Įkraunama...
Įkraunama...

Stumdukai - mašinėlės

Turim FP stumduka-masinyte, ir labai patenkinti, labai megsta pasivazinet
Atsakyti
as kaip tik ketinu pirkti savo maziukui toki zaisla, manau jie ir ismoke vaiksciot megsta juos pastumdyt. Pati galvoju gal sita pirkt, nes pas mus labai jau isreklamuotas 4u.gif
http://www.fisher-pr...p;pcat=gobabygo
Atsakyti
mes nusipirkom chicco 4/1 mašinele.važineja pasispirdamas kojomis thumbup.gif bet kaip stumdukas ji nekokia schmoll.gif per lengva.supamoji dalis visai vaikui nepatiko.gerai tik lankai apsaugos bent neiškrenta.
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2008 01 28, 12:31)
mes nusipirkom chicco 4/1 mašinele.važineja pasispirdamas kojomis thumbup.gif bet kaip stumdukas ji nekokia schmoll.gif per lengva.supamoji dalis visai vaikui nepatiko.gerai tik lankai apsaugos bent neiškrenta.

Aš irgi savo leliui nupirkau tokią mašinėlę. Šiaip tai ji neiš pigiųjų apie 400 lt. pardėj.kainuoja, o kai man pasiūlė naują už 160 griekas būtų buvęs nepaimti. O ir man pačiai ji atrodo labai gražiai, jau įsivaizduoju save, kaip lauke stumdau savo beibiuką. Vis įdomiau negu vežimukas. biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš norejau mašinytę i lauką vaikui pavasari išvežti bet girdėjau kad ratai labai garsiai barška g.gif nes plasmasiniai,o galėtu but guminiai.žiūrėsim kaip važuosim smile.gif
Atsakyti
As toki uzsakiau, bet maniske dar nevaiksto, didelio susizavejimo nepastebejau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš noriu nupirkti saviskiui stumduka tik nežinau ar verta, jis dar pats nevaiksto savarankiskai tik už rankytčiu abejoju ar eis su tuo stumduku, o kaip pilnai ismoks vaikscioti tai manau tikrai nenores stumdyti, jam juk bus patogiau eiti vienam ir galvoju ar nebus kad jis tik vieta namie užims g.gif
Atsakyti
mes kasdien varinėjam po buta su chicco 4/1 mašinėle lotuliukas.gif tetis nuėmė apsaugas tai pats užlipa pats nulipa lotuliukas.gif nors vienas nevaikšto mirksiukas.gif
Atsakyti
turim FP stumduka, bet jis daugiau tarnauja kaip paprastas zaisliukas ir griozdas, nelabai jau maniskis vaiksto. koki viena kart per diena pastumia ir tupiasi ropoti g.gif
Atsakyti
Mamytes,gal kas zinot,ar yra tu paspiriamu masinyciu guminiais ratukais?Norejom pirkt chicco 4-1,bet kai isgirdom kaip tie ratukai lauke garsiai tarska,tai nusprendem pasiieskot kitos.Mums reik tokios,kad galetume kieme ramiai vazinet,nu kad kaimynai prie langu nelektu ziuret kas cia kieme triuksma kelia.Jei kas zinot,parasykit kokios firmos ir kur butu galima ju gaut. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 12 07, 19:04)
Mes pirkom chicco 4x1 tai ir masinyte ir yra rankena stumti paciam maziukui,ir atskira rankena teveliams stumti,ir pasidaro supynes suptis. Maniskiui ji labai labai patinka. smile.gif  thumbup.gif

turejom tokia,bet man nepatiko kaip stumdukas ir lingavimo pozicija schmoll.gif
tiktai kaip paspirtukas gera kad nevirsta thumbup.gif ,bet neapsimoka tada pirkti ja nes per brangei iseina, ir ner kur sandieliot jos papildomu daliu verysad.gif
Atsakyti
Gal kas turi Toys stumduka? Kokia Jusu nuomone apie si stumduka?
http://www.toysrus.c...x?ProdId=346152
Atsakyti