Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo kalendorius

Nepraėjo ir menuo kaip pažadukė SuperMama tongue.gif idėjo Nėštumo kalendorių.


Labai dėkoju forumo dalyvėms: Meka, Cipliukas, Irena, Tera, Krika, Babble, Sunny, IngaM, Migele, Mama2T, Jaunute, Degute, Molli, Vepla (tikiuosi visas paminejau) uz suteiktą pagalbą ir vertimus. Be jūsų tikrai to kalendoriaus dar kokiu pora metų nebūtų. smile.gif

Atsakyti
Aciu uz sugaista laika del musu user posted image
Atsakyti
Musu mieloji Supermama, aciu Tau labai, kad rupinies ir stengies del musu !!
Atsakyti
Šaunuolės, tikrai fantastiškas kalendorius. clap.gif thumbup.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif WOW thumbup.gif

Nu nebutu super wink.gif
Atsakyti
As zinojau savo numatyta gimdymo data, bet nezinojau paskitiniu mestruaciju (o tokiu kaip ir nebuvo po dukros gimimo tongue.gif ) O va super-kalendorius parode, kaip man ten viskas klostesi thumbup.gif
Atsakyti
Aha, man patiko mazylio kalendorius:
O muzika! Kokie genijai tave kūrė?! Kiek liūdesio, nusivylimo, švelnumo ir meilės Bethoveno "Mėnesienos sonatoje" . Jis paskyrė ją Džiuljetai Gvičardi - nuostabiai šešiolikmetei aristokratei, su nuostabia šypsena ir angelišku veidu. Meilė įkvėpė jau beveik kurčia Bethoveną tokiam kūriniui.

gerai cia, turbut ir as labai daug zinojau pries gimdama, o po to viska uzmirsau. biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, Supermama, uz puiku kalnedoriu! thumbup.gif
Tiek daug reikalingu ziniu vienoje vietoje, tiesiog fantastika clap_1.gif !!!
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]

Aciu uz toki kalendoriu, dar nenuejus pas gydytoja suzinojau, kada gims mano vaikelis, o gydytojas ta data patvirtino: skirtumas 3 dienos:) kol kas neaisku, kas klysta:)
Atsakyti
man visiskai sutapo ir ka pati suskaiciavau, ir ka sis kalendorius apskaiciavo ir ka gydytoja apskaiciavo biggrin.gif
Kaip supratau, sitas kalendorius rodo kiek pilnu savaiciu jau yra sueje. Jei taip, tai

gal butu aiskiau, jei butu parasyta pvz, ne "12 savaitė", o "12 savaiciu". Bet cia aisku, smulkmena, tik as kelis kartus buvau susipainiojosi ar tik eina ta savaite ar jau tiek yra sueje... rolleyes.gif
Atsakyti
Nu neveikia man kalendorius - nors tu ka....

Apie nestumo kalendoriu pasiskaityti galiu, eilute "pasirinkite paskutiniu menstruaciju pirmos dienos data" matau, matau ir sekancia elute didziosiom raidem "menstruaciju data". ir viskas - daugiau nieko. Kame reikalas?
Atsakyti
Dabar prie kiekvienos savaiteles galite irasyti atsiliepima - kaip jauciates sia savaite. Manau ir kitoms busimoms mamytems bus idomu palyginti smile.gif
Atsakyti