Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(6663 @ 2007 12 06, 04:46)
Eslauda, tavo nuotraukos - nerealios..Norisi griebt shakute ir kabinti tiesiai per ekrana biggrin.gif

drinks_cheers.gif Kaip noreciau. blush2.gif Labai skaniai atrodo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 06, 13:51)
Dekui, cia vyro nuopelnas  blush2.gif  thumbup.gif
Baltymai issimaise lengvai, guzeliais nesusoko. Mesa uzpyliau plakiniu ir paminkiau maiselyje  smile.gif  Medu idejau dirbtini 4u.gif


bigsmile.gif vyras tau fotkina - saunuolis, maniskio nepriprasytum... sakytu tokiom nesamonem neturiu laiko cool.gif
aciu uz atsakymus. tikrai reiks pabandyti, nes megstam kinietiska maista thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 06, 01:36)
Na o as siandien buvau uzklydus i kinietisku patiekalu tema. Va kas is to isejo  bigsmile.gif
Kiauliena kinietiskai.



Tikrai isvaizdziai atrodo essen.gif Net valgyt uzsinorejau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
be reikalo čia pas jus įlindau doh.gif sedžiu darbe,valgyt kaip šuo noriu,o čia taip niam niam blink.gif lendu lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2007 12 06, 01:05)
smile.gif Aciu, kam patiko.
Cia labai lengvas patiekalas: Kai sumeciau morkas i puoda, tuo metu pjauciau mesa, supjauscius ja sudejau ir pjausciau bulves, zodziu, kol pjaustai, troshkinasi visa kita smile.gif ..Va agurkelius del tik tada, kai bulves suminkshtes smile.gif Tada suberk megiamus prieskonius ir ipilk vandens nemazai (nes visos darzoves labai sugeria i save visa skysti)
Sekmes 4u.gif



Aciu labai 6663 uz recepteli, siandien gaminau , gavaosi labai skaniai thumbup.gif idejau dar sampinjonu smile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2007 12 06, 20:58)
Aciu labai 6663 uz recepteli, siandien gaminau , gavaosi labai skaniai  thumbup.gif  idejau dar sampinjonu smile.gif  4u.gif  wub.gif

mm, niam niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 06, 01:36)
Na o as siandien buvau uzklydus i kinietisku patiekalu tema. Va kas is to isejo  bigsmile.gif
Kiauliena kinietiskai.
Garnyras – ryziai, kiausinis, krevetes, vegeta. Viskas pakepta keptuveje.
1kg. kiaulienos nugarines supjaustom griezineliais ir uzpilam marinatu. Paliekam valandai. Isplakam 3kiausinio baltymus su 3 v. saukstais krakmolo ir siek tiek druskos. Kiauliena  ismirkome plakinyje ir apkepam.
Padazas – 2 saukstai medaus, 2 saukstai sojos, 2 saukstai aliejaus, 2 saukstai naturaliu citrinu sulciu, 7 smulkintos skilteles cesnako.  Padaza supilam ant kiaulienos ir kelias minutes pakepinam.
Gavosi labai skaniai, kaip tikram kinieciu restorane  thumbup.gif

bigsmile.gif eik tu sau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif psio,tikrai pasigaminsiu artimiausiu laiku bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi nusipirkau siandien mesgali kitiesiskam patiekaliukui, gal ryt arba sekmadieni pagaminsiu ax.gif o dabar verdu garuose obuolius ir kriauses irgi pagal ESLAUDOS recepteli... su sokoladu bus man, o vaikui be nieko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2007 12 04, 19:06)
KAIP JUS KEPAT BULVES ORKAITEJE?Kiek kepu jos man visada SAUSOS gaunasi  verysad.gif


As tai supjaustau skiltelem ir paverdu kokias 7min ir i skarda,prieskoniai+aliejus.
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 06, 01:36)
Na o as siandien buvau uzklydus i kinietisku patiekalu tema. Va kas is to isejo  bigsmile.gif
Kiauliena kinietiskai.

kaip skaniai atrodo,seilė tįsta rolleyes.gif
Atsakyti
Rodau savo pietus
vistiena marinuota vyne, po to patroskinta su darzovemis
user posted image
ir vienos forumietes (eslaudos) rekomenduotos kriauses (virtos greitpuodi... viriau obuolius ir kriauses, so triufeliais man, o be - vaikui) thumbup.gif tikrai labai labai skanus desertas... suvalgiau prie kavos thumbup.gif
user posted image

iskrapsciau seklas su tokiu irankiu, tada labai graziai issilyde triufeliai viduje
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 07 gruodžio 2007 - 19:41
Aciu visom uz pagyrimus patiekalui ir komplimentus mano fotografui blush2.gif 4u.gif
Kriausytes tikrai labai skanios gaunasi, be to labai lengva ir greita, o rezultatas - gurmaniskas thumbup.gif
Neryte, patiko tavasis patiekaliukas thumbup.gif Vistiena tokia tamsi atrodo, turbut marinavai raudonam vyne. As niekad nieko nedarius su alkoholiu, noreciau isbandyt blush2.gif Kokiam vyne marinuot, kiek laiko? O dar deti kokiu prieskoniu ar tik vynu uzpilt? Patiko tavo darzoves. Fainai supjaustytos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 08 gruodžio 2007 - 03:00