Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Taip ir daryk.
Viena panaudosi pirmai dienai, o kita antrai sokiai.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
pasigrožėjimui ,o gal idėjom
http://keep4u.ru/ful...f3249087564/jpg
Atsakyti
niu mergaites, kiek as cia groziu apziurejau.. wub.gif auksarankes tikrai thumbup.gif
ieskojau minciu savo dukrytei krikstynom, ir net keleta modeliuku tam radau..aciu jums visoms..sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Idesiu ir as keleta smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ridikute Antra labai graži wub.gif
Atsakyti
O as jau apsisprendziau del savo sukneles smile.gif. Medziaga jau pas siuveja. Suknele bus siuta, o virsus (ant krutines ir nugaros virs korseto) ir kai kurios vietos kitur apipavidalinta neriniais. Zodziu, galutinis variantas dar negreit smile.gif
Atsakyti
dar viena nuotaka pasipuoš mano suknele ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
super darbelis, man tai pritrūktų kantrybės tokias grožybes nunerti..
Atsakyti
QUOTE(viktory @ 2008 05 06, 22:25)
super darbelis, man tai pritrūktų kantrybės tokias grožybes nunerti..



ačiū 4u.gif
jau ir man šį kartą jos vos vos užteko ax.gif
Atsakyti
Viliuteee, koooks grožiiiis wub.gif Pagarba tavo kantrybei ax.gif

Aš tai sustabdžiau su visu šitu reikalu rolleyes.gif Turiu dabar rūpestėlį mažą, tai nežinau kaip čia man su tuo suknelės gaminimu bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 05 06, 23:27)
Viliuteee, koooks grožiiiis  wub.gif Pagarba tavo kantrybei  ax.gif

Aš tai sustabdžiau su visu šitu reikalu  rolleyes.gif  Turiu dabar rūpestėlį mažą, tai nežinau kaip čia man su tuo suknelės gaminimu bus  doh.gif


ačiū už pagyrimus 4u.gif
bet juk rūpestėliai praeina ir vėl galima tęsti suplanuotus darbus ax.gif Negalima taip greitai pasiduoti.Aš šitą suknelę net ligoninėje su vaiku po operacijos gulėdama nėriau.Užsakymas buvo priimtas ir trauktis nebuvo kur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 05 07, 09:34)
ačiū už pagyrimus 4u.gif
bet juk rūpestėliai praeina ir vėl galima tęsti suplanuotus darbus ax.gif Negalima taip greitai pasiduoti.Aš šitą suknelę net ligoninėje su vaiku po operacijos gulėdama nėriau.Užsakymas buvo priimtas ir trauktis nebuvo kur ax.gif

Na taip sutinku su tavimi. Tik vat mano tas rūpestėlis ne laikinas, o visam gyvenimui 2.gif
Bet mintis ta niekur nedingsta thumbup.gif Be nertos/megztos suknelės aš nesiženysiu lotuliukas.gif
Atsakyti