Įkraunama...
Įkraunama...

Suknikės megztos ir nertos

Prašome pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
rodau blush2.gif tik labai nepeikit blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 12 08, 13:26)
Jėtus mergikės kaip jūs čia gražiai wub.gif , romantiškai wub.gif , šiltai wub.gif , šventiškai wub.gif  pradėjot.Atvėrėm sekančias mūsų namelių duris thumbup.gif .Oi kiek dar jų bus thumbup.gif .Jaučiat kaip mūsų nameliai gretai pilnėja.Tos durys nespėja atsidaryt, o čai jau užsidaro.Po kelių metų dangoraižį pastatysim, taip jas bedarinėdamos.Tikiuosi ir čia netrūks schmoll.gif  idėjų, patarimų, demonstravimų, džiaugsmų ir ašarų doh.gif  kai eilinį kartą reikės ardyti (to linkiu mažiausiai) arba MB eilinį kartą šūktels doh.gif  ach ir vėl siūlai, kojos nėr kur padėti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bet mes atlaikysim.Mes JĖGA.Su tokiu būriu niekas nebaisu.Ačiu kad esat ir valio jei kas sugalvosit prisijungti.
Dovyda mirksiukas.gif , kaip ratukai?Gal laukdama siūlų susigalvojai naują projektą? Gadget doh.gif  kaip supratau ne man vienai patiko PILKASIS PROJEKTAS.Beje jis bus tikrai pilksasis thumbup.gif , nes pilki siūlai padėti miegamajam garbingiausioj vietoj.Vakar atsigulus dar žiūrinėjau sudėtį, ir palikau tą matkelį lovoj.Tai kai atgulė MB patikėkit reakcija buvo thumbup.gif  iki nukritikmo juokinga su pasisakymais nu dar ir į lovą pradėsi neštis.Čia po to kalbėjom kad pas mane gaunasi sitaucija, kai kiti leidžia šuniui ar vaikams į lovą lipti.Žodžiu kas kam...Bet šauniai pajuokavom.


lotuliukas.gif rugile thumbup.gif va cia tai jega su siulais lovoje thumbup.gif juokiaus iki asaru lotuliukas.gif na kol laukiu siuliuku neriu snaigutes ir dar taigi reikia musu namelio firmini kaledu eglutes zaisla padaryt lotuliukas.gif ir nufotkint mirksiukas.gif kaip sekas su pukute suknyte? rolleyes.gif








Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2007 12 08, 23:36)
Galesiu, galesiu smile.gif

Primink ismatavimus smile.gif Meginuko ir rankeles (pamatuok, 1)kur noretum , kad rankove prasidetu, rankos apimti, gana laisvai, 2) storiausij vietoj kiek), ir pamatuok, kiek cm iseina rankoves skylele.

O kaip AS fotiku dziaugiuosiiiiii!!!!


ooooooooo thumbup.gif ir man reik naujo blush2.gif koki isigijai????gal zydru buna? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sketisss @ 2007 12 09, 00:29)
rodau blush2.gif tik labai nepeikit blush2.gif user posted image

niu ir labai grazu thumbup.gif dabar suknyte SAUUUUUUUUUUU drinks_cheers.gif
Atsakyti
sia naktele per naktele nemigauuuuuuuu......ir va kokiu ideju radau, gal kam patiks blush2.gif



cia tokia ruda labai nieko mirksiukas.gif bet maziuke, tai imetu ir linka kur radau, ten pasididinti galima ir apziuret
user posted image
ruda suknele

na o cia gal kas megsta maisto tema doh.gif suknele hamburgeris lotuliukas.gif
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


ai tiesa gera ideja siulams laikyti mezgant-neriant, o tai tie kamuoliukai tarsi gyvi sokineja ne man vienai manau thumbup.gif
user posted image
user posted image

dabar nepaspruks mirksiukas.gif
Papildyta:
dar kelios 4u.gif


user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

stai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 gruodžio 2007 - 07:15
ir dar radau 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 gruodžio 2007 - 10:00
ir dar lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o stai cia dar viena nerta labai simpatiska ruda suknele, vel neleidzia nukopint padidintos, tad pasiziurekit nuoroda mirksiukas.gif

user posted image

nerta ruda suknele
Atsakyti
Dovyda!!!!!! Kaip puikiai padirbejai!!!!!!! Mano projektu sarasas tik cvakt ir pailgejo.

Jei nori, gali sumest i ta albumeli , kur as laiks nuo laiko sukraunu idejas (ir savo israustas, ir is cia). Detaless - zinutiaaaaa smile.gif

O as jau papuosiau egle, ir privalomasis zaislas kabo garbingoj vietoj. Tuoj imesiu foto i albumeli. Tada ir cia ikelt galesiu.

PeeS nerealus idejukas apie ta kamuoliuka stiklainiuke. Ir naturali apsauga nuo kaciu. Manoji NEREALAII megsta megzti (nesvabu, kad moka komanda mano - guli ir "snekasi" su manim retsykiais, kad jau galima butu zaislais ir pasidalinti) ir zemes ukio darbus, t.y. geliu persodinime PRIVALO dalyvaut.

Stai, idejau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 09 gruodžio 2007 - 13:54
O Gadget mirksiukas.gif kaip tau pavydžiu kad sutikai kalėdų senį thumbup.gif Ir koooooks jis supratingas bigsmile.gif Na dabar tai nuo mūsų nepaspruksi schmoll.gif , lauksim kas kartą naujų foto wub.gif
Dovyda mirksiukas.gif ačiū už idėjas, ypač už rudasias thumbup.gif ar tik nebus sekanti spalva po pilkosios g.gif O su siūlų kamuoliuku indelyje tai iš vis idėja supe thumbup.gif .Man irgi tie siūlai makaluojas po kojom arba ant sofos, o jei vyro ar vaikų paprašai kad pavytų truputį, nes tai tada greičiau mezgasi, nereik pačiai vyti, tai kad privaro tokių ilgių doh.gif , kad paskui pačiai narplioti reikia doh.gif .O čia jaučiu vytusi savaime? Reiks išmėginti.Kaži kokia MB reakcija bus?O pukai suknelę baigiau, liko rankovės.Tiek džiagiausi rezultatu thumbup.gif kad snaudžianį vaiką pasikėliau pamatuot, o ta kai pamatė visi miegai išlaksė thumbup.gif , ant lovos iš džiaugsmo šokinėjo, tai paskui nuraminimui trėjau pasaką pasekti wub.gif .
Atsakyti

JJJJJJJJJJO fotikas tai grozis, geris,ir ruzava jeeeeega! Zydru nemaciau. Beje, labai patogus naudotis, toks normaliai supratlus smile.gif Kol kas apsieinu be instrukcijos skaitymo.

Rugile, labai vaizdingai papasakojai apie dukra smile.gif As irgi mamos ir mociutes pasaku vaikas smile.gif

Mano draugaite jau numezge savo rausvaji grozi, sake, siom dienom ir foto atsius, tai galesim dvieju mamu fantazijas palyginti smile.gif

VA - viena draugaite totaliai uzkreciau mezgimu. T.y. ji anksciau mezge (kai sirgdavo), o dabar ir sveika sake tai darys smile.gif Vienzo, plecias plecias musu gretos, tuoj tuoj tuoj bus dangoraizis!!!!!

Apie zaisliukus, kurie dar kadre matosi - viskas is NORFOS. Jie turi nerealiu stikliniu zaisleliu. Bulgarai ar rumunai juos gamina. As net kankoreziuka nusipirkau, visai kaip is vaikystes, tikras tikras, tik sidabrinis.
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 12 09, 00:29)
rodau blush2.gif tik labai nepeikit blush2.gif user posted image


Man spalva labai patiko, ir lakoniskas atlikimas. Kartais sunku vaikisko daikto neperkrauti, o sis darbas - puikus pavyzdys, kaip REIKIA daryti.

O kokia spalvike....


QUOTE(dovyda @ 2007 12 09, 08:21)
user posted image
user posted image


Noriu sitossssssss. Baisiai.

Va, del reglano rankoviu ir fakturu derinimo - turiu pirktini megztuka, kur moheriuko turintis plonas siulelis derintas su tokios pat spalvos medvilniniu. Plius rankoves reglaneliu padarytos, ir apykakle ir graziai isimta, ir uzbaigta. Tai nufotkkkkkyjau ir sudejau cia (garsiojon mano skynelen). Idejos, manau, puikia tiks ir suknelems, nes paprastai ties apykakle suima abejonessss visokios.

Sekmes!
Atsakyti
Pookeli, tinosiuk, Alida, ziurkyte - sveikutes!!!!
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2007 12 09, 14:34)
Man spalva labai patiko, ir lakoniskas atlikimas. Kartais sunku vaikisko daikto neperkrauti, o sis darbas - puikus pavyzdys, kaip REIKIA daryti.

O kokia spalvike....


aciu uz ivertinima 4u.gif nesinorejo is vaiko daryt torto,tad gavosi paprasta bet miela suknute ax.gif spalvyte tai ir man nereali wub.gif dabar galvoju koki grozi sau pasigaminus g.gif wub.gif
Atsakyti