Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 7

QUOTE(Supo @ 2007 12 07, 22:40)
na nurimot visos.. kode nebededat nuotraukyciu???  unsure.gif
cia siaip keletas..
sukuosena

sukuosena1

sukuosena2


Papildyta:
QUOTE(ausryte @ 2007 12 07, 22:53)
Paskutinioji labai graži  wub.gif  thumbup.gif


man irgi paskutine labai grazi.. deja man pa ciai netinka taip sukelti kirpciai.. kakta auksta.. verysad.gif
Atsakyti
ankstesnė tema čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomaba: 08 gruodžio 2007 - 01:13
biggrin.gif as tai per daug didelio demesio sukuosenai neteikiu nes bus ilgas nuometas ir karunele tai nieko ten nesimatys blush2.gif
Atsakyti
as tai teikiu vistiek norisi sukuosenos labai grazios , bet mastau iskur man istraukt gera kirpeja kuri ateitu i namus pas mane 6 ryto , aj dar reik zmogaus kad makiaza padarytu , isvis nzn kas man cia gausis;/
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2007 12 09, 10:24)
as tai teikiu vistiek norisi sukuosenos labai grazios , bet mastau iskur man istraukt gera kirpeja kuri ateitu i namus pas mane 6 ryto , aj dar reik zmogaus kad makiaza padarytu , isvis nzn kas man cia gausis;/

a taj kelinta val pas tave santuokos registravimas? ax.gif
Atsakyti
cmb turim buti 11.10 jaunikis pas mane atvaziuoja puse desim ...
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2007 12 09, 15:01)
cmb turim buti 11.10 jaunikis pas mane atvaziuoja puse desim ...


tikrai ankstokai keltis tada reik.. g.gif
Atsakyti
Nestea
man panasiai kaip tau mes turim but CMB 11.50, tai kad man irgi anksti keltis...
Sukuosena tai gal darysiu su gyvomis gelemis, foto ikelt negaliu bet jei mokate kas rusiskai skaityti tai rasau nuoroda smile.gif
http://2natali.com/g...e=flower&page=2
Cia kaip pamatysite labai didelis pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arfeja @ 2007 12 12, 20:23)
Nestea
man panasiai kaip tau mes turim but CMB 11.50, tai kad man irgi anksti keltis...
Sukuosena tai gal darysiu su gyvomis gelemis, foto ikelt negaliu bet jei mokate kas rusiskai skaityti tai rasau nuoroda  smile.gif
http://2natali.com/g...e=flower&page=2
Cia kaip pamatysite labai didelis pasirinkimas  4u.gif

Bet kokios visos baisios tos šukuosenos,na cia mano nuomone. g.gif jau tada geriau palaidi plaukučiai smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siata: 12 gruodžio 2007 - 19:17
QUOTE(Siata @ 2007 12 12, 20:17)
Bet kokios visos baisios tos šukuosenos,na cia mano nuomone. g.gif jau tada geriau palaidi plaukučiai smile.gif


Na cia kiekvienas savo skoni turi smile.gif
Bet tai pvz. as zn kokio stiliaus man tinka, ma n pvz palaidi ir be kirpciuku lb netinka...
Atrodau kaip pabaisa biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Supo idetu pirmoji labai grazi... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti