskui dukros su seimom. baznycioj palaimino ziedus, dukros uzriso juostas (jas spec. buvom vilniuje uzsake, ant ju buvo isausti jaunuju vardai). po baznycios visi sveciai vaziavo i baliavojimo vieta, o mes pasivaikscioti prie juros.pasifotografavome ir nuvaziavome i vieta. ten iteikiau balandzius, sakydama grazu teksta ir jie juos paleido. gimines tuo tarpu issirikiave lauke laike juostas. seneliai praejo pro juostu taka, uzlipo laiptais ir pries sale ju lauke ispaisyta sirdis ant agro pleveles (cia nusikopinau minti is paprastu vestuviu). iskirpe praejima i meiles sali, juos pasitiko stalo uzsedimu, issipirkom stala. tada buvo sveikinimai, paskui susedom valgyti. tada aisku issirinkom komendantus, atsakinga uz valgi, atstova rysiams su stalo visuomene, nes tokio kaip pirslio ir nebuvo.
po kiek laiko inesem zidini (ji naujai pirkom). nese ji - dukros, o as (anuke) sakiau grazu teksta apie tai,kad jie pries 50 metu dviese uzdege savo seimos zidini, po keliu metu prie jo jau glaudesi susilti mazos rankytes, dar po keliu metu dar vienos, o siai dienai jau net 26 rankos smile.gif
po kiek laiko zaidem kryziazodi. buvom paruose kryziazodi is auksiniu jaunuju gyvenimo, per projektoriu rodem smile.gif stalus padalinom i dvi komandas smile.gif buvo smagu smile.gif
poto sokiai pokiai smile.gif zaidimai:)
susedus antra karta prie stalo iteikem dideli varpa jiems ir poto eiles tvarka: pirmoji dukra, antra dukra, pirmas zentas, pirma anuke, antras zentas ir tt. ejom su mazais varpeliais ir juos kabinom ant didelio varpo smile.gif
antra diena buvo auksiniu jaunuju suris(pirkom toki balta varskes suri su zele gabaliukais). ir prie stalo dar darem toki zaidima "darbu pasidalijimas". per pirmas vestuves jaunieji traukia ka darys, o musu jaunieji trauke ir skaite, ka jie dare per savo seimynini gyvenima smile.gif
pvz. anukams pasakas sekiau AS, kelnes lyginau As ir tt smile.gif

virs jaunuju buvom pakabine skaiciu 50 ir prie ju is rutu supyne ir prikabine pirmas vardu raides. ant sienu buvom padare paveikslu galerija smile.gif prispausdinom foto is auksiniu jaunuju gyvenimo: ju vestuviu foto, anuku gimimas, vestuves ir tt.

uj, kiek daug prirasiau, bet gal kam pades smile.gif
Atsakyti
Man labai grazu ant tauriu isgraviruotas eilerastis auksinem raidem ax.gif
Skaityti galima tik abi taures sudejus, po viena neiseina 4u.gif

Dar galima renovuoti sena vestuvine nuotrauka ir padovanoti 4u.gif

Dar yra galimybe uzsakyti knyga kad padarytu...cia kazkus SM maciau...man labai patiko ideja wub.gif

Per pacia svente turetu dalyvauti pagrindiniai vestuviu dalyviai ir pasakyti kazka apie atsiminimus...

Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Šį rudenį tėvelių laukia 50 metų gevenimo kartu jubiliejus-AUKSINĖS VESTUVĖS. Aišku, jau dabar pradedam ruoštis tokiai sukakčiai. Labai būčiau dėkinga, kas galėtų parašyti, patarti kaip įdomiau visa tai atžymėti
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2009 04 17, 13:13)
Man labai grazu ant tauriu isgraviruotas eilerastis auksinem raidem ax.gif
Skaityti galima tik abi taures sudejus, po viena neiseina 4u.gif

Dar galima renovuoti sena vestuvine nuotrauka ir padovanoti  4u.gif

Dar yra galimybe uzsakyti knyga kad padarytu...cia kazkus SM maciau...man labai patiko ideja wub.gif

Per pacia svente turetu dalyvauti pagrindiniai vestuviu dalyviai ir pasakyti kazka apie atsiminimus...

Tai tiek 4u.gif

o mums sutampa taip kad mano pacios vestuves rugpjuti ir seneliu auksines vestuves vasara, tai noretusi ka nors pamineti per musiskias vestuves, bet net nezinau kada ir ka pasakyti. Norisi kokia staigmena paruosti, nors jie prase nieko nedaryti, nesvesti, bet as labai noreciau ju auksines vestuves pamineti. Gal kokiu ideju?
Atsakyti
QUOTE(Erdve @ 2009 04 17, 13:07)
uj, kiek daug prirasiau, bet gal kam pades smile.gif


ACIU TAU LABAI user posted image
Atsakyti
Smagu jei kam padejo smile.gif
Atsakyti
Laba diena.Gal kas turite ideju kaip galima butu pamineti pirmasias vestuviu metines? 4u.gif
Atsakyti