Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 01 14, 21:30)
Dėkui  wub.gif
laminuota, turbūt  blink.gif
Nes čia buto šeiminunkų palikimas buvo tie baldeliai. Bet mums jie patinka ir nekeisim, nes nauji praktiškai. Ir derinam prie jų sienas, plyteles  smile.gif  tongue.gif

acha... nes pasirode, kad daryti
Atsakyti
turiu klausima blush2.gif pas mus svetainei bus spalvos: sofa rusva, sienos kremines o baldai sviesaus medzio, kokios spalvos patartumet ryskesnius akcentus?kokia ryskesne spalva tiktu prie mano isvardintu spalvu blush2.gif
Atsakyti
Daug tinka g.gif .. Svarbu, kokia spalva pačiai prie dūšios rolleyes.gif Ir plytinė raudona ir turkio ir tamsus šokoladas ir oranžinė ir geltona ir persikas..Ir pilka net tiktų.. Buvo čia daug primėtyta visokių programėlių su spalvų derinimais.
čia ir čia
mirksiukas.gif
Papildyta:
dar žalią pastelinę pamiršau... ax.gif
Ale kaip vėl puslapis ištampytas, neina nei redaguot savo posto, nei normaliai atsakyt, nei skaityt... irnesakyk.gif
Papildyta:
sandriuk-gandriuk, būk gerutė nebedėk visose temose savo virtuvytės nuotraukų, tikrai faini baldeliai, graži spalvytė, bet labai jau didelė fotkė, ištampo puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti
atsiprašau l., kad mano foto didelė ir tampo psl. blush2.gif blush2.gif blush2.gif , tiesiog ji visai dingdavo. tai įdėjau kaip mokėjau...

daugiau nebedėsiu

Dėkui wub.gif
Atsakyti
[quote=Sandriukas--gandriukas,2008 01 16, 00:47]
[quote=cameja,2008 01 15, 16:13]
user posted image
nusipirkom dažų va panašią spalvą kaip ta ryški sienelė, gal rytoj dažysim. Aš irgi taip noriu-kad viena siena būtų ryški, o kitos l. šviesios...natūroj sakė vis tiek būna spalva kitokia nei paletėj, nes pagrindas skiriasi ir šiaip tongue.gif
[/quote]
Atsakyti
aha tikrai labai jau istampytas psl, o ka moderatorius netaiso???
norejau irgi atsakyt panelei apie spalvas, kad prie tao isvardintos gamos tinka visos spalvos...labai jau paprasta pas tave zemiska gama - rusvos spalvos, pasirink kokia idomesne spalva akcentams, kitaip bus labai nuobodu mirksiukas.gif
Atsakyti
Spalviniai interjero sprendimai man jau keli mėnesiukai yra didžiausias galvos skausmas, nes naują namuką įsirenginėjame. Viskas po truputį baigia susidėlioti, tik niekaip nerandu sprendimo didžiausiai erdvei: virtuvei - valgomajam - svetainei, kurie iš esmės yra vienoje patalpoje - erdvioje (virš 50 kv.m), šviesioje (dideli vitrininiai langai į pietūs ir į vakarūs, standartinis langas į rytus), tačiau palyginti žemoje (2,55-2,6m). Iš senojo buto šiai erdvei persivežėme tamsaus medžio (su rausvu atspalviu šiek tiek - lyg vyšnia g.gif ) sekciją ir tokį pat valgomojo stalą (kėdes žadame keisti). Bute jie irgi stovėjo vienoje erdvėje, kurioje vyravo balta ir bordo spalvos, paįvairintos tamsiai žaliais akcentais. Šito spalvų derinio jau nebenoriu (pabodo), o kito nebesugalvoju.
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2008 01 12, 20:06)
Mūsų remontuojama virtuvytė bus geltona smile.gif




Virtuvytes spalva tai grazi thumbup.gif
Bet tik man labai keista, kad virtuve dar nebaigta remontuoti, o jau baldai stovi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 25, 23:05)
Virtuvytes spalva tai grazi  thumbup.gif
Bet tik man labai keista, kad virtuve dar nebaigta remontuoti, o jau baldai stovi  blink.gif



dėkui, bet mums nieko nėra keisto, nes pirkom butuką...tie baldeliai palikti buvusių žmonių, yra bveik nauji. bet niekas daugiau nebuvo padaryta, nei lubos, nei sienos plytelėm, tai mes dabar galutiniai norim viską pagal save įsirengti. baldeliai pritvirtinti, o ir bėra l. didelio reikalo traukti juos. remontą mums daro tėtis (profesionalas tos srities), tai viską l. atsargiai, uždangstom, tikrai baldai nenukentės. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 01 15, 13:28)
turiu klausima blush2.gif  pas mus svetainei bus spalvos: sofa rusva, sienos kremines o baldai sviesaus medzio, kokios spalvos patartumet ryskesnius akcentus?kokia ryskesne spalva tiktu prie mano isvardintu spalvu blush2.gif

o dabar jau mano brangiausiasis nutare kad baisiai nori sekcijos ir staliuko venge spalvos+ ruda sofa, kaip manot ar nebus perdaug tos rudos g.gif ka daryt? gincijames ir nerandam sprendimo, as kazkodel abejoju ar nebus perdaug ruda.pasakykit savo nuomone blush2.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 01 30, 17:47)



Jei sienos kreminės, tai nebijok venge mirksiukas.gif Šviesūs baldai pradings šviesioj aplinkoj g.gif Rudos nebus per daug, jei įvesi gal net šiek tiek kontrastingos spalvos akcentus, juk tau dar lieka užuolaidos, kilimas, pagalvėlės ir kt ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti