Įkraunama...
Įkraunama...

Šri Lanka

Mes vasario mėnesį skridom su Qatar į Dohą iš Oslo, ten palaukėm 5 valandas, toliau su Sri Lankos oro linijom. Atgal taip pat. Labai nustebino Sri Lankos oro linijos, labai aukšto lygio, oro uostas taip pat, tiesa už kavą teks mokėti 6 dolerius. Per Kijevą neskridom,nes Ukrainos oro linijos kažkada juodajam sąraše buvo, atsiliepimai nekokie nors kaina labai nebloga. Pigiausia skristi iš Londono. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 18 balandžio 2017 - 00:30

Mes vasario mėnesį skridom su Qatar į Dohą iš Oslo, ten palaukėm 5 valandas, toliau su Sri Lankos oro linijom. Atgal taip pat. Labai nustebino Sri Lankos oro linijos, labai aukšto lygio, oro uostas taip pat, tiesa už kavą teks mokėti 6 dolerius. Per Kijevą neskridom,nes Ukrainos oro linijos kažkada juodajam sąraše buvo, atsiliepimai nekokie nors kaina labai nebloga. Pigiausia skristi iš Londono. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 18 balandžio 2017 - 00:33
QUOTE(vaičičeku @ 2017 04 18, 01:25)
<p>Mes vasario mėnesį skridom su Qatar į Dohą iš Oslo, ten palaukėm 5 valandas, toliau su Sri Lankos oro linijom. Atgal taip pat. Labai nustebino Sri Lankos oro linijos, labai aukšto lygio, oro uostas taip pat, tiesa už kavą teks mokėti 6 dolerius. Per Kijevą neskridom,nes Ukrainos oro linijos kažkada juodajam sąraše buvo, atsiliepimai nekokie nors kaina labai nebloga. Pigiausia skristi iš Londono. </p>


Mes irgi jau nusprendem skristi su Qatar ir Srilankan. Persedimas Dohoje, laukimas 5.20val.
Ka nuveiket per ta laika Dohos oro uoste?
Atsakyti

Mes irgi jau nusprendem skristi su Qatar ir Srilankan. Persedimas Dohoje, laukimas 5.20val.
Ka nuveiket per ta laika Dohos oro uoste?

 


Įsiterpsiu, jei stripriai neprieštarausite  :rolleyes:

 

Dohoje oro uoste tranzitiniams keleiviams yra organizuojamos nemokamos ekskursijos autobusu į miestą http://www.qatarairways.com/global/en/offers/doha-city-tour.page 

 

Aišku, jei turite tik 5 h, tuo nepasinaudosite, bet jei laukimo laikas ilgesnis, manau, visai įdomi patirtis turėtų būti  :4u:

Atsakyti
del Ukrainos avialiniju-ar jie ilguose skrydziuose maitina ir lektuvai didieji su TV, normaliais WC? esu keliavus tik trumpais skrydziais su sita kompanija, tai labia jau paprastas servisas buvo, ilgiems skrydziams noretusi daugiau komforto tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip į Šri lanką,bet skrendant į Dubajų jokių TV nebuvo, maistas tik už pinigus(galima iš anksto užsisakyti internetu). Lėktuvas normalus, WC įprastinis.

O ką jūs turit galvoj ''normalusWC'' ? Esu skridusi net su tai lėktuvais su kupra,bet visur WC tokie patys.Nebent biznio klasej kokie kitokie būna?
Atsakyti
Rasa, gal ir keistai parašaiau dėl WC:)smile.gif nekreipkit dėmesio:)smile.gif

aš irgi esu skridusi su Ukrainos avialinijomis iki Dubajaus, galvoju gal iki Srilankos kitais lektuvais skraido-kaip ir kitos avialinijos. Būtent lektuvų klasė ir skiriasi, jei netolimi maršrutai tai nieko tokio, kelias valandas gali pabūti, bet jei 8-10 valandų skrydžio metu nei TV, nei galimybes atsigert, kažka užkast, tada ir svarstai kiek verta jų siūloma akcijine kaina...

Elvita, kokia kainą Jūs radot skrydį per Doha ? kokiu laikotarpiu skrendat?

ar esat kaas keliavę spalio mėnesį?
Atsakyti

Kažin ko ten nenuveiksite, be to, realiai turėsite tik 3 valandas, nes keleivių daug, lėktuvai pilni, įsodinimas vyksta 2 valandas. Per tą laiką galėsite tik į kitus pasižiūrėti ir save parodyti.Į miestą neišvažiuosite nes per mažai laiko, turint omenį tranzitinės vizos įsigijimo reikalus ir tt. Reiktų kaip minimum 7-8 valandų. Mums tos 5.5 valandos neprailgo...gal tik šaltoka buvo, kondicionieriai labai šaldė.

Atsakyti
Mes skridom šiemet vasarį į Šri Lanką su Ukrainos avialinijom. Prieš tai ankščiau esame su jais skridę į Tailandą.
Lėktuvai normalūs, dideli. Valgyti ilgajame skrydyje duoda du kartus visiškai padoriai. Atsigerti irgi duoda tiek kiek kam reikia.. TV prie kiekvienos kėdės kaip kai kur būna nėra - tik dideli ekranai. Aptarnavimas normalus.
Oro uostas Ukrainoje taip pat normalus, tvarkingas, o ir kainos jame nėra labai didelės lyginant su kitais oro uostais (maisto, gėrimų).
Taigi, nemanau, kad dėl personalinių TV verta mokėti brangiau ir skristi su kitom avialinijom tik dėl to.. Mano tokia nuomonė..
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2017 04 20, 13:26)

Elvita, kokia kainą Jūs radot skrydį per Doha ? kokiu laikotarpiu skrendat?




Skrendam vasario 13-28d. 2 zmones Varsuva/Doha/Colombo ir atgal. Qatar/Srilankan avialinijos - 1233eur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 21 balandžio 2017 - 15:42
Dekui kad dalinates info..

dar klausymas del momondo, skuscaner sistemu-ar tik ieskote per sias svetaines bilietu ir tada tieisogiai is avialiniju uzsisakynejate ar perkate per nurodytas agenturas? per momondo randu tinkamus bilietus su Turku avilainijom bet perkant jau atsiranda eDreams ar kokia nors panasi agentura, bet bilietai pigesni nei oficialioj avialiniju svetainej. kadangi 4 bilietus planuoju pirkti tai noriu rekomendaciju ar saugu pirkti per momondo nurodomus puslapis, kad paskui taupant 200eur jaudintis ar iki rudens neprapuls tukstanciai eur... ax.gif ax.gif
Atsakyti
Aš pernai susiradau per momondo bilietus į Dubajų ir pirkau per tarpininką eTripsta.Viskas buvo gerai.
Bet su tarpininkai visko gali būti, ypač lietuviškais(pagal atsiliepimus internete). Aš visad už tai,kad pirkti per tiesioginius pardavėjus,bet jei kaina tikrai geresnė,tai bandykit mirksiukas.gif
Atsakyti