Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių sandėliukas

Galėčiau ir aš prisidėti ax.gif turiu daug vaikiškų rubelių ir žaislų atrasčiau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Perkraustem spinta, turim drabuzeliu. Ir mamoms keleta ir vaikams didesniems. Dar turiu zaisliuku minkstu ir ne tik, visokiu niekniekeliu namams papuosti. Ismesti nenoriu, neviskas prekines isvaizdos, taciau drabuzeliai neskyleti, jei ir panesioti, tai tvarkingi, o zaisliukai beveik nauji dauguma. Gal dar patalynes atliks.. Kur galeciau atiduoti? Esu ne is siauliu, bet daznai atvaziuoju ten, tad galeciau kam nors perduoti, jei tik kam reikia.
Jei galite bent ta paramos centro adresa parasykite.

Laukiu atsakymo arba cia, arba AZ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 12 10, 14:14)
o ar negeriau būtų nuvežti į labdaros centrą ar kaip jis ten vadinasi  g.gif

Nelabai pasitikiu as tokiais centrais nes ne viskas nueina pas tuos kam labiausiai tu daiktu reikia unsure.gif g.gif Tas pats kaip prie konteinerio padet.
Atsakyti
Ir as vakar pasiknisau spintukej ax.gif Taigi radau tokiu daikciuku:
1. Zaisliukai kudikiui
2. Kudikio nosytes siurbliukas
3. Sukytes kudikiui
4. Nesciosios dirzas
5. 100% medvilninis pledukas 75+100cm
6. Vilnone pagalvele kudikiui 15+23cm ir 5 uzvalkaliukai

Gal ne taip jau ir daug bet gali buti sioks toks kraitelis nestukei nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis,mano draugė rubelius vežė tiesiai į vaikų namus,sakė labai džiaugėsi ir dėkojo ir aš ruošiu kraitelį ax.gif
Atsakyti
Dovanoju rūbelius 6-9mėn berniukui 4u.gif
rašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Dėkui *Rita* už temelę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Savaitgalį atrinkau du maišus rūbelių (tik nebespėjau nufotografuoti). Yra ir geresnių, ir prastesnių, bet manau, kad siuntimas neatsipirktų. Dar galėtume savaitgaliui į Radviliškį pristatyti 4u.gif Rūbeliai daugiausia naujagimiukams (0-3 mėn.), bet yra ir didesnių.
Šiaip nedrįsčiau tokių rūbelių siūlyti, bet kaime mums jie labai "suėjo" thumbup.gif
Bendraukime až 4u.gif
Atsakyti
padovanota šauniai mamytei iš Rokiškio rajono smile.gif
Atsakyti
Manau puiki tema, aciu lolitux thumbup.gif
Mamytems siulau keisti/dovanoti isaugtus rubelius ir zaisliukus.
Mes taip pat galime dovanoti savo mergaites 0-6 men rubelius ir labai noretume gauti zaisliuka koki. Rubeliai gal ir nera puikios bukles, bet deveti tikrai galima. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tastyte @ 2009 11 23, 15:40)
Manau puiki tema, aciu lolitux  thumbup.gif 

Oi, čia lolitux temą sukūrė? Labai atsiprašau doh.gif Dėkui lolitux 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aš buvau kitą temą sukūrusi, bet SM, prijungė mane prie šitos, ir kažkaip mano žinutė išėjo pirmoji, na bet ne esmė-svarbiausia, kad tokia temelė yra, man nesunku bus ją kaskart atnaujinti 4u.gif
Atsakyti
Merginos, temą sukūriau aš, bet kadangi ši mintis kilo tada, kai pamačiau sukurtą Jolitux temą apie atiduodamus rūbelius, tai tiesiog sujungiau į bendrą, kad ir Šiauliai turėtų savo sandėliuką mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tastyte @ 2009 11 23, 17:40)
Manau puiki tema, aciu lolitux  thumbup.gif 
Mamytems siulau keisti/dovanoti isaugtus rubelius ir zaisliukus.
Mes taip pat galime dovanoti savo mergaites 0-6 men rubelius ir labai noretume gauti zaisliuka koki. Rubeliai gal ir nera puikios bukles, bet deveti tikrai galima.  mirksiukas.gif

Ne, keitimai čia nelabai tinka, taip pat ir pardavimai - čia tik dovanojame savo išaugtus rūbelius, nenaudojamus daiktus tiems, kam dabar yra sunku ir negali įpirkti.
Jeigu norite mainytis ar pardavinėti, tokią temą kurkite Skelbimuose (tik prieš tai apsižvalgykit, ar nėra tokios temos jau sukurta). Sėkmės
Atsakyti