Įkraunama...
Įkraunama...

Lejos lelius

O as maciau jus Nidoj, einancius zemyn nuo Saules laikrodzio! Einu, ziuriu koki grazu sunu nesasi ant peties tevas.. Kazkaip atkreipiau demesi. Paskui ziuriu ir mamyte is paskos vezima stumia, ir i mano bernioka dar aki uzmete;)
Galvoju: kur as sia grazia seimynele maciau. Ir tik po kiek laiko daejo: ogi cia, supermamoj!!!
Atsakyti
QUOTE (gerda @ 2004 08 16, 00:26)
O as maciau jus Nidoj, einancius zemyn nuo Saules laikrodzio! Einu, ziuriu koki grazu sunu nesasi ant peties tevas.. Kazkaip atkreipiau demesi. Paskui ziuriu ir mamyte is paskos vezima stumia, ir i mano bernioka dar aki uzmete;)
Galvoju: kur as sia grazia seimynele maciau. Ir tik po kiek laiko daejo: ogi cia, supermamoj!!!

Geras thumbup.gif
Atsimenu ir aš jūsų šeimynėlę - su tokia nostalgija pasižiūrėjau į maža leliuką wub.gif
Tikra mamų mafija visą Lietuvą apraizgė tongue.gif laugh.gif
Atsakyti
Kokie įdegę, pailsėję ir išgražėję wub.gif Kokie vaikučiai paaugę wub.gif
Atsakyti
kokie jus man abu grazus wub.gif ,visi trys labai wub.gif
Ignas koks uzauges,su Vetra abu tokie dideli ohmy.gif thumbup.gif
Atsakyti
Linksmos pas jumis nuotraukėlės biggrin.gif Šauniai paatostogavot cool.gif
Puiki šeimynėlė thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Num,mamka, su savo aparatais trukdai panas kadrinti mad.gif mad.gif laugh.gif
Atsakyti
oho kaip fainai prisiteskeno kavalierius ir su panele pabendravo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (evutes_mama @ 2004 08 16, 14:52)
user posted image
Num,mamka, su savo aparatais trukdai panas kadrinti mad.gif mad.gif laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kaip grazu! wub.gif heart.gif wub.gif
Atsakyti
Net pavydas ima (baltas tongue.gif ), kaip gražiai atrodot ir fainai atostogaujat thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Leja @ 2004 08 15, 22:56)
Ir dar kartelį su mamuku tongue.gif
[IMG]http://www.supermama.com/InvisionBoard/uploads/post-26-1092603314.jpg[IMG]

Labai labai graži nuotrauka thumbup.gif Tokia romantika dvelkia.O ir šeimynėlė labai faina wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atostogines nuotraukas taip smagu ziureti smile.gif , kazkaip liudna, kad ruduo jau cia pat wink.gif
Ignas man toks didelis, tikrai kaip kokiu triju metu wub.gif Panas kabina, kaip tokiam atsispirti galima wub.gif g.gif
O tu, Leja, isgrazejus kaip po kokios plastines operacijos thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Leja @ 2004 08 15, 23:56)
Ir dar kartelį su mamuku tongue.gif

Puiki nuotrauka..Atrodot tokie saules nutvieksti...mamyte labai grazi wink.gif wub.gif O ten kur su Vetra tai thumbup.gif vaizdelis..Mamka ko trukdai ka pati jauna nebuvai,a? g.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti