Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl nerodo mano nuotraukų?

man ir nebeina idet nuotraukeliu.seniau galejau o dabar nebeleidzia.kur problemos?padekit
Atsakyti
Kaip man išaiškino supermama, tai yra duodama riba, kiek K galima dėti. Kas neturi 100 žinučių, gali prisegti failiukus, kol nepasieks 1000 Kb ribos.
O kas turi virš 100 žinučių, tuomet ta riba yra lyg 3000Kb (jei gerai pamenu). Taigi, jei jau pasiekta ta riba, tuomet nebeleidžia priseginėt failų jokių.
išeitis- reikia savo valdymo skyde pratrinti seniausias nuotraukas, tuomet vėl leis dėti atitinkamo dydžio nuotraukas (kiek pratrynės, atlaisvinot vietos).
Ar paaiškėjo?
Atsakyti
supratau.bet kaip is to valdymo skydo jas istrinti? g.gif g.gif
Atsakyti
nebesuprantu.as paziurejau savo valdymo skyde kad tik dar 7 %panaudojau nuotraukom.tai odel neina daugiau idet?padekite
Atsakyti
Eini į "mano nustatymai". Paskui kairėje beveik apačioj spausk Manage Your Attachments. Ir ten duoda trint nuotraukas.
Šiaip nelabai supratau, kur tu pažiūrejai, kad nuotraukom panaudojai tik 7%. Gal tu žiūrėjai kiek žinutėm užpildyta.
Beje, kai tu priseginėji failą, tai apačioj juk spaudi Browse. Ar taip? Tai vat pabandyk įeiti į langą "atsakyti" (tiesiog čia), ir pažiūrėk apačioj šalia to Browse kairėj, kiek dar tau likę Kb.
Ten taip turi būti parašyta:

Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis:


Atsakyti
nu tai as visas nuotraukas istryniau is savo temos.nors aisku nereikejo:(
raso kad gal;iu prisegt 2.93mb
bet vis tiek neina.nesuprantu as visai mad.gif
Atsakyti
Žinai, o kokio dydžio būna ta tavo viena nuotrauka, kurią nori įdėti?
Nes Supermama yra uždėjusi apribojimus, jog negalima dėti nuotraukos didesnės nei 30K. Tai galbūt tavo nuotrauka yra didesnė, todėl ir neįdeda. Aš prašiau jos nuimti apribojimą, bet kažkodėl jokių signalų neduoda. Tai teko dėt per Bangą.
O iki 30K man savo nuotraukų nėjo sumažinti, nes tuomet jos gaunasi labai labai mažytės, kad nieko nesimato. O jei padarai tokia, kuri dar padoriai matosi, tuomet gaunas žymiai daugiau Kb.
Atsakyti
nesuprantu visai nesenai buvau idejus nuotraukas kurios buvo 40kb ir 60kb.o dabar turiu sumazint iki 30kb.kazkokia nesamone.kam tie apribojimai.galetu padaryt iki kokiu 50 kb
Atsakyti
Taip. Ir man pirma leido. Tačiau Supermama paskui uždėjo apribojimus.
Atsakyti
Tai jei 100 zinuciu neturi is kompo ideti negali, ar taip supratau?
Bet man ta choose mygtuka rodo nuotrauka ikelti lyg ir leidzia, bet poste rodo tik [atachment]
Atsakyti
Ir kodel ne visas zinutes skaiciuoja user posted image
Atsakyti
Kol nėra 100 žinučių, leidžia įkelti nuotraukų, kurių kiekvienos dydis ne didesnis nei 30Kb, ir kol visų nuotraukų suma pasieks 1Mb. Tai išeitų maždaug apie 30 nuotraukyčių.

O žinučių neskaičiuoja šiame forume, skelbimų forume ir dar kai kuriuose.
Visur kitur skaičiuoja
Atsakyti