Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Fijora @ 2008 06 11, 10:44)
Noriu Jusu patarimo. Uzsisakiau paveiksla ir niekaip negaliu apsispresti, ar pirkt ji.
Paveikslas man patinka. Bet vis abejoju, ar jis ne per riskus mano svetaineje, kurioje vyrauja vaniles , gelsvos ir rudos spalvos. Paveikslas kabetu ant tos sienos tarp dvieju rudu juostu. Ant priesingos sienos virs sofos kabo didelis veidrodis (jame turetu tas paveikslas atsispindeti)Idesiu kelias nuotraukas ir nekantriai lauksiu Jusu atsakymo.

Cia tas paveikslas.
user posted image

O cia mano svetaines foto.

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

Ir dar. Ar sitoki paveiksla butina reminti?
Papildyta:
Paveluotai pastebejau mikser zinute, kad ji savaitei atsijungia ir nedalyvaus siame forume. Labai gaila...
Bet as  vis tiek tikiuosi sulaukti Jusu, merginos, nuomones  smile.gif


Man paveikslas labai gražus tokius mėgstu... Tik tada pabandyk paieškoti daugiau tokios spalvos detalių ir tikrai turi būti viskas liuks... Beje nerėminčiau wub.gif
Jau kažkada rašiau, kad mano draugė tokiomis spalvomis labai pagyvino šviesią rusvą savo svetainę, kuri labai prašėsi kažkokių gyvesnių akcentų thumbup.gif
Atsakyti
As irgi manau, kad neverta jo reminti. O del kitu spalviniu akcentu savo svetaineje, tai manau, kad butu galima ant minkstu baldu kelias ryskesnes pagalveles padet. Arba ant komodos oranzines ar geltonos spalvos stiklo vaza. Kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 06 11, 13:13)
As irgi manau, kad neverta jo reminti. O del kitu spalviniu akcentu savo svetaineje, tai manau, kad butu galima ant minkstu baldu kelias ryskesnes pagalveles padet. Arba ant komodos oranzines ar geltonos spalvos stiklo vaza. Kaip manote?


thumbup.gif Čia daugiau priklausys ką rasi, nes man visada būna tokia problema kol neieškai atrodo visko pilna,o kai pradedi ieškoti ir nerandi to reikiamo atspalvio ar formos doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos apsikrovus darbe darbais neturiu net kada parašyti, jau isdažė miegamą, dabar suku galvą kokios spalvos lempas rinktis. gal jus ka pasakysit.
atsiprasau uz foto kokybe skubejau, ten kur laidai kabinsiu ant ilgoko laido lempas, norisi tokiu pailgų, bet kokia spalva, gal rudų, g.gif net nežinau.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 06 12, 22:10)
sveikos merginos apsikrovus darbe darbais neturiu net kada parašyti, jau isdažė miegamą, dabar suku galvą kokios spalvos lempas rinktis. gal jus ka pasakysit.
atsiprasau uz foto kokybe skubejau, ten kur laidai kabinsiu ant ilgoko laido lempas, norisi tokiu pailgų, bet kokia spalva, gal rudų,  g.gif net nežinau.
user posted image


Spalvytė thumbup.gif , o kiti baldai kokie bus? Man čia ir tokios rusvai gelsvos labai tiktų jei baldai visgi šviesūs wub.gif
Atsakyti
Fijora paveikslas didis.gif labai pagyvins kambarį 4u.gif aš tai rėminčiau rolleyes.gif
beje juodai pavydžiu tavo grindų wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 06 13, 08:51)
Fijora paveikslas didis.gif labai pagyvins kambarį  4u.gif aš tai rėminčiau  rolleyes.gif
beje juodai pavydžiu tavo grindų  wub.gif  wub.gif


Vis delto, as to paveikslo atsisakiau. Jis tokiai erdvei per ryskus. Ieskosiu ramesniu spalvu paveikslo. Manau, kad buvo ne kokia mintis siuo paveikslu gyvinti savo kambari.
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 06 13, 13:41)
Vis delto, as to paveikslo atsisakiau. Jis tokiai erdvei per ryskus. Ieskosiu ramesniu spalvu paveikslo. Manau, kad buvo ne kokia mintis siuo paveikslu gyvinti savo kambari.


Na jei nepatiko tai nepatiko, nors buvo fainutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 06 13, 09:13)
Spalvytė  thumbup.gif , o kiti baldai kokie bus? Man čia ir tokios rusvai gelsvos labai tiktų jei baldai visgi šviesūs wub.gif



spalvyte tai ir man patiko, baldai manu bus sviesiai rudi. sita spalva mieamojo nutaikiau, bet va svetaines geltona nelabai,(per ryški verysad.gif ), bet teks apsiraminti. na jau darbai į pabaiga, tai greitu metu ikelsiu savo foto. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 06 11, 10:44)
Noriu Jusu patarimo. Uzsisakiau paveiksla ir niekaip negaliu apsispresti, ar pirkt ji.
Paveikslas man patinka. Bet vis abejoju, ar jis ne per riskus mano svetaineje, kurioje vyrauja vaniles , gelsvos ir rudos spalvos. Paveikslas kabetu ant tos sienos tarp dvieju rudu juostu. Ant priesingos sienos virs sofos kabo didelis veidrodis (jame turetu tas paveikslas atsispindeti)Idesiu kelias nuotraukas ir nekantriai lauksiu Jusu atsakymo.

Cia tas paveikslas.
user posted image




QUOTE(Fijora @ 2008 06 13, 13:41)
Vis delto, as to paveikslo atsisakiau. Jis tokiai erdvei per ryskus. Ieskosiu ramesniu spalvu paveikslo. Manau, kad buvo ne kokia mintis siuo paveikslu gyvinti savo kambari.

jau norėjau rašyti, bet matau,kad jau pati jo atsisakei
manyčiau, kad tas paveikslas netiko jūsų namų interjere, tokiam interjerui aš ieškočiau kažkokio abstrakto tipo paveikslo, o ne konkretaus vaizdo

na, sakykim kažką panašaus
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

gal tiktų ir grafika
user posted image

gal net fotografiją
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2008 06 16, 15:00)
jau norėjau rašyti, bet matau,kad jau pati jo atsisakei
manyčiau, kad tas paveikslas netiko jūsų namų interjere, tokiam interjerui aš ieškočiau kažkokio abstrakto tipo paveikslo, o ne konkretaus vaizdo

na, sakykim kažką panašaus
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

gal tiktų ir grafika
user posted image

gal net fotografiją
user posted image


niu jau koks grožis wub.gif
Atsakyti
Abstrakciu paveikslu nemegstu. Galiu i juos paziuret, taciau savo interjere tokiu nenoriu.
Nusprendziau rinktis akvarelistes Ramunes Kmieliauskaites darbus. Belieka nuvaziuot i Vilniu smile.gif
Atsakyti