Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelių modeliai

Ten tie kampai tokie keliais sluoksniais vienos suknelės- tokie kaip du kvalbonai iškarpyti kampais, vienas virš kito o tos kitos suknelės, ne sluoksniais, bet irgi iš kelių dalių taip sudaryti tie kampai... Bet mintis gal ir nebloga- dar buvo šovę į galvą nusipirkti kokią ilgą palaidinę, kokios dabar madoj, ir tuos kampus prisiūti tiesiog prie jos, iškirpus iš kitos medžiagos- bet vėl gi, spalvą ir raštus būtų sunkoka priderinti..

Ech, o tie kampai, net jei tinka prie figūros ir ūgio, tai kažkaip dažniausiai dvelkia arba turgumi, arba visokiomis vestuvėmis, ir yra neitin madingi dabar- o aš noriu paprastesnės suknutės, tokios kur vasarą į gatvę išeiti tinka, ir dar kokios ne balinės ir ne proginės- bet su kuria į teatrą ar padoresnę kavinę nueiti galima.. verysad.gif

Nu bet gal ir nebloga mintis perkonstruoti suknelę kokią ax.gif Reik prasieiti per parduotuves..

Merginos čia prideda visokių gražių, elegantiškų, meniškų garsių dizainerių ir pasaulyje žinomų mados namų suknelių, avangardiniais arba minimalistiniais fasonais, dauguma trumputės, klasikinių spalvų- dailios tikrai.

Jei būčiau tokia, kuriai tinka jos- tik tokias ir nešiočiau, ir į turgų kojos nekelčiau. Bet man įdomu ar visos čia rašančios merginos yra tokios gražios, kad joms tinka visos tokios suknelės, ar čia jos žavisi tik suknelių nuotraukomis, ar įsivaizduodamos jas ant savęs?

-nes, nu pripažinkime, ne kiekviena iš mūsų atrodo kaip pop žvaigždė ar manekenė, kuriai tinka viskas, ir kuriai nereikia mados derinti prie savo tūkumų..
Atsakyti
Gal kas turit ar zinot is kur atsisiusti sukneles iskarpa nesciosioms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 06 06, 17:54)
Gal kas turit ar zinot is kur atsisiusti sukneles iskarpa nesciosioms? ax.gif

Nuėmus diržą gautųsi nėščiajai visai lengvutis rūbelis ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_Š @ 2008 06 20, 11:17)
Nuėmus diržą gautųsi nėščiajai visai lengvutis rūbelis  ax.gif user posted image


gal ir neblogas rubelis, bet man reiktu vestuvems kazko kitokio... man labai grazu, kur iskart po krutines susiaureja, o paskui vel plateja. o jei dar plisuota wub.gif
lindex'e tokia grazia suknute maciau, bet mano krutine jai per didele verysad.gif
Atsakyti
Jei gerai suprantu, tai burdos 5 nr kažkas panašaus:

http://www.burdafash...34-1616807.html

Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 20, 21:05)
Jei gerai suprantu, tai burdos 5 nr kažkas panašaus:

http://www.burdafash...34-1616807.html


Tikrai superine suknyte- bet cia be liemeneles reiktu eit, o as jau negaliu sad.gif nebent kazka keisti. apsiziurejau, kad ir 5 nr neturiu doh.gif na, gal dar kur ir galima rast be bibliotekos... g.gif o kaip burdos salone? nebuna?
nors pati jau nebezinau, ar iseis man siutis- vakar ligoninej atsiduriau doh.gif nestuke.gif
Atsakyti
burdos salone anksčiau tai būdavo daug senesnių nr. Paskutinį kartą kaip buvau, tai nelabai kas buvo. Nežinau, ar populiarūs nr pasitaikė ir viskas išpirkta buvo, ar mažiau užsisako. Bet tik vienu nr. senesnis gal ir būtų. g.gif

o limenėlės būna nuimamomis šleikomis, gal galima ją kiek prikabinti prie suknelės, tai tos suknelės petnešos laikytų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 21 birželio 2008 - 13:30
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 21, 14:29)
burdos salone anksčiau tai būdavo daug senesnių nr. Paskutinį kartą kaip buvau, tai nelabai kas buvo. Nežinau, ar populiarūs nr pasitaikė ir viskas išpirkta buvo, ar mažiau užsisako. Bet tik vienu nr. senesnis gal ir būtų. g.gif

o limenėlės būna nuimamomis šleikomis, gal galima ją kiek prikabinti prie suknelės, tai tos suknelės petnešos laikytų...


apie nuimamas jau net nesvarstau- pas mane 70FF, vos sukisu i F, nes didesniu jau nerandu. nebent ten paplatinus siek tiek ties peciais, kaip manai?pora cm gal ir padetu g.gif
Atsakyti
Nesimato, kaip ten nugaroj. Jei nugaroj nėra labai apnuoginta, tai galima gal kokius ale sparniukus prisiūti ant pečių, ar kokius nėrinius, kad liemenuko petnešų nesimatytų.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2008 06 21, 16:38)
Nesimato, kaip ten nugaroj. Jei nugaroj nėra labai apnuoginta, tai galima gal kokius ale sparniukus prisiūti ant pečių, ar kokius nėrinius, kad liemenuko petnešų nesimatytų.


tikrai- galima ir sparniukus, kokias juostute papildoma-gipiura. o nugaros tai nesimato. nors kad ten yra rankoves- aiskiai matosi, tai tikekimes ir nugara yra. gal kas rurit burda 08-05 ir galit paziureti?
Atsakyti
nieks vasarai suknyciu nesiuva? g.gif
Atsakyti
AusraJ man sita labai labai wub.gif wub.gif
user posted image

QUOTE(Kerpena @ 2008 06 20, 22:05)
Jei gerai suprantu, tai burdos 5 nr kažkas panašaus:

http://www.burdafash...34-1616807.html

bet cia jau taip reik ziuret pagal figura , nes man tai toks mogeliukas kai buvau nestuke.gif netiko juodai
Atsakyti