Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Norėjau užvesti tokią temą, bet žiūriu jau yra. Man 33 metai, jaučiu klaikią isteriją...kad neturiu vaikų ir net neturiu su kuo jų daryti... Turėjau ilgalaikius santykius, kuriuos teko nutraukti dėl vyro nenoro turėti vaikų (su manim matyt) - bet čia kitų forumo temų istorijos.

Ieškau pozityvių istorijų, kad man dar ne viskas prarasta. Kad įmanoma natūraliai susilaukti vaikų ir po 40, nes neįsivaizduoju kada man pavyks tą šeimą sukurti, naują žmogų pamilti ir dar kad jis norėtų tų vaikų su manim.

Gal kuri patyrė kažką panašaus - kai išsiskyrė 30-ies norėdama vaikų ir ilgai neturėjo partnerio...gyvenimas nesitvarkė... o paskui stebuklas - viskas susitvarkė? :D

Atsakyti
QUOTE(brekcija @ 2018 01 08, 10:53)
Gal kuri patyrė kažką panašaus - kai išsiskyrė 30-ies norėdama vaiku

brekcija, nusiraminkit smile.gif 33 dar nedaug smile.gif man 38 ir jokio vyro neturiu, bet nekankinu saves. Taip, noreciau pastoti ir pagimdyti, bet nusprendziau, kad jei noriu buti mama, tai ir busiu ja - vienokiu ar kitokiu budu. Ir parasiau prasyma del ivaikinimo (ivaikinti leidzia ir vienisoms moterims). O jei sutiksiu vyra ir pagimdysiu - tuo geriau smile.gif visada norejau 3 vaiku smile.gif
P.S. maciau realiu pavyzdziu gyvenime, kai viskas ivyko labai greitai - pvz., mano kolege, budama 40-ies isvaziavo slidineti, susipazino, po keliu menesiu susituoke ir kitais metais jau supavo savo klecka.
Atsakyti

na taip, aš konkrečiai nebevaldau savęs... stogą nurovė visiškai :blink: man tokia isterija užeina ir panika, kad nežinau kur dėtis, ką daryti, kur pulti. Einu iš proto.

jums 38? na taip...dar sunkiau.

Aš irgi galvoju apie įsivaikinimą, ir dirbtinį apvaisinimą...ir kiaušialąsčių šaldymą, ir atstiktinius santykius... košmaras

Atsakyti

Jei kam reikia padrasinanciu istoriju - as pastojau 42 ir pagimdziau pirma karta 43! Su pirmu vyru bandem kai man buvo apie29-30 nieko nesigavo, issiskyrem ir ilga laika nebuvo su kuo. 37 sutikau dabartini drauga, niekaip negalejau pastoti, 4 IVF, 1 naturalus pastojimas, 4 persileidimai ir vat 5 IVF nestumas sekmingas, nestumas lengvas  ir vaikas sveikas be jokiu problemu. Taip kad nepasiduokit, bandykit ir turesit savo leliu!! ❤

Atsakyti

Cia 100% mano istorija! Vyras isejo pas kita 6 menesiai po vestuviu kai mes planavom vaikus ir as jau pas medikus lankiausi. Kai isejo as nuejau pas daktare (cia pries kokia 15 metu lietuvoje) ir sakau- vyro nebeturiu bet vaiku vistiek noriu- kokie varijantai? Sako vaziuok I sanatorija hahahaha... po siai dienai juokiuosi. Nestresuok, viska spesi Dar - noresi tai ir turesi- dabar medicina labai pazengus!!

Atsakyti

Neklausyk ka ten tas gydytojas sneka nesamones. Faktas tas kad gali pastoti! Kodel nesivyste gali buti labai daug priezasciu- genetiniai embriono nukrypimai ( cia ir 20metes gali buti), problemos su kraujo cirkuliacija, imunines problemos ir tt. Reikia bandyt issiaiakinti kame problema, pasidaryti tyrimus ir aisku geriau butu daryti PGS embrionui ir isodinti tik ta kuris tikrai sveikas . Sekmes!! 🤞

Atsakyti
QUOTE(brekcija @ 2018 01 08, 15:06)
<p>na taip, aš konkrečiai nebevaldau savęs... stogą nurovė visiškai blink.gif man tokia isterija užeina ir panika, kad nežinau kur dėtis, ką daryti, kur pulti. Einu iš proto.
</p><p>jums 38? na taip...dar sunkiau.
</p><p>Aš irgi galvoju apie įsivaikinimą, ir dirbtinį apvaisinimą...ir kiaušialąsčių šaldymą, ir atstiktinius santykius... košmaras
</p>



Sveiki. Noriu jus paguosti. Su pirmu vyru pragyvenome 3 metus, vaikų neturėjome. Antrąjį vyra sutikau, kai man buvo 33 metai. Tik IVF dėka susilaukėme dukrytės. Man tuo metu buvo 36 m. Antras užkibo pats, tik nustojus maitinti krūtimi, pagimdžiau 38 m. berniuką. Šiandien man 42 ir nėštmo testas rodo II. Aš irgi nevaldau savęs šioje situacijoje, šiomis dienomis, nes metų iš tiesų nemažai, ir štai tau...... Vyras aišku prieš šį kartą verysad.gif
Nereikia jokių atsitiktinių santykių smile.gif Aš visuomet sakau, kad nežinai už kurio kampo sutiksi savo vyrą. O vaikams ateiti metų ribos kaip matote nėra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 09 kovo 2018 - 08:56
Man 41-eneri ir laukiuosi pirmagimio..Jei viskas bus ok-manau po poros metu susiorganizuosim ir antra😉
Atsakyti
QUOTE(tapsnokle @ 2018 03 09, 13:06)
Man 41-eneri ir laukiuosi pirmagimio..Jei viskas bus ok-manau po poros metu susiorganizuosim ir antra😉

46m pasigimdziau issvajota dukryte,jokiu problemu auginam ir negalim atsidziaugti,kam taip sureiksmint tuos metus!
Atsakyti
Pirmasis gimė 32...antrojo teko lb ilgai ir sunkiai laukt, kol radau būdą kaip sėkmingai išnešiot, su fraxiparinu ir aspirinu..Gimė mano antrasis keli mėn iki 38m. Sūneliui dar keli mėn. O aš labai noriu trečio, matyt suveikia "bado" efektas, badavęs nebeatsivalgai...Objektyviai suprantu, kad cezaris darytas, mažylis tik ims vaikščiot, metų bus ir cielas 40m jau..bet jei bus, lb lauksime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 02 gegužės 2018 - 09:13
QUOTE(Violeta* @ 2018 05 02, 10:12)
Pirmasis gimė 32...antrojo teko lb ilgai ir sunkiai laukt, kol radau būdą kaip sėkmingai išnešiot, su fraxiparinu ir aspirinu..Gimė mano antrasis keli mėn iki 38m. Sūneliui dar keli mėn. O aš labai noriu trečio, matyt suveikia "bado" efektas, badavęs nebeatsivalgai...Objektyviai suprantu, kad cezaris darytas, mažylis tik ims vaikščiot, metų bus ir cielas 40m jau..bet jei bus, lb lauksime.

Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti

sveikos .man ir 40 vakar pasidariau testa ir se tau nescia rodo .tai butu 5 vaikas .pirmi du 15m.ir 13.5m. antri du 6m.ir 4m.Ir siaip.pastebejau kad po pastojimo ne vietoje ir po kiausintakio pasalinimo pastoju greiciau nei reikia🤣🤣.Po paskutinio vaiko buvau pastojus bet persileidau .Na ir vel naujiena .Ir saugomes ir viska ir se tau .Tik baisu nes jau 40m.gimdysiu 41 vyrui 49 .

Atsakyti